Siła gromadzenia top 7 Altcoinów w 2020 r

W 2017 roku było tylko około 800 kryptowalut. Obecnie według Coinmarketcap, poza Bitcoinem jest ponad 5500 altcoinów, a łączna kapitalizacja rynkowa przekracza 250 miliardów dolarów, co stanowi gwałtowny wzrost z 138 miliardów dolarów, które były warte trzy lata temu.

Udział w rynku Bitcoin

Na dzień 22 maja 2020 roku udział w rynku altcoinów wynosi prawie 86 miliardów dolarów. Oczywiście Bitcoin nadal dominuje na rynku z 66,2% dominacją. Jednak Bitcoin zaczął się pogarszać od 2015 roku, kiedy to odpowiadał za ponad 90% kapitalizacji. W 2018 roku udział BTC spadł do 60%, a wielu prorokowało, że Ethereum może zająć jego miejsce na szczycie tabeli, ale na początku 2020 roku Bitcoin ponownie podniósł swój udział do 70%. Jednak teraz sytuacja w tym sektorze finansowym znów się zmienia.

9 najlepszych monet według kapitalizacji rynkowej

Wielu analityków uważa, że ​​trzecie zdarzenie halvingu doprowadzi do kolejnego hossy Bitcoin, a oryginalna kryptowaluta zwiększy swoją kapitalizację, podczas gdy altcoiny będą stopniowo tracić na wartości. Niemniej jednak, przy wszystkich szalonych zjazdach i zawirowaniach w 2020 roku, wydarzenia na wysoce niestabilnym rynku kryptowalut są raczej trudne do przewidzenia. Są jednak pewne trendy, które możesz śledzić. Przyjrzyjmy się kryptowalutom, które według wielu ekspertów nabierają tempa w 2020 roku.

Altcoin

Źródło: coinmarketcap

Jak widać z powyższej tabeli, 9 najlepszych monet według całkowitej kapitalizacji rynkowej na maj 2020 r. To:

  1. Bitcoin
  2. Ethereum
  3. XRP
  4. Pęta
  5. Bitcoin Cash
  6. Bitcoin SV
  7. Litecoin
  8. Binance Coin
  9. EOS

To wszystko znane projekty. Ale jest kilka nowych kryptowalut, na które zwracają uwagę inwestorzy. Jeśli dobrze rozegrasz swoje karty i włożysz wymagany wysiłek, możesz być jednym z pierwszych, którzy odkryją kolejną wielką rzecz w przestrzeni kryptowalut. Kto wie, może któregoś dnia jedna z tych monet znajdzie się w pierwszej dziesiątce pod względem kapitalizacji rynkowej.

SIACOIN (SC)

Ta kryptowaluta pojawiła się stosunkowo niedawno, ale przyciągnęła uwagę wielu ekspertów. Główną zaletą Siacoin jest bardzo wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa, którego nie może zaoferować wiele innych nowoczesnych kryptowalut.

W tej chwili SC kosztuje niewiele, ale ze względu na wykorzystanie innowacyjnych technologii w jego rozwoju i jego wysoką niezawodność, wielu przewiduje, że w przyszłości będzie się szybko rozwijał. Dlatego, chociaż jest to sprawiedliwe 0,002007 USD teraz może warto w to zainwestować.

TRON (TRX)

Okazja do zakupu tej monety pojawiła się dopiero w 2018 roku, ale pod koniec stycznia 2020 roku Tron ugruntował swoją pozycję w pierwszej dziesiątce kryptowalut pod względem kapitalizacji. Moneta mogła teraz trochę stracić, ale nie straciła nic ze swojego potencjału.

Ta platforma blockchain oferuje swoim użytkownikom różne treści rozrywkowe: gry, filmy, wszelkiego rodzaju aplikacje i wiele więcej. Zapewne z tego powodu w tak krótkim czasie stał się tak popularny.

W tej chwili kapitalizacja Tron (TRX) jest na 975 milionów dolarów. Niemniej jednak, ponieważ rynek rozrywki cyfrowej rośnie od czasu kwarantanny COVID-19, wielu ekspertów przewiduje, że Tron będzie miał bardzo dobre tempo wzrostu w dłuższej perspektywie.

