Recenzja Binance Exchange

W tym artykule dokonamy przeglądu jednej z najbardziej spopularyzowanych ostatnio giełd kryptowalut, Binance, i wielu będzie zaskoczonych, gdy się o tym dowie Binance to znacznie więcej niż tylko giełda kryptowalut. Poza wymianą, Binance oferuje również trzy inne platformy, które zapewniają różne usługi. Pierwszy z nich to inkubator startupów, następny to platforma dla ICO, a najnowszym dodatkiem jest strona internetowa z informacjami o monetach.

A więc w rzeczywistości, Binance to platforma dla kryptowalut, która oferuje znacząco różne usługi, podobnie jak działa CoinBase. W tym artykule omówimy wszystkie usługi oferowane na platformie, ich najważniejsze funkcje i istotne informacje dotyczące każdego produktu.

Wymiana

Podstawowy widok wykresu wymiany dla ICN / ETH na Binance.

W chwili pisania tego tekstu Binance obsługuje 117 kryptowalut w czterech parach handlowych, które są dostępne do handlu BTC, ETH, BNB, USDT. Nie wszystkie z tych par mają dostępne dla nich takie same możliwości handlowe, ale różnorodność jest wystarczająco szeroka, abyś mógł wykonywać transakcje i inwestować w szeroki portfel kryptowalut.

Niestety, nie ma dostępnych depozytów dla waluty fiducjarnej, ale jeśli już udało ci się kupić kryptowalutę, Binance jest całkiem dobrym miejscem do trzymania i czekania na wspaniałe chwile, aby wykonać transakcję.

Podstawowa i zaawansowana wymiana

Podstawowy wykres giełdowy zawiera wszystkie istotne informacje handlowe potrzebne do realizacji pomysłów. Możesz wybrać parę handlową, a otrzymasz:

 • standardowy wykres świecowy
 • okno zamówienia
 • przegląd wszystkich zleceń kupna i sprzedaży,
 • najnowsza historia handlowa sieci
 • Twoje otwarte zamówienia
 • 24-godzinna historia zamówień

Na Binance możesz składać trzy różne typy zleceń, tj. Zlecenia Limit, Market i Stop-Limit.

Wersja zaawansowana oferuje inne spojrzenie na wykres, oferując szerszą perspektywę. Jedyną prawdziwą aktualizacją od wersji podstawowej jest dodanie możliwości korzystania ze wskaźników. Są przydatne do przeprowadzania analizy technicznej na wykresie, umiejętności zarezerwowanej dla doświadczonych traderów i maklerów giełdowych. Pozostałe informacje są dokładnie takie same, jak w podstawowym widoku wymiany.

Program Polecający

Dzięki jednemu z najlepszych programów polecających Binance udało się przyciągnąć wiele uwagi. Schemat jest prosty.

 1. Zdobądź swój link.
 2. Zaprosić przyjaciół.
 3. Odbierz 20% prowizji za każdą transakcję.

Najskuteczniejsze konta na platformie zarobiły ponad 100 BTC, a konto numer jeden ma ponad 50 BTC powyżej drugiego najlepszego, przy 167 BTC. Biorąc pod uwagę, że program poleceń rozpoczął się 27 października, jest to całkiem pokaźna kwota do zebrania w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

Klienci do pobrania

mobilny

Wersja platformy Binance na Androida.Zrzuty ekranu aplikacji Binance Platform w wersji na Androida.

Giełda ma własną aplikację na obu Android i iPhone, i oba oferują pełną funkcjonalność platformy. Z łatwością handluj w podróży dzięki aplikacjom mobilnym Binance.

Windows

Zrzut ekranu wersji Binance dla Windows.Zrzut ekranu aplikacji Binance Platform dla Windows.

Windows do pobrania oferuje ten sam pełen zakres możliwości, jakie mają aplikacje internetowe i mobilne. Dodatkową zaletą posiadania ikony bezpośrednio na pulpicie jest funkcja zapewniająca jakość życia wielu handlowcom.

Binance Labs

Zrzut ekranu z labs.binance.comZrzut ekranu z labs.binance.com

Binance nadal jest uważany za startup i niezależnie od tego, wciąż odnosi sukcesy, aby móc w pełni wspierać inne projekty swoimi zyskami operacyjnymi.

The Labs reprezentuje inkubator startupów, który oferuje:

 • Mentoring
 • pieniądze
 • Zasoby
 • Pomysły i wskazówki
 • Notowanie na giełdzie Binance
 • ICO na LaunchPad

W zamian Binance ma wysokie oczekiwania wobec start-upów blockchainowych. Przed złożeniem wniosku musisz przygotować białą księgę, ocenić, ile funduszy potrzebujesz, aby doprowadzić projekt do sukcesu, i założyć firmę, która będzie reprezentować projekt.

