Patrząc na Realio – przegląd projektu

W świecie pełnym kapitału i wielu możliwości inwestowanie stało się dla większości ludzi dość trudnym zadaniem. Można to częściowo przypisać niedopasowaniu między pragnieniami posiadaczy akcji a rodzajem możliwości inwestycyjnych przeważających na rynku. Skomplikowana struktura rynku, brak płynności, surowe otoczenie regulacyjne i nieufność utrudniają zwykłym ludziom dokonywanie wartościowych inwestycji.

Instytucje finansowe, organy regulacyjne i agencje konsumenckie próbowały różnych podejść w celu wypełnienia luki, dostosowując możliwości inwestycyjne do private equity. Jednak inicjatywy te nie spełniły oczekiwań, a inwestorzy nadal podchodzą do rynku ze znaczną ostrożnością. Niestety, zostało to znormalizowane, przez co wielu inwestorów traci kilka okazji do powiększenia swojego majątku.

Realio odkryje wartość na rynku private equity.

Realio to platforma inwestycyjna nowej generacji, która koncentruje się na wzmacnianiu pozycji inwestorów dzięki przełomowej technologii. Platforma wykorzystuje nowatorskie podejście do inwestowania, które naraża zwykłych inwestorów na wcześniej niedostępny rynek inwestycji prywatnych. Osiąga się to poprzez tworzenie emisji cyfrowych, nowe kanały inwestycyjne oraz przepakowywanie produktów i usług finansowych.

Realio wykorzystuje technologię finansową do przechwytywania wartości na rynku inwestycji prywatnych oraz technologię blockchain do tworzenia cyfrowych szyn, które udostępniają takie instrumenty publicznie. Utoruje to drogę dla pozbawionego tarcia, przejrzystego i wysoce płynnego rynku, na którym inwestorzy będą mogli bezproblemowo wchodzić w interakcje i wymieniać wartość. Początkowo Realio skupia się na odblokowaniu wartości w globalnym sektorze prywatnych nieruchomości, szacowanej na ponad 7 bilionów dolarów. Ponadto platforma będzie oferować swoim użytkownikom możliwości inwestowania w kredyty, dostęp do płynności i zdecentralizowane produkty finansowe (DeFi) na całym świecie..

Tokenizacja aktywów w celu rozwiązania problemów w sektorze nieruchomości

Technologia Blockchain umożliwia Realio tokenizację aktywów nieruchomości poprzez tworzenie ich wirtualnej reprezentacji w zdecentralizowanej księdze. Ta „prosta” cyfryzacja wsparcia pomoże Realio sprostać różnym wyzwaniom nękającym sektor nieruchomości.

Po pierwsze, umożliwi częściową własność, ponieważ różni inwestorzy mogą zakupić część dowolnej nieruchomości, nabywając jej tokeny. Pomoże to rozwiązać problem braku płynności i obniżyć bariery wejścia dla potencjalnych inwestorów, którzy w przeciwnym razie niechętnie dokonywaliby inwestycji długoterminowych. Co więcej, ułatwia to wypłatę poprzez zwykły handel tokenami na giełdzie.

Po drugie, tokenizacja zwiększa przejrzystość, ponieważ wszystkie tokeny są generowane za pośrednictwem inteligentnych kontraktów, a cała historia transakcji jest zapisywana w publicznie dostępnym łańcuchu bloków. W związku z tym tokeny są bezpieczniejszą i mniej ryzykowną inwestycją niż fundusze inwestycyjne w nieruchomości (REIT), które są synonimami oszukańczych działań.

Po trzecie, tokenizacja pomaga inwestorom w manewrowaniu wokół skomplikowanych przepisów, ponieważ Realio zapewnia, że ​​tokeny są zgodne z przepisami finansowymi. W związku z tym użytkownicy mogą handlować swoimi aktywami, a nawet przeprowadzać wymianę transgraniczną bez żadnych komplikacji prawnych. 

Funkcje i funkcjonalności platformy Realio

Realio zbudowało solidną infrastrukturę z kilkoma funkcjami, które obsługują jego wiele funkcji. Platforma Realio działa jako punkt kompleksowej obsługi oferujący następujące rozwiązania:

Realio Network

Sieć emisji niezależna od łańcucha, zbudowana w celu ułatwienia zgodności regulacyjnej w zdecentralizowanych systemach. Umożliwia zainteresowanym tworzenie i wydawanie tokenów w przyjaznym środowisku inwestycyjnym. Ułatwiają między innymi tokenizację aktywów, zgodność z KYC / AML i obrót na rynku wtórnym p2p.

