Najlepsze sposoby natychmiastowego kupowania i sprzedawania bitcoinów za pośrednictwem PayPal

Paypal to jedna z najpopularniejszych na świecie bramek płatności natychmiastowych. Oto dobra wiadomość dla użytkowników kryptowalut. Teraz możesz natychmiast kupić bitcoiny przez Paypal. Niedawna integracja z Paypal wykorzysta handel bitcoinami i nie będzie już żadnych opóźnień w płatnościach bitcoinami. Oto trzy sposoby kupowania bitcoinów przez Paypal.

kupuj i sprzedawaj bitcoiny przez Paypal

2 sposoby kupowania i sprzedawania bitcoinów przez PayPal:

eToro 

etorox

eToro obsługuje Paypal jako bezpieczną platformę płatniczą. Użytkownicy muszą zintegrować Paypal ze swoimi finansowanymi kontami. Na szczęście eToro ma intuicyjną platformę, która jest odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych traderów. Platforma z wieloma aktywami powstała w 2006 roku i zajmuje się kilkoma aktywami, takimi jak kontrakty CFD, giełdy, transakcje na rynku Forex i kryptowaluty. Nie ma żadnych opłat dla użytkowników eToro. Jednak użytkownicy z krajów spoza UE będą obciążani minimalną prowizją za handel na platformie. Odwiedź witrynę eToro

Funkcje:

 • Użytkownicy mogą kopiować transakcje i portfele innych handlowców. Jest to wyjątkowa funkcja, w której handlowcy mogą współpracować i kopiować wzorce handlowe. Pozwala to początkującym użytkownikom uczyć się od swoich ekspertów i rozumieć koncepcje handlu kryptowalutami na platformie. Początkujący traderzy mogą wybrać najlepszych handlowców i założyć swoje portfele.
 • Ta funkcja pomaga inwestorom alokować swoje fundusze na różne aktywa kryptograficzne, aby zmaksymalizować ich zyski i zwrot z inwestycji.
 • Portfel eToro. Portfel kryptograficzny eToro pomaga użytkownikom przechowywać, wysyłać i odbierać kryptowaluty. Portfel działa jak każdy inny portfel kryptograficzny i będzie obsługiwał inne giełdy kryptowalut. Jednak przed użyciem użytkownicy muszą sprawdzić, czy ich kraj obsługuje portfel, czy nie.
 • EToroX to kolejna giełda kryptowalut uruchomiona niedawno przez platformę. Jest licencjonowany przez Gibraltar Financial Services Commission i ma wysoce niezawodny i zabezpieczony rozproszony system księgi. Obsługuje zarówno kryptowaluty, jak i waluty fiducjarne, a także umożliwia łatwą wymianę między nimi.
 • Wpłaty na eToro. eToro jest prawdopodobnie jednym z nielicznych, które obsługują wiele systemów wpłat, takich jak karty debetowe i kredytowe, przelewy bankowe, Skrill, WebMoney, Giropay, Neteller, ACH, Yandex Money itp. Wszystkie te systemy depozytowe mają swoje warunki. Użytkownikom zaleca się sprawdzenie warunków przed wyborem systemu wpłat.
 • Opłaty eToro. Na eToro nie ma żadnych opłat transakcyjnych. Jednak platforma pobiera stałą opłatę za usługę w wysokości 25 USD za wszystkie wypłaty, niezależnie od wypłacanej kwoty. Ponadto od akcji i funduszy ETF pobierana jest opłata w wysokości 0,09%.
 • Obsługa klienta. Jedną z głównych wad eToro jest opóźnienie w obsłudze klienta.
 • Obsługiwane kraje. Obecnie eToro obsługuje 62 kraje.
 • Obsługiwane kryptowaluty. eToro obsługuje większość kryptowalut, w tym Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Dash, Litecoin, Ethereum Classic, XML, Neo itp..

Zalety:

 • Konto demo pomaga użytkownikom zapoznać się z funkcjami handlowymi platformy.
 • Rachunek rzeczywisty służy do handlu w czasie rzeczywistym.
 • Kopiowanie handlu pomaga użytkownikom skorzystać z pomocy ekspertów na platformie.
 • Integracja z Paypal umożliwia natychmiastowy zakup bitcoinów.

