Podnieś swoje standardy jako inwestor

Inwestycje idą w górę, a we wrześniu zgromadzono ponad 128 milionów dolarów na projekty na całym świecie. Nawet w 2018 r., Kiedy sytuacja na rynkach kryptowalut wygląda ponuro, liczba inwestycji przekroczyła już poziom podniesiony w 2017 r. Oznacza to, że niezależnie od szumu, niskich limitów rynkowych i ogólnego zniechęcenia w społeczności kryptowalut, inwestorzy są aktywni i inwestowanie w lukratywne projekty, które mają potencjał wzrostu.

Ten artykuł jest ostrzeżeniem dla inwestorów, aby zwolnili tempo i dokładnie przeanalizowali swoje wybory przed podjęciem jakiegokolwiek konkretnego projektu. Dołożymy wszelkich starań, aby zilustrować ukryte niebezpieczeństwa dla nowych inwestorów. Instytucjonalni i doświadczeni inwestorzy nie znajdą wiele wartości, czytając ten artykuł, ale zapraszamy do dołączenia do sekcji komentarzy z własnymi radami dla inwestorów, którzy ledwo dołączają do tej pięknej i szalonej, zdecentralizowanej gospodarki.

Jest to prowokacyjny artykuł, który ma rzucić wyzwanie nierealistycznym pomysłom młodszych inwestorów, więc jeśli poczujesz się trochę zdenerwowany i niekomfortowy, osiągnąłem swój cel, aby skłonić Cię do myślenia. Standard dla typowego inwestora kryptowalutowego jest niski, a większość ludzi szuka systemu pompowania i zrzutu, aby wejść i wyjść z więcej niż przyszedł.

1. Myśl długoterminowo (a także krótkoterminowo)

Inwestycje są na ogół zobowiązaniem. Powinieneś pomyśleć o tym, że twoje fundusze zostaną zablokowane w projekcie nawet na rok. Jest to również krótkoterminowe na tradycyjnym rynku, ale dość długoterminowe w gospodarce kryptograficznej. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę, jak długo Twoje fundusze zostaną zamrożone w konkretnym projekcie.

Aby zapobiec wpływowi schematów pompowania i zrzutu na projekty, czasami może się okazać, że fundusze inwestorów są zamrożone na dłuższy czas. Powinieneś być świadomy tych warunków w przypadku każdej okazji inwestycyjnej.

2. Przeczytaj oficjalny dokument

Nie tylko przeglądaj go, aby sprawdzić bonus. Przeczytaj i przeanalizuj. Zrozum zespół odpowiedzialny za projekt i zapoznaj się z faktami związanymi z historią. Przeanalizuj ich ton i zobacz, czy ma to sens, czy to tylko tekst o jedzeniu.

Wiele projektów oszustw zawiera bardzo niejasny, niespecyficzny język. Robią to, ponieważ chcą wykorzystać ludzi, którzy „nie mają wystarczająco dużo czasu”, aby dokonać dobrej inwestycji. Chcą wykorzystać emocje i uczucia, które ludzie odczuwają, gdy przedstawia się im coś „magicznego”.

Kliknij tutaj, aby zarobić 300 $ w zaledwie 15 sekund.

Na przykład coś takiego.

3. Dokładnie oceniaj projekty

Nie zaleca się inwestowania na ślepo. Tylko dlatego, że wierzysz w wizję i misję, nie powinno wystarczyć, aby przekonać Cię do decyzji o zainwestowaniu. To pokrywa się z poprzednim punktem, który sugeruje, że powinieneś uważnie przyjrzeć się językowi używanemu w projektach.

Zadzwoń do firm i pod numery, które zostawiają. Umów się z kimś, kogo znasz, aby odwiedził ich biura i spotkał się z osobami stojącymi za projektem.

Sprawdź, jak aktywne są ich kanały Telegramu. Jeśli jest wielu członków, ale mało się rozmawia, to nie jest dobry znak.

Jest wiele sygnałów, które ujawniają oszustwa, a jeśli ludzie, którzy stracili dużo pieniędzy, faktycznie ich szukali, nie straciliby tak dużo pieniędzy, jak oni.

4. Spraw, aby Twoje inwestycje miały jasne cele

Dlaczego inwestujesz? Co się stanie po zakończeniu ICO? Jak długo zamierzasz wstrzymać inwestycję? Jakie są Twoje oczekiwania wobec tej konkretnej inwestycji?

Są to pytania, które powinieneś sobie zadać po stwierdzeniu, że projekt jest uzasadniony i ma duże szanse powodzenia.

