Gemini Review

Bliźnięta, lub Gemini Trust Company LLC, to cyfrowa platforma wymiany walut, która umożliwia użytkownikom online kupowanie, sprzedawanie i przechowywanie zasobów cyfrowych. W 2016 roku Gemini stało się światem pierwsza licencjonowana wymiana eteru i od tamtej pory jest szeroko znana w całym świecie kryptowalut.

Założona w 2014 roku przez braci bliźniaków Cameron i Tyler Winklevoss sławy na Facebooku, Gemini Exchange ma siedzibę w Nowym Jorku i jest dostępny w prawie wszystkich stanach USA, a także w różnych krajach na całym świecie. Oferuje kryptowaluty do płatności fiducjarnych, a także rynek BTC / ETH. Jako jedna z najbardziej szanowanych i bezpiecznych giełd na świecie, Gemini szczyci się „[budowaniem] produktów, które są proste, eleganckie i bezpieczne”, aby pomóc zarówno osobom fizycznym, jak i instytucjom wejść do świata kryptowalut.

Firma ma cztery filary zaprojektowany, aby zagwarantować zaufanie konsumentów i stworzyć platformę, w którą użytkownicy mogą całkowicie uwierzyć. Skupienie się na produkcie, bezpieczeństwie, licencjonowaniu i zgodności pozwala użytkownikom w pełni wykorzystać platformę bez martwienia się o bezpieczeństwo i inne zagrożenia zwykle występujące na różnych platformach kryptograficznych. Gemini uważa, że ​​powinni „prosić o pozwolenie, a nie przebaczenie” i zawsze stawiać konsumenta na pierwszym miejscu. W zeszłym roku Gemini otrzymało nagrodę „Best Crypto Exchange” w konkursie Markets Choice Awards 2019; wcześniej uzyskali certyfikat AICPA jako pierwszą na świecie giełdę kryptograficzną SOC 2 typu 2 i powiernika.

Zalety platformy Gemini

Gemini różni się od innych giełd przede wszystkim ze względu na zgodność z przepisami. Ponieważ pierwsza giełda w USA oficjalnie licencjonowany zarówno do handlu eterem, jak i bitcoinami, dostosowuje się do wielu instytucji finansowych i prawnych, dając jej legalność i czyniąc z niej ogólnie godną zaufania platformę o dużej atrakcyjności.

Usprawnione i uproszczone

Bliźnięta proces rejestracji jest dość prosty, a interfejs platformy jest łatwy w użyciu. Aby się zarejestrować, użytkownicy po prostu wprowadzają swoje dane osobowe i tworzą hasło. Po zarejestrowaniu się Gemini przeprowadza użytkownika przez trzyetapowy proces weryfikacji tożsamości, który następnie umożliwia mu połączenie konta bankowego, zasilenie portfela i rozpoczęcie handlu. Oczywiście jest krzywa uczenia się, ale Gemini tak funkcje które ułatwiają proces – niektóre z nich obejmują możliwość ustawiania cyklicznych zakupów i dynamicznych alertów cenowych, opcję „Kup Cryptoverse” dla zakupów w pakiecie jednym kliknięciem, białą listę adresów wypłat oraz łatwe do pobrania wyciągi z konta i historię transakcji.

Bezpieczne i bezpieczne

Zbudowany z Mentalność „przede wszystkim bezpieczeństwo” Od pierwszego dnia i ponieważ jest to spółka powiernicza Nowego Jorku, Departament Usług Finansowych stanu Nowy Jork zapewnia regulacje i przestrzega wymogów dotyczących rezerw kapitałowych, wymogów w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz standardów bankowych określonych w nowojorskim prawie bankowym. Ich trzy główne zasady to: ochrona przed zagrożeniami zewnętrznymi, ochrona przed błędami ludzkimi oraz ochrona przed niewłaściwym wykorzystaniem dostępu do informacji poufnych. Dzięki wykorzystaniu uwierzytelniania wieloskładnikowego, bezpiecznych portfeli „gorących (online)”, wielopoziomowej pamięci masowej na zimno (offline), zaszyfrowanych kont i pełnej separacji rezerw w celu oddzielenia pieniędzy klientów od firmowych, Gemini jest jednym z najlepszych najbezpieczniejsze platformy tam.

