Udane podsumowanie ICO – ostatni tydzień września

Wrzesień dobiegł końca, a wraz z nim ostatni z naszych artykułów podsumowujących ICO jest już dostępny. Co to był za miesiąc! Niezależnie od tego, że ludzie mówią, że jest to rynek niedźwiedzi, w pierwszych trzech tygodniach września zebrano łącznie 128,463,682 USD.

W tym tygodniu (i kilku dniach) całkowita zebrana kwota wynosi 28 393 531 USD, co daje w sumie imponującą kwotę ~ 157 milionów dolarów. Oczywiście to nic w porównaniu z EOS, ale EOS jest wyjątkiem na tym rynku.

Listy ocen są wypełnione projektami, które się nie powiodły, i oczywiście o nich nie rozmawiamy. Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że tworzenie list odnoszących sukcesy ICO sprawiło, że poczułem się jak sęp lecący wysoko w niebie i rozglądający się za jedzeniem. Z wyjątkiem, wiesz, zignorowałem wszystkich, którzy zginęli po drodze i włączyłem wszystkich, którym udało się osiągnąć (część) swoich celów. Naprzeciwko sępa jest właściwe.

Podsumowując wrześniową serię, przedstawiając najnowsze projekty, aby zrealizować cele związane ze zbiórką funduszy, ale zanim przejdziemy do listy, krótkie słowo o przyszłości tej serii. Więcej takich treści spotkało się z pewnym poparciem i zainteresowaniem, więc w październiku będziemy nadal tworzyć tego typu artykuły.

Mając to na uwadze, przejdźmy do tego.

Rubius

Przyszłość finansów

Próba rozwiązania problemów, które uniemożliwiają masową adopcję kryptowaluty, nie jest łatwym zadaniem. Według Rubiusa dwa największe problemy to zmienność kryptowalut i brak wysokiej jakości oprogramowania. Nie zgadzam się w szczególności, ale z drugiej strony nie zebrałem 1,8 miliona dolarów na obietnicę poprawy adopcji kryptowalut.

Rubius Incorporated to firma zajmująca się oprogramowaniem typu blockchain, która koncentruje się na tworzeniu produktów, usług i rozwiązań kryptograficznych. Na potrzeby projektu obiecują stworzyć aplikację płatniczą o nazwie Aryl oraz giełdę kryptowalut Rubiex. Aplikacja będzie miała część technologii „Volatility Shield”, a giełda zapewni sposób na handel, ale także narzędzia handlowe, bramki płatnicze, systemy POS i dostęp do platformy blockchain.

Osobiście ten projekt mnie nie ekscytuje i nie widzę dużej wartości w tym, co robią. Z drugiej strony jestem samotną osobą i mam nadzieję, że udowodnią mi, że się mylę. Co myślisz?

Szczegóły ICO: Token RUBY Cena w ICO 0,0295 USD Kraj USA Biała lista / KYC KYC ICO rozpocznie się 21 sierpnia 2018 r ICO kończy się 25 września 2018 r Razem zebrane w ICO 1,848,705 $

Pula stawki

Pula na dowód zastosowania łańcuchów bloków stawki

https://www.poolofstake.io/wp-content/themes/deploy/assets/img/animation_desktop.mp4

To ciekawa koncepcja, która zapewnia bardzo sprytne rozwiązanie dla osób obsługujących kryptowaluty Proof of Stake. Chcą stworzyć jedną lokalizację dla wszystkich Twoich działań POS, w której możesz wspólnie kopać z innymi osobami na platformie za pomocą inteligentnych kontraktów.

Wygenerują dwa tokeny ERC-20. PSK i IOU, gdzie pierwsza jest używana do zapewniania rabatów i opłat za wypłatę użytkownikom, a druga służy do odpisywania inwestycji użytkownika.

Pool of Stake to zasadniczo platforma inwestycyjna, na której użytkownicy mają możliwość zarządzania portfelem aktywowanych inwestycji POS. Głównym wyzwaniem będzie zbudowanie wiarygodności i ochrona przed hakerami. Jest to z pewnością wykonalne i wszystko zależy od zespołu i jego wytrwałości. Na razie poczynili pewne postępy, zbierając 2,3 miliona dolarów w ramach zbiórki pieniędzy.

Szczegóły ICO: Token PSK Cena w ICO 0,3480 USD Kraj Szwajcaria Biała lista / KYC KYC ICO rozpocznie się 20 lipca 2018 r Zakończenie ICO 30 września 2018 r Razem zebrane w ICO 2.320.000 $

Godło tokenizacji

Więcej niż tylko cyfrowa wymiana walut

Operacyjna giełda kryptowalut decyduje się przejść do ICO. Brzmi jak interesujący wybór. Rozpoczęli pracę w lutym 2018 roku i zdecydowali się rozpocząć ICO 24 września. Trwający tylko tydzień, podczas którego udaje im się zebrać 3,4 miliona dolarów. Nie jest zły.