Ta sugestia ma na celu poprawę i nauczenie się więcej o inwestowaniu, zanim wejdziesz na ten świat i wydasz zaoszczędzone pieniądze. Zaoszczędzone pieniądze, zachowaj oszczędność i nie ma wyników bez ryzyka, ale jestem pewien, że oboje zgodzimy się, że wyeliminowanie niepotrzebnego ryzyka ma dużą wartość.

Edukacja inwestycyjna to jeden z najlepszych sposobów eliminacji ryzyka.

5. Zadawaj więcej pytań

Przygotuj jak najwięcej pytań i zgromadź zespół projektu, w który chcesz zainwestować. Wszelkie niespójności w ich odpowiedziach lub ich unikanie są świetnym sygnałem do wyjścia.

Nie angażuj się w historie, które nie mają sensu. Nie spędzasz czasu z tym facetem, który zawsze kłamie i wymyśla historie o tym, co robi lub zamierza zrobić. Dlaczego miałbyś zrobić dokładnie odwrotnie z projektem kryptograficznym?

Nie ma darmowego lunchu

Inwestycje zawsze wiążą się z ryzykiem i wszyscy powinniśmy o tym pamiętać. Wiele oszustw opiera się na przekonaniu ludzi do wiary w fantazje. Połącz to z ograniczonym czasem na podjęcie decyzji i uzyskasz zwycięski model oszustwa, zwłaszcza jeśli ludzie pasjonują się Twoją ofertą.

Głównym punktem sprzedaży jest tutaj wiarygodność i tak było w przypadku oszustwa, w którym inwestorzy z „Smoczej Jamy” byli bardzo podekscytowani aplikacją bitcoin, która umożliwia szybki i łatwy handel oparty na sztucznej inteligencji, który daje dużo pieniędzy.

Oczywiste i rażące oszustwo, ale prezentacja jest dobrze wykonana i przez chwilę wiarygodna. Sprawdzenie ułatwia każdemu uświadomienie sobie, że to oszustwo, ale właśnie dlatego oszustwo działa tylko w przypadku osób, które szukają szybkiego, łatwego i bez użycia rąk do zarabiania pieniędzy.

Obudź się

Nikt nie zrobi ci pieniędzy i najprawdopodobniej patrzy na ciebie, aby zarabiać pieniądze. A potem po prostu wyjdź. Nic ich przed tym nie powstrzymuje, zwłaszcza w przypadku inwestycji w kryptowaluty.

W przeciwieństwie do tradycyjnych inwestycji, które mają wysoką barierę wejścia, są silnie regulowane i obejmują kapitał w prawdziwą firmę, inwestycje w kryptowaluty bardzo często pozostawiają inwestorów z tokenami, które prawie nie mają rzeczywistej, praktycznej wartości. Cała ich podaż tokenów to rynek spekulacyjny.

Można by argumentować, że wszystkie kryptowaluty mają charakter spekulacyjny, ale rzeczywistość jest taka, że ​​tylko ich wartość jest spekulacyjna i determinowana przez rynek. Gdybyśmy mogli zobaczyć waluty fiducjarne tak przejrzyście, moglibyśmy powiedzieć to samo. Bitcoin, Ethereum, Litecoin, DASH, zCash i Bitcoin Cash to niezawodne metody dokonywania transakcji.

Możliwość przeprowadzania transakcji to ich praktyczność, która w porównaniu z tokenem w Ethereum, który nic nie robi, ale obiecuje, że zostanie użyty w przyszłości, gdy rozwiązanie będzie gotowe. To nie jest złe, ale jako inwestor musisz zdawać sobie sprawę ze wszystkich ograniczeń projektu, zanim przeznaczysz choćby jednego dolara na ten projekt.

W Crypto-news.net życzymy Ci wspaniałych wrażeń z Twoich inwestycji. Powodem, dla którego tworzymy te artykuły, jest prowokowanie i przypominanie ludziom o zachowaniu bezpieczeństwa oraz podkreślanie, że Twoim obowiązkiem jest unikanie niebezpiecznych inwestycji. Nie bądź ofiarą własnych fantazji, ponieważ są ludzie, którzy byliby bardziej niż szczęśliwi, mogąc składać ci obietnice, bez rezultatów.

Zachęcamy doświadczonych inwestorów czytających ten artykuł do pozostawienia komentarza i podzielenia się krótką historią lub poradą z naszymi czytelnikami. Jest to bardzo cenne, jeśli to zrobisz. Wykorzystaj to doświadczenie dla większego dobra i poprowadź nowych inwestorów kryptograficznych do sukcesu.