11 różnych rodzajów narzędzi i usług kryptograficznych, o których powinieneś wiedzieć

Liczba osób zajmujących się kryptowalutami znacznie wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat. Istnieje wiele zmian, które czekają w kolejce do wprowadzenia kryptowalut do masowej adopcji. Użytkownicy mogą płacić za usługi i kupować wszystko za pomocą cyfrowej waluty, a lista sprzedawców akceptujących płatności kryptowalutą. Wiele osób wypełniło swoją torbę z dobrym zyskiem jako wczesny adapter. Zasadniczo istnieją dwa czynniki odgrywające główną rolę podczas próby zarabiania na kryptowalutach, jeden jest twoją wiedzą o kryptowalutach i łańcuchu bloków, a drugi to wiedza o używaniu różnych narzędzi kryptowalutowych, aby skierować swoją wiedzę we właściwym kierunku. W tym artykule sporządziliśmy listę 10 różnych typów narzędzi kryptograficznych, o których powinien wiedzieć każdy posiadacz kryptowalut. Ten artykuł będzie również pomocny dla osób poszukujących możliwości biznesowych w domenie blockchain i krypto.

różne rodzaje narzędzi i usług kryptowalutowych

W momencie pisania tego artykułu założyliśmy, że musisz być użytkownikiem kryptowalut i mieć z nimi niewielkie doświadczenie. Na rynku dostępnych jest wiele opłat za korzystanie z kryptowalut. Niewiele popularnych i dobrze znanych narzędzi kryptograficznych obejmuje giełdy kryptograficzne, portfele i eksplorator bloków itp. W tym artykule omówimy kilka niesamowitych, mniej popularnych narzędzi, które powinien znać każdy użytkownik zajmujący się walutami cyfrowymi.

Różne rodzaje narzędzi i usług kryptograficznych:

Handel botami

Najlepsze boty do handlu kryptowalutami - Bitcoin Altcoin Cryptocurrency Trading Bot 2019

Boty handlowe to w zasadzie programy komputerowe, które automatycznie uruchamiają zlecenia kupna i sprzedaży kryptowalut w celu osiągnięcia zysków. Użytkownicy mogą wstępnie zdefiniować warunki, na których chcą kupić lub sprzedać swoje kryptowaluty. Zawsze, gdy te warunki są spełnione, crypto bot wykonuje zamówienia ustawione przez użytkownika. Istnieje kilka stron internetowych umożliwiających użytkownikom tworzenie automatycznych botów handlowych, w których użytkownicy mogą również używać i kopiować strategie handlowe traderów z dobrymi wynikami. Możesz przeczytać więcej o różnych botach do handlu kryptowalutami.

Platformy zarządzania portfelem

Najlepsze aplikacje do portfela kryptowalut 2019 Android iOS

Użytkownicy mogą mieć swoje fundusze kryptowalut w wielu portfelach i giełdach. Aby być bezpieczniejszym, zawsze zaleca się, aby nie umieszczać wszystkich kryptowalut w jednym portfelu wymiany, aby użytkownicy umieszczali swoje środki w wielu portfelach i giełdach. W takim przypadku śledzenie całego portfela na raz staje się również trudne, ponieważ za każdym razem musisz logować się na wiele platform lub użyć pióra kopiującego, aby zachować wszystkie zapisy, ale jest to frustrujące zadanie. Ostatecznym rozwiązaniem tego problemu jest rozpoczęcie korzystania z platformy / aplikacji do zarządzania portfelem kryptowalut. Aplikacje portfela zarządzają całym portfelem i obliczają jego wartość na podstawie cen kryptowalut w czasie rzeczywistym. możesz również sprawdzić swoje zyski i straty za pomocą atrakcyjnych wykresów i wykresów. Mamy osobny artykuł na temat najlepszych aplikacji do zarządzania portfelem kryptowalut.

Kryptowalutowe karty debetowe

Najlepsza karta debetowa Bitcoin - Najlepsze karty debetowe BTC

Karta debetowa w kryptowalutach działa jak każda inna karta debetowa Twojego banku, ale zamiast waluty fiducjarnej są zasilane przez krypto w portfelu użytkownika. Każda kryptowaluta karta debetowa jest powiązana z portfelem (zamiast konta bankowego w przypadku bankowej karty debetowej). Za każdym razem, gdy użytkownik wymieni kartę kryptograficzną, aby dokonać płatności, krypto dostępne w portfelu zostanie przekonwertowane na fiat, a następnie płatność zostanie przetworzona, ale pamiętaj, że użytkownicy muszą uiścić opłatę za konwersję. Na rynku jest wielu dostawców kart, którzy pobierają różne opłaty i prowizje. Możesz przeczytać nasz artykuł o ponad 25 kartach debetowych do kryptowalut, aby zapoznać się ze szczegółami.

Miksery Bitcoin

mikser bitcoinów

Transakcje dokonywane w Bitcoinach są rejestrowane i w przejrzysty sposób dostępne dla opinii publicznej w formie Blockchain. Za każdym razem, gdy dokonujesz płatności za usługę lub produkt, być może będziesz musiał podać swoje imię i nazwisko w celu rozliczenia lub w jakimkolwiek innym celu, co czyni ryzykownym, że osoba trzecia może prześledzić twoje zapisy transakcji za pomocą podanych danych. Teraz jest to miejsce, w którym potrzebujesz miksera Bitcoin, aby zachować anonimowość. Bitcoin mixer przerywa połączenie między dwoma adresami bitcoin, wysyłając twoje monety do innej osoby i ich monety na twój adres portfela. Na rynku dostępnych jest wiele platform do miksowania bitcoinów. Zdecydowanie zaleca się wybranie tylko niezawodnego. Połącz ze SmartMixer

