Plan działania Ethereum na 2017 rok

W dzisiejszej sferze finansowej liczą się zasoby cyfrowe. Mimo to wiele instytutów wysuwa się na pierwszy plan, aby zajmować się zasobami cyfrowymi. Wśród nich Ethereum z pewnością zdobyłby więcej punktów ze względu na doskonałą wydajność.

Dotychczasowe osiągnięcia Ethereum odegrały kluczową rolę w tworzeniu sieci ogromnej puli funkcji i organizacji komercyjnych.

Co to jest Ethereum? Jest to otwarta platforma programowa, która opiera się na technologii blockchain. Programiści mogą tworzyć i organizować zdecentralizowane aplikacje. Jest to platforma cyfrowa stworzona w celu działania aplikacji, które są uruchamiane jako zaprogramowane, prawie nie torując drogi do jakiejkolwiek cenzury lub przestojów. Dzięki Ethereum nie musisz się martwić o jakiekolwiek zaangażowanie strony trzeciej. To stanowi o jego Proof of Work (PoW).

Podobnie jak Bitcoin, Ethereum działa w publicznej sieci blockchain. Ale jest różnica między Bitcoinem a Ethereum. Bitcoin koncentruje się na własności cyfrowej waluty, podczas gdy blockchain Ethereum polega całkowicie na uruchamianiu kodu programistycznego zdecentralizowanych aplikacji.

Istnieje kilka aplikacji Ethereum, które są produkowane na silnej platformie infrastrukturalnej. Dzięki temu będziesz w stanie tworzyć długi lub obietnice, a także przenosić fundusze. Na przykład możesz obsługiwać fundusze z wcześniejszej umowy, takiej jak testament lub przyszła umowa. Ethereum ma wiele cyfrowych możliwości finansowych, z których niektóre nie zostały jeszcze wprowadzone. Najlepszą rzeczą w Ethereum jest to, że możesz zarządzać wszystkimi finansami bez obawy o ingerencję osób trzecich lub inny rodzaj fałszerstwa.

Jeśli nadal używasz tradycyjnego serwera, bez Ethereum, musisz polegać na ich własnych serwerach. Nie rozprzestrzeniają się na globalną platformę. Jeśli jedna aplikacja lub serwer jest w trybie offline, będzie to miało wpływ na cały system. To sprawia, że ​​udostępnianie danych jest zbyt trudne. Wręcz przeciwnie, Ethereum stworzyło blockchain, w którym możesz skonfigurować węzeł i dotrzeć do wspólnej platformy ze wszystkimi innymi użytkownikami.

To jest główne motto Ethereum PoW: budować aplikacje, które się nie kończą. W ramach swojego programu PoW Ethereum wprowadził szereg komponentów. Portfel Ethereum to jeden. Zapewnia możliwości podejścia do zdecentralizowanych aplikacji działających w łańcuchu bloków. Możesz posiadać swoje zasoby cyfrowe na Ethereum z gwarancją bezpieczeństwa. Możesz również obsługiwać szereg umów.

Pozwala także zaprojektować własną kryptowalutę. Po utworzeniu tokena cyfrowego, którym można handlować, można go następnie użyć jako waluty. To oznacza Twoje wirtualne aktywa. W sferze Ethereum możesz ich używać jako standardowego API monet.

Ethereum to cyfrowy dowód, który pokazuje, w jaki sposób łańcuchy bloków mogą wykraczać poza walutę pomimo ograniczeń jego wcześniejszych projektów. Użytkownicy Ethereum mogą korzystać z łańcucha bloków i jego języka programowania, aby tworzyć więcej aplikacji.

Wraz z ewolucją Ethereum, blockchain stopniowo stał się kluczowym czynnikiem. Staje się czymś, na czym możesz ufać. Bardziej pomysłowo, do łańcucha bloków można uzyskać dostęp z dowolnego miejsca na świecie bez obaw o serwer. Umożliwia angażowanie się w szereg działań finansowych, takich jak audyt, transakcje biznesowe, działania następcze. Blockchain Ethereum prowadzi do domu pełnego protokołów opracowanych zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Zarządzanie kontem nie byłoby dużo łatwiejsze.

Ethereum to prawdziwa rewolucja, ponieważ tworzenie aplikacji typu blockchain wymagało w przeszłości dużego procesu. Wymagało to dużo kryptografii, kodowania i dobrej znajomości matematyki. Dzięki Ethereum możesz aktywnie angażować się w handel cyfrowy na blockchainie Ethereum.

Jeśli Ethereum będzie szeroko stosowane, fizyczne pieniądze stopniowo pójdą w zapomnienie. To nie tylko poprawi ekosystem, ale także zmniejszy ryzyko napadów fizycznych i innych rodzajów fałszerstw.

Świat zmierza teraz w kierunku inteligentnych kontraktów. W inteligentnych kontraktach możesz płynnie zarządzać swoją nieruchomością i innymi posiadanymi udziałami. Najlepszą rzeczą w Ethereum jest to, że jego ulepszony łańcuch bloków umożliwia programowanie bez przestojów lub innych fałszerstw stron trzecich. Chociaż większość innych łańcuchów bloków ma ograniczoną wydajność, Ethereum oferuje swobodę tworzenia dowolnych operacji. Deweloper jest w stanie napisać wiele aplikacji, nawet poza naszym zakresem.

Ethereum patrzy na rok 2017 z tak wyrafinowaną historią. Nie oznacza to jednak, że ma przed sobą gładką ścieżkę. Przed nim wiele wyzwań. Jego zespół dostrzega potrzebę rozwiązywania bardziej złożonych problemów niż wcześniej. Muszą teraz ostro pracować nad analizą sieci, a także architekturą reagowania w sytuacjach kryzysowych, które są dwoma istotnymi aspektami cyfrowych transakcji finansowych.

Na długo przed wprowadzeniem Ethereum programiści mieli problem. Ich możliwości rozbudowy aplikacji były ograniczone i zajmowały dużo czasu. Opracowanie zupełnie nowej aplikacji blockchain było trudnym zadaniem. Doprowadziło to do pomysłu i innowacji Vitalika Buterina: Ethereum.

Buterin wiedział, że Bitcoin nie spełnia w pełni cyfrowego wymogu finansowego, ponieważ był bardziej skoncentrowany na aplikacjach solo. Buterin chciał stworzyć innowacyjną platformę cyfrową, w której można używać wielu aplikacji bez żadnych kłopotów i niepewności. Nie musisz budować osobnych platform dla blockchain, ponieważ jest to jedna cała platforma, na której możesz bez problemu stworzyć kilka aplikacji.

Jego celem jest umożliwienie użytkownikom tworzenia i używania zdecentralizowanych aplikacji. Zdecentralizowana aplikacja jest bardzo przydatna w płynnym wykonywaniu cyfrowych działań finansowych. Zdecentralizowane w tym sensie, nikt nie jest odpowiedzialny za aplikację. Jest współdzielony przez społeczność.

Świadczy usługi w szerokim zakresie, od kredytów bankowych po rejestrację tytułów własności. Decentralizacja zapewnia szereg korzyści, takich jak bezpieczeństwo, niezmienność i brak przestojów. Ponieważ aplikacje są zdecentralizowane i nikt nie jest odpowiedzialny za aplikacje, nie musisz martwić się o żadne zmiany wprowadzone w danych. Ta korzyść prowadzi do następnego. Prawie nie będzie korupcji, a tym samym bezpieczeństwa. A największą korzyścią jest to, że Twoje aplikacje nigdy nie będą miały żadnych przestojów.