Duży nacisk na obsługę klienta

Gemini jest dumna z siebie stawiając swoich klientów na pierwszym miejscu. W tym roku rozpoczęli kampanię edukacyjną o nazwie # crypto20in2020, aby edukować ogólną populację na temat kryptowalut i ułatwić jej zrozumienie. Niedawno platforma została również zintegrowana Widok handlu na swojej platformie. Daje to użytkownikom dostęp do informacje dotyczące wykresów danych w czasie rzeczywistym które mogą pomóc zapewnić lepsze wykorzystanie giełdy. Ponadto stworzyli stale rozwijającą się platformę mobilną, która jest atrakcyjna dla młodszych pokoleń.

Wady platformy Gemini

Chociaż Gemini jest czołowym pretendentem pod wieloma względami, nie jest pozbawiony własnego zestawu kontrowersji, w tym debaty na temat tego, czy kryptowaluta powinna podlegać ścisłym regulacjom i spotkała się z krytyką.

Ograniczona dostępność kryptowalut

W porównaniu z innymi platformami kryptograficznymi o podobnej wielkości, Gemini ma rozszerzenie niewielka liczba dostępnych kryptowalut. Dwoma najpopularniejszymi kryptowalutami, bitcoinem i eterem, można handlować, ale inne popularne monety nie są dostępne ze względu na ich niezdolność do udowodnienia, że ​​są w pełni ugruntowanymi i zaufanymi monetami. Chociaż dla wielu nie jest to zbyt duża transakcja, ogranicza to rynki, na które mogą wejść użytkownicy Gemini.

Zagadnienia technologiczne

Wcześniej giełda miała problemy z utrzymaniem połączenia online w okresach dużego ruchu. Obejmuje to przestoje spowodowane przeciążeniem, a także różne problemy z wydajnością.

Kilka opcji płatności

Na razie nie można dokonywać zakupów za pomocą karty kredytowej, karty debetowej, gotówki lub czeku. Klienci muszą połączyć swoje konto bankowe z platformą i zainicjować przelew zamiast. Ma to na celu zapewnienie bezpieczeństwa, ale niektórzy użytkownicy mogą uznać to za niewygodne. Jeśli międzynarodowy użytkownik chce korzystać z Gemini, będzie mu trudniej przesyłać pieniądze między kontami, ponieważ wszystko musi być w walucie USD.

Gemini’s Future

Gemini uważa, że ​​kryptowaluty to ruch, a nie tylko inna forma technologii. Mają nadzieję, że w przyszłości kryptowaluty „przeprojektują internet, nasze systemy finansowe i pieniądze w sposób, który będzie chronił prawa i godność jednostki”. Mając tę ​​wiarę, mają nadzieję wnieść znaczący wkład w przyszłe wolności osobiste, które przyjmie świat.

Celem braci założycieli jest stworzenie w pełni regulowanego i bezpiecznego pomost między światem kryptowalut i fiat jest wzniosła, ale być może jest to doskonała okazja. Niedawne oszustwa i włamania sprawiły, że inne platformy walczą o zapewnienie klientom bezpieczeństwa. Jeśli Gemini nadal będzie zdobywać wsparcie konsumentów, mają szansę pozostać jedną z czołowych giełd w świecie kryptowalut, rozszerzając swoją dotrzeć do jeszcze większej liczby krajów.

Jak Revain może pomóc

Jako platforma opinii, Revain pomaga inwestorom zrozumieć, które transakcje są dla nich odpowiednie. Autentyczne i oparte na faktach recenzje znalezione w Revain pomagają entuzjastom kryptowalut pracować nad zaletami i wadami różnych platform wymiany kryptowalut. Aby zagwarantować dokładność, recenzje są blokowane, a system filtrowania sztucznej inteligencji usuwa fałszywe informacje.

Platforma jest korzystna dla wszystkich – recenzenci otrzymują tokeny RVN za przeglądy jakości, a firmy mogą upubliczniać swoje nazwiska. Revain to najlepsze miejsce, w którym można znaleźć społeczność zajmującą się tworzeniem bazy danych zawierającej dokładne i pomocne informacje zwrotne, aby społeczność kryptowalut mogła kontynuować swoje wysiłki na rzecz zrewolucjonizowania sposobu, w jaki wszyscy myślimy o pieniądzach w przyszłości. 

Zastrzeżenie: to jest post sponsorowany i Crypto-News.Net nie gwarantuje dokładności treści tej strony. Czytelnicy powinni przeprowadzić własne badania. Witryna nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie lub pośrednie straty spowodowane korzystaniem z zawartości tej strony.