Platformy pożyczkowe

Najlepsza strona pożyczkowa Bitcoin Uzyskaj pożyczkę Bitcoin - pożyczka kryptograficzna

Tak, to prawda, pojęcie pożyczania również jest tutaj. Pożyczki w kryptowalutach otwierają możliwości zarówno dla pożyczkobiorców, jak i pożyczkodawców. Platformy te łączą pożyczkodawców z pożyczkobiorcami na ich platformach. Pożyczkodawcy odzyskują kryptowaluty, gdy pożyczkobiorca je spłaci. Te pożyczki w kryptowalutach są zabezpieczone kryptowalutami, w przypadku których pożyczkodawcy otrzymują odsetki od kryptowalut według ustalonej stawki. Możesz przeczytać nasz post na najlepszych platformach pożyczkowych bitcoin, aby dowiedzieć się o nich więcej.

Cloud Mining

Najlepszy Bitcoin Cloud Mining 2019

Wydobywanie bitcoinów lub kopanie kryptowalut to proces weryfikacji transakcji za pomocą mocy obliczeniowej, w ramach którego górnicy weryfikują transakcję Bitcoin i otrzymują jej ułamek jako nagrodę. Wydobycie wymaga wiedzy technicznej, a także specjalnej konfiguracji sprzętu i oprogramowania, która uwzględnia koszt energii elektrycznej i inne parametry decydujące o rentowności. Z drugiej strony, kopanie w chmurze polega w zasadzie na wynajmowaniu sprzętu od firmy zajmującej się wydobyciem. Te kopanie w chmurze zarządzają wszystkim, a użytkownicy muszą tylko kupić umowę na wydobycie (wypożyczenie sprzętu na pewien okres), aby otrzymać nagrody za wydobycie w tym samym okresie. Na rynku dostępnych jest ponad 10 platform do wyszukiwania w chmurze kryptowalut.

Kalkulator podatkowy

Najlepszy kalkulator podatkowy kryptowaluty - kalkulator podatku Bitcoin

Platformy kalkulatorów podatku od kryptowalut są bardzo podobne do aplikacji do zarządzania portfelem, które omówiliśmy powyżej. Użytkownicy mogą połączyć swój portfel i giełdy z tymi witrynami, aby uzyskać pełne informacje o ich kwocie netto podlegającej opodatkowaniu. Witryny te wyświetlają użytkownikom pełne portfolio z obliczeniami graficznymi, zestawienie zysków i strat wraz z danymi podatkowymi. Możesz przeczytać więcej o tych platformach w naszym szczegółowym artykule, w którym dowiesz się o 8 najlepszych platformach do kalkulacji podatków kryptograficznych i ich funkcjach.

Bramki płatności kryptograficznych

Najlepsze bramki płatnicze w kryptowalutach - Bramki płatności Bitcoin

Czy widziałeś frazę „Tutaj akceptowane są bitcoiny” przed kasą dowolnego sklepu? Brama płatności kryptowalutowych, znana również jako procesory płatności, staje się bardzo przydatna dla sprzedawców do przyjmowania płatności w kryptowalutach. Ponieważ popularność i popularność kryptowalut rośnie każdego dnia, przyjęcie płatności w kryptowalutach za swoje usługi będzie świetnym posunięciem. Wymieniliśmy ponad 17 kryptograficznych bramek płatniczych, które akceptują kryptowalutę jako opcję płatności.

Akceleratory transakcji Bitcoin

Najlepszy akcelerator transakcji Bitcoin, aby przyspieszyć zablokowaną transakcję btc

Skalowanie jest jednym z największych wyzwań, przed jakim staje każdy użytkownik dokonując jakiejkolwiek płatności Bitcoin. Musiałeś doświadczyć czasu oczekiwania na potwierdzenie transakcji kryptograficznej, który może zająć od kilku minut do godzin. Wiele transakcji utknęło z powodu niskiej opłaty i ich przetworzenie zajmuje dużo czasu. Akcelerator transakcji może Ci pomóc w sytuacji, gdy jakakolwiek transakcja Bitcoin utknęła. Platformy te to w zasadzie grupa górników, którzy pobierają pewną opłatę, aby wykorzystać swoją moc obliczeniową do weryfikacji transakcji. Kliknij, aby przeczytać o najlepszych platformach akceleratora transakcji Bitcoin.

Sieci reklamowe

Najlepsze sieci reklamowe kryptowalut dla sieci reklamowej Bitcoin 2019

Sieci reklamowe to platforma łącząca wydawców i reklamodawców. JEŚLI jesteś vlogerem YouTube lub wydawcą bloga / strony internetowej, musisz już korzystać z sieci reklamowej, aby wyświetlać reklamy w swoich treściach i generować z tego dochody. Podobnie jak te sieci reklamowe, sieci reklamowe kryptowalut to sieci, które łączą kryptograficznego blogera / wydawcę z reklamodawcami kryptowalutowymi. Te sieci akceptują również płatności i wypłaty w kryptowalutach. Przeczytaj o ponad 10 najlepszych sieciach reklamowych kryptowalut tutaj.

Wymień agregatory

agregator wymiany kryptowalut

Last but not least, agregatory Exchange to strony internetowe, na których użytkownicy mogą porównywać kursy walut cyrptocuren w czasie rzeczywistym. Na przykład: jeśli chcesz wymienić Bitcoin na Ethereum, narzędzie agregatora Bitcoin porówna kurs wymiany między tymi dwoma kryptowalutami we wszystkich obsługiwanych giełdach i podświetli opcję, w której uzyskasz najlepsze kursy wymiany. jak pokazano na powyższym obrazku. Jednym z przykładów tego narzędzia jest Swapzone.io.