Niedogodności:

 • Nie ma czatu na żywo, który zapewnia łatwy dostęp do obsługi klienta.
 • Handlowcy mogą mieć trudności z przeprowadzaniem codziennych czynności handlowych.

Paxful 

paxful

Paxful został uruchomiony w 2015 roku. Jest to platforma handlowa P2P (peer-to-peer), która codziennie aktualizuje handlowców o nowościach na rynkach handlowych. To jest powód, dla którego Paxful stał się niezwykle popularny w bardzo krótkim czasie. Paxful jest jednym z nielicznych, którzy oferują ponad 300 opcji płatności, w tym Paypal. Zarejestrowani użytkownicy mogą przechowywać swoje bitcoiny w portfelach Paxful. Platforma jest bardzo elastyczna i umożliwia zarówno kupującym, jak i sprzedającym ustalanie warunków ich działalności handlowej. Odwiedź Paxful teraz

funkcje:

 • Paxful nie pobiera żadnych opłat za swoje transakcje na platformie. Jednak kupujący muszą zapłacić symboliczną opłatę za zakup bitcoinów, w zależności od wybranego sposobu płatności. W przypadku Paypal Paxful pobiera opłatę w wysokości 5%, a w przypadku kart podarunkowych opłaty wynoszą 0,1%. Wysyłanie środków do portfela innego niż Paxful będzie podlegać opłacie w wysokości 0,0005 bitcoinów. Użytkownicy mogą przesyłać środki do portfeli Paxful 5 razy w miesiącu i będą obciążani opłatą w wysokości 1 USD za inne transakcje.
 • Kup limity. Użytkownicy bez ID, którzy otworzą konta za pomocą zweryfikowanego adresu e-mail i numerów telefonów, otrzymają limit zakupów w wysokości maksymalnie 1500 USD. Inni użytkownicy, którzy zweryfikują swój identyfikator, otrzymają maksymalny limit do 10 000 USD. Minimalny limit kupna to 10 $.
 • Obsługa klienta. Obsługa klienta Paxful jest porównywalnie lepsza niż w przypadku innych platform. Funkcja czatu na żywo może jednak opóźnić udzielenie odpowiedzi na Twoje pytania. W takich przypadkach możesz wysłać wiadomość e-mail.
 • Paxful zbiera bardzo pozytywne recenzje, zwłaszcza metoda płatności Escrow.
 • Obsługiwane kraje. Paxful zakazał niektórych krajów, w tym Kuby, Iranu, Iraku, Libanu, Syrii, Jemenu, Korei Północnej itp..
 • Rachunki powiernicze. Aby dokonać płatności i otrzymać kryptowalutę, wszystkie transakcje muszą być dokonywane za pośrednictwem rachunków powierniczych.

Zalety:

 • Platforma P2P jest opłacalna dla handlowców.
 • Mniej opłat. Żadnych ukrytych kosztów.
 • Przechowywanie osobistego portfela.

Niedogodności:

 • Większość inwestorów po raz pierwszy zostaje wyłączona jako oszuści z powodu braku odpowiedniej identyfikacji.
 • Obsługuje tylko bitcoiny.

Wniosek

Użytkownicy mogą również skorzystać z innych tanich lub tańszych metod, takich jak „Localbitcoins” lub przelewy bankowe, aby sprzedać swoje bitcoiny. Ale zanim zaczną sprzedawać bitcoiny, użytkownicy muszą stworzyć i zamieścić reklamę na swojej stronie. Muszą również upewnić się, czy zgadzają się z ryzykiem związanym z określoną metodą sprzedaży.

Chociaż wyżej wymienione metody sprzedaży są skuteczne, nie są one odpowiednie dla nowych użytkowników lub początkujących. Ponieważ ci początkujący mogą nie zdawać sobie sprawy z niepewności lub strat spowodowanych próbami oszustwa. To z kolei wpływa na ogólną stopę zysku użytkowników.