Ich token jest na razie oparty na Ethereum, ale długoterminowym celem jest stanie się niezależną siecią blockchain opartą na Proof of Stake. Nazwą tę nową sieć XChain.

Ten projekt również nie jest tak innowacyjny i nie oferuje dużego potencjału wzrostu. Ale biznes wymiany jest ciągły i wystarczy, że konkurent popełni kilka znaczących błędów. Wtedy sytuacja się odwraca. Powodzenia.

Szczegóły ICO: Token TKX Cena w ICO 0,2905 USD Kraj Singapur Biała lista / KYC Obie ICO rozpocznie się 24 września 2018 r Zakończenie ICO 30 września 2018 r Razem zebrane w ICO 3,486,300 $

Księgowość Blockchain

Przyszłość księgowości na wyciągnięcie ręki

Księgowość. Koszmar wszystkich twórców. Dojna krowa każdego, kto kocha powtarzalną pracę i dużo sortowania danych. Jeśli ten projekt odniesie sukces na wystarczająco dużą skalę, zarówno ten koszmar, jak i krowa dojna znikną. Planują stworzyć biznesową platformę transakcyjną, która automatycznie generuje odpowiednie zapisy księgowe, całkowicie eliminując potrzebę księgowych.

Istnieje duża zależność od innych firm, które zaczynają korzystać z tej platformy i jeśli projekt chce odnieść sukces, będą musiały umożliwić natychmiastową wymianę fiat na kryptowaluty i odwrotnie. Chodzi mi o to, żeby zapewnić wystarczająco duże korzyści, firmy blockchainowe nie mogą ignorować istniejących tendencji biznesowych i mieć nadzieję, że cały świat zacznie korzystać z technologii w czasie, który jest odpowiedni dla przetrwania samej firmy..

W świecie rachunkowości istnieje wiele luk i nieefektywności w połączeniu z ustawodawstwem, a nawet administracją podatkową i regulacjami. Mamy nadzieję, że blockchain księgowy pomoże rozwiązać niektóre z tych problemów.

Szczegóły ICO: Token TAB Cena w ICO 0,0100 USD Kraj Malta Biała lista / KYC Obie ICO rozpocznie się 15 lipca 2018 r Zakończenie ICO 30 września 2018 r Razem zebrane w ICO 4.000.000 $

LEXIT

Pierwszy rynek dla własności intelektualnej i całych firm

Rynek, na którym możesz sprzedawać start-upy, własność intelektualną, prawa autorskie i kod. LEXIT wykorzystuje technologię blockchain do usprawnienia procesu fuzji i przejęć poprzez tokenizację. Oprócz tego oferuje również eliminację osób trzecich i umożliwia (na razie w nieznany sposób) sprawiedliwszy proces oceny.

Firma LEXIT twierdzi, że zakup własności intelektualnej jest tak prosty, jak zakup samochodu lub domu. Dodatkowo twierdzi, że jest (a raczej będzie) czterokrotnie szybszy i czterokrotnie tańszy niż obecne koszty związane z tym procesem.

Ich wizją jest umożliwienie przedsiębiorcom komunikowania wartości ich aktywów na wysoce płynnych rynkach bez zawyżonych cen procesów płatności i zapór płatniczych, aby je spowolnić.

Szczegóły ICO: Token LXT Cena w ICO 0,1929 USD Kraj Estonia Biała lista / KYC Obie ICO rozpocznie się 19 czerwca 2018 r Zakończenie ICO 30 września 2018 r Razem zebrane w ICO 4.000.000 $

Ubex

Sztuczna inteligencja w reklamie

Szeroko reklamowany projekt Ubex w końcu dobiegł końca, z ponad 5,1 miliona dolarów zebranym w ramach ich czteromiesięcznego ICO. Ich obietnica jest fascynująca iz niecierpliwością czekamy na owoce ich pracy.

Chcą używać sieci neuronowych do zbierania danych o wydawcach i odwiedzających, przetwarzania tych danych i wyświetlania najbardziej trafnych reklam odwiedzającym oraz najbardziej dochodowych reklam dla wydawcy. Nazywają siebie zdecentralizowaną wymianą reklam, która łączy wszystkich głównych interesariuszy na tym rynku, tj. Reklamodawców, czytelników i wydawców.

Ubex wierzy w lepszy, bardziej sprawiedliwy świat reklamy i obiecuje wprowadzić go na rynek, aby umożliwić reklamodawcom osiągnięcie najlepszych wyników za ich pieniądze. Projekt chce przeszkolić sieć neuronową, aby przedstawiała czytelnikom najbardziej przydatne reklamy.