Dzięki tym surowym oczekiwaniom Binance jest w doskonałej pozycji, aby pomóc zespołom, które je osiągnęły, i poprowadzić ich przez dzikie wody kryptowalut.

Generalnie startupy są dość szalone do przewodzenia, a posiadanie partnera takiego jak Binance, który cię wspiera, jest niesamowitym sposobem na rozpoczęcie sukcesu i stosunkowo łatwiejsze dotarcie do celu..

Binance LaunchPad

Tak wyglądałoby Twoje ICO, gdybyś zrobił to na platformie BinanceTak wyglądałoby Twoje ICO, gdybyś zrobił to na platformie Binance

To jest gdzie Zasilany przez Binance Prowadzone są ICO. Moneta może przeprowadzić ICO na Binance na dwa sposoby. Pierwszym z nich są laboratoria, ponieważ każdy projekt, który przez nie przechodzi, trafia na LaunchPad.

Drugi to aplikuj bezpośrednio do Binance, aby wykonać swoje ICO na LaunchPad. Jest to stosunkowo długi proces, który wymaga podpisania umowy o zachowaniu poufności w ramach jurysdykcji Kajmanów.

Jeśli chodzi o rzeczywiste koszty związane z ICO na Binance, nie mamy niezbędnych informacji. Binance przywiązuje dużą wagę do tajemnicy i ograniczania przepływu informacji poprzez stosowanie umów o zachowaniu poufności, które są wymagane, aby rozpocząć działalność (dowolnego rodzaju) z Binance.

ICO są prowadzone w sesjach zarówno dla ETH, jak i BNB (natywny token Binance), aw momencie pisania tego tekstu były dwa projekty, z których każdy miał dwie sesje. Odwiedź LaunchPad, aby zobaczyć wyniki poprzednich projektów i uzyskać jasność, jak wygląda LaunchPad i jak się w nim czuje.

Nowa witryna internetowa z informacjami o monetach (BETA)

Najnowszym dodatkiem do portfolio produktów Binance jest strona internetowa poświęcona monetom, która gromadzi informacje o różnych monetach na giełdzie Binance. Głównym celem tej witryny jest udostępnienie publicznie wszystkich istotnych treści związanych z monetami na jednej stronie. Podobnie jak w CoinMarketCap, gdzie użytkownicy mogą znaleźć eksploratorów bloków, oficjalne strony internetowe i białe księgi, ale z jednym bardzo interesującym dodatkiem.

W zamian za płatność tokenem BNB, Binance info umożliwi wydawcom bezpośrednie przesyłanie treści RSS do strony z monetami. Na razie jednak ten nowy dodatek jest całkowicie darmowy, jako sposób na zapełnienie witryny treścią i wygenerowanie konkurencji wśród wydawców.

Inne ważne informacje

Handel na Binance

Handel na Binance jest podobny do handlu na każdej innej giełdzie kryptowalut lub giełdzie. Możesz dokonywać wpłat, mieć pełny przegląd swoich kont i środków oraz mieć możliwość generowania portfeli dla wszystkich obsługiwanych walut.

Obsługa klienta

Obecnie dostępna jest tylko obsługa klienta za pośrednictwem poczty e-mail i można ją uzyskać w 8 różnych językach. Korzystają z ZenDesk, popularnego oprogramowania do obsługi klienta, które generuje zgłoszenia i dba o to, aby każdy problem klienta został usłyszany. Słyszeliśmy tylko dobre rzeczy o ich zespole i świadczonych usługach.

Bezpieczeństwo

Oprócz tworzenia silnego hasła istnieją dodatkowe metody, które można zastosować w celu zabezpieczenia swoich kont. Mowa o uwierzytelnianiu dwuskładnikowym, które znacznie zmniejsza szanse na pomyślne włamanie się do Ciebie. Będziesz potrzebował smartfona i aplikacji uwierzytelniającej, takiej jak Google Authenticator.

Możesz aktywować 2FA po utworzeniu konta i zalogowaniu się po raz pierwszy.

Konkursy i prezenty

Binance przykłada dużą wagę do nagradzania swoich użytkowników i do tej pory rozdali 9 samochodów. Zespół nieustannie myśli o nowych sposobach generowania ruchu i promowania działań handlowych, a także świętowania różnych okazji.

Wniosek

Binance szybko staje się jedną z największych i najbardziej konkurencyjnych giełd na rynku. W ciągu 6 miesięcy mają:

 • Wymienione 117 kryptowalut,
 • Przeprowadził 2 ICO,
 • Opracował 8 różnych produktów,
 • Osiągnął ponad 1 miliard USD w dziennym wolumenie

Można śmiało powiedzieć, że naprawdę ciężko pracują, aby zaimponować opinii publicznej i przekonać wszystkich, że są głównym konkurentem na rynku.