Realio Tokens

Platforma ma trzy natywne tokeny: RIO, rUSD i RST. RIO to natywna kryptowaluta łańcucha blokowego Realio, która napędza jego działania, takie jak uiszczanie opłat. rUSD (RealioUSD) jest emitowanym przez sieć stablecoinem używanym do usług powierniczych lub handlu na ich giełdzie RealioX. RST to hybrydowe cyfrowe zabezpieczenie z wieloma funkcjami, takimi jak obstawianie węzłów, prawa głosu i udział w zyskach.

RealioX

Jest to zdecentralizowana giełda wbudowana w platformę, która obsługuje transakcje P2P i OTC oraz atomowe swapy.

Portfel Realio

Prawdziwie wielowalutowy portfel, który obsługuje zarówno kryptowaluty, jak i waluty fiducjarne. Zweryfikowani użytkownicy, którzy spełnili wymagania KYC / AML, mogą wpłacać USD bezpośrednio ze swoich banków i kart kredytowych.

Najnowsze wskaźniki rozwoju świetlanej przyszłości Realio

Realio jest skazane na świetlaną przyszłość, a nowe rozwiązania pomogą projektowi poczynić znaczące postępy w realizacji jego wizji.

3 września projekt ogłosił wersja beta ich mostu międzyłańcuchowego, który umożliwia posiadaczom RIO przenoszenie i używanie ich tokenów w łańcuchach bloków Algorand i Ethereum. Ta możliwość zmienia zasady gry w przestrzeni blockchain, ponieważ pozwala na hosting pojedynczego tokena na wielu platformach. 

Deweloperzy z tej przestrzeni zmagali się z tworzeniem interoperacyjnych systemów, które obsługują komunikację między łańcuchami. Dlatego to osiągnięcie projektu Realio jest znaczącym wyczynem, który otwiera nowe możliwości dla zdecentralizowanych technologii. Co najważniejsze, stawia platformę Realio na czołowej pozycji wśród wiodących przyszłych rozwiązań w zakresie interoperacyjności. 

Możliwości cross-chain otworzyły wiele możliwości dla posiadaczy tokenów Realio. Będąc zasobem obejmującym wiele łańcuchów, RIO umożliwia im uczestnictwo w bardzo lukratywnym rynku DeFi. Posiadacze mogą przeprowadzać wymiany między łańcuchami, aby przenieść swoje tokeny do dodatnio naładowanej przestrzeni Ethereum DeFi z wysokimi zwrotami. Dzięki zestawowi do tworzenia pul RIO-ETH UNI-V2, rUSD-ETH UNI-V2 i rUSD-RIO UNI-V2, posiadacze RIO mogą zarabiać dodatkowe zyski jako dostawcy płynności (LP) na Uniswap.

Wsparcie Realio w innych sieciach stale rośnie, a wymiany między łańcuchami są dalej rozszerzane w sieciach Stellar, Fusion i Ravencoin. Zamiany międzyłańcuchowe zapewniają również dodatkowy wymiar elastyczności, ponieważ użytkownicy mogą wybrać, jakie funkcje mają wykonywać w danej sieci. Takiej wszechstronności brakowało w przestrzeni blockchain, a Realio ma zapowiedzieć nowy sposób interakcji ze zdecentralizowanymi technologiami.

Tak było 19 września ogłosił że OKEx postawił ponad 150 milionów OKB od pomyślnego uruchomienia projektu wydobywania płynności z Realio. Inicjatywa umożliwia posiadaczom OKB obstawianie swoich tokenów w celu wydobywania tokenów RIO za darmo bez ograniczeń minimalnej stawki lub czasu. Inicjatywa ta została dobrze przyjęta, a cena RIO wzrosła o 13,75x po ogłoszeniu. Ogromne poparcie świadczy o pozytywnych perspektywach dla projektu Realio.

Zespół Realio jest niezłomny i nadal pracuje za kulisami, aby dostarczyć jeszcze bardziej znaczące zmiany, które wyniosą sieć na jeszcze większe wyżyny. 

Zastrzeżenie: jest to artykuł sponsorowany i zawiera pozytywne wypowiedzi na temat przyszłości. Upewnij się, że wykonałeś własne badania! Crypto-News.Net nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które mogą wyniknąć z interakcji z tymi treściami.