Członkowie ich sieci publikowaliby te reklamy i zezwalali oprogramowaniu na wybór formatu reklamy najbardziej odpowiedniego dla każdego odwiedzającego, co oznacza pokazywanie poszczególnym osobom innej wersji i układu. Może to budzić pewne zastrzeżenia wydawców, którzy chcą zachować stabilny wygląd, ale jeśli włączone są ustawienia zaawansowane, mogą łatwo rozwiązać ten problem.

Co myślisz o tym projekcie? Czy sztuczna inteligencja śledzi zachowania czytelników i odwiedzających internet jest podejściem etycznym?

Co ciekawe, platforma Ubex obiecuje wyeliminować potrzebę ekspertów ds. Marketingu, ale nie sądzę, abyśmy byli aż tak zbędni. Mimo wszystko życzę powodzenia i jestem bardzo zainteresowany ich rozwojem, ponieważ najwyraźniej ta sieć wyeliminuje wszelkie potrzeby marketerów takich jak ja!

Szczegóły ICO: Token UBEX Cena w ICO 0,0023 USD Kraj Szwajcaria Biała lista / KYC Obie ICO startuje 21 maja 2018 Zakończenie ICO 30 września 2018 r Razem zebrane w ICO $ 5.170.071

BitNautic

Technika spełniająca Twoje potrzeby związane z wysyłką

BitNautic to platforma podobna do tej, która wyszła od Maersk i IBM w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Chcą stworzyć zdecentralizowany rynek dopasowywania dostawców i użytkowników usług przewozowych. Od importerów i eksporterów, aż po właścicieli statków i wszystkich pośredników, BitNautic chce zapewnić wartość wszystkim zaangażowanym w ten łańcuch. Wykorzystają sztuczną inteligencję do swojego systemu rezerwacji, pełnego śledzenia statków i ładunków oraz platformy handlu elektronicznego dla hurtowników..

W tym projekcie analizujemy największe zyski ze wszystkich sukcesów, jakie odnieśliśmy w ostatnim tygodniu września, czyli ponad 7,5 miliona dolarów zebranych na ich cele. Na początku popełniłem błąd z powodu tego, co zrobili IBM i Maersk, ale potem pomyślałem, że odważne jest konkurowanie o ten rynek na tak wczesnym etapie. Równie dobrze mogą odnieść sukces.

Szczegóły ICO: Token BTNT Cena w ICO 0,4648 USD Kraj Szwajcaria Biała lista / KYC Obie ICO rozpocznie się 11 lipca 2018 r Zakończenie ICO 30 września 2018 r Razem zebrane w ICO 7,568,455 $

Finał i obserwacje

To wszystko na wrzesień.

Nie liczyłem, ile projektów zakończyło się niepowodzeniem, ale była ich znaczna część, która nie ujrzała światła dziennego. I tak powinno być. Zasada Pareto 80/20 jest w pełni skuteczna nawet w przypadku wskaźników sukcesu ICO.

Fascynuje mnie to, jak wiele z tych projektów ma niewiarygodnie słabe podejście marketingowe i nic dziwnego, że im się to nie udaje. ICObench ma też jakiś problem z wyceną rynkową. Istniała znaczna liczba projektów, które pokazały, że zakończyły swoje ICO i podniosły kwotę X..

Zwiedzanie tych projektów pokazało jednak inny obraz. Niektórzy z nich byli na pierwszym etapie, inni na kilka miesięcy przed ICO, a na końcu najbardziej nieodpowiedzialni, tj. Ludzie, którzy zostawiają otwarte funkcje płatności na swojej stronie internetowej, nawet po zakończeniu ICO. Lubię żartować, że świętują, ale jednocześnie odbywa się to na ich koszt, ponieważ nie uwzględniono ich w żadnym z naszych raportów.

Po prostu nie możemy ryzykować, że przekierujemy Cię do witryny, w której możesz ulec pokusie zainwestowania. To znaczy, nie jestem Ubexem, więc nie mogę tego przewidzieć, wiesz? Na koniec chcę zwrócić uwagę, że jest to głównie problem z menedżerami ds. Marketingu, którzy nie aktualizują informacji o śledzeniu, najprawdopodobniej ze względu na obciążenie pracą związaną z wykonywaniem tych czynności.

Podsumowując, było to ciekawe doświadczenie i osobiście wiele się nauczyłem o rynku ICO. Seria została dobrze przyjęta i potrwa do października. Słowa wsparcia, polubienia, udostępnienia, retweety, komentarze są mile widziane.

Do następnego tygodnia!