VERGE (XVG)

Główne zalety tej monety to jej bezpieczeństwo i anonimowość. Rzeczywiście, bardzo niewiele altcoinów, w tym Monero, może się pod tym względem równać z XVG. Waluta stale się rozwija i ma stale poszerzającą się listę nowych funkcji i możliwości. W tej chwili obsługuje 5 algorytmów górniczych. Dzięki tym cechom wiele osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut uważa, że ​​aktywa te będą aktywnie rosły w najbliższej przyszłości.

CARDANO (ADA)

Cardano (ADA) to całkowicie otwarty projekt oparty na zdecentralizowanym publicznym wykresie blokowym. Głównym celem twórców monet jest usprawnienie mechanizmu tworzenia inteligentnych kontraktów. Uważają również, że ich moneta, ze względu na technologie leżące u jej podstaw, może znacznie pomóc w ewolucji zdecentralizowanej gospodarki, czyniąc sektor finansowy znacznie bardziej przejrzystym.

Wielu ekspertów zauważa, że ​​Cardano jest naprawdę świetne dla zdecentralizowanej gospodarki, której nasz świat desperacko potrzebuje z powodu wirusa demonstrującego kruchość tradycyjnych rynków. Dlatego kiedy rozpocznie się aktywne wydobycie tej monety, jej tempo może wzrosnąć gwałtownie. ADA ma obecnie niewielką wartość, więc może teraz jest idealny moment na opłacalne inwestycje.

Gwiezdne LUMENY (XLM)

Wiele osób nazywa tę sieć zdecentralizowaną platformą zgody, ponieważ umożliwia ona obsługę różnych typów kryptowalut. Ponadto XLM ma wbudowaną zdecentralizowaną wymianę.

XLM bardzo dobrze nadaje się do wykonywania operacji wymiany, które nie zajmują dużo czasu, a proces ich wykonania jest maksymalnie prosty.

Należy zauważyć, że wiele banków i dużych firm mówi o tej monecie z uznaniem. Wielu przewiduje również, że może pełnić rolę tzw. Kryptowaluty pośredniej, co znacznie przyspieszy i uprości wymianę różnych kryptowalut.

ARDOR (ARDR)

Ardor (ARDR) to wirtualny ekosystem, który jest w stanie zaoferować wszystkim uczestnikom bardzo wygodne narzędzia do skalowania. Deweloperzy przedstawiają Ardor jako bardzo wygodny system dla biznesu, z wieloma dodatkowymi funkcjami, takimi jak możliwość tworzenia łańcuchów potomnych wewnątrz samego systemu.

Korzystając z tej platformy, każda firma może stworzyć własną monetę, aby dodatkowo otrzymywać prowizję za jej wykorzystanie przez innych. Szybkość transakcji może być miłym zaskoczeniem, gdyż w większości przypadków nie zajmuje więcej niż 60 sekund. Wielu uważa, że ​​wszelkiego rodzaju firmy powinny korzystać z tej kryptowaluty, ponieważ jest to najwygodniejsza i najbardziej funkcjonalna opcja dla transakcji wewnętrznych.

ChainLink (ŁĄCZE)

Nazwa tej monety mówi sama za siebie. LINK to zdecentralizowana usługa wyroczni, która była jednym z największych zwycięzców w 2019 r. Jej cena wzrosła o 500% w ciągu jednego roku – od 1 stycznia 2019 r. Do 1 stycznia 2020 r., Osiągając rekordowy poziom 4,95 USD 4 marca, 2020.

Po tym, jak projekt aktywował swoją sieć główną, powiązana z nim kryptowaluta LINK znalazła się w centrum uwagi przestrzeni kryptograficznej. Ideą ChainLink jest połączenie inteligentnych kontraktów z danymi ze świata rzeczywistego, takimi jak temperatura czy pogoda. Uczestnicy sieci mogą uzyskać dostęp do danych spoza łańcucha, przesyłając żądaną umowę do sieci ChainLink.

Podsumowanie

Weterani handlowcy nie będą zaskoczeni, widząc którykolwiek z tych 7 altcoinów na liście aktywów cyfrowych, które okazały się warte zainwestowania w 2020 roku. Jednak początkujący gracze mogą zadawać sobie pytanie, co sprawia, że ​​te monety są niezawodne i przyjazne dla inwestycji oraz jak odróżnij znaczące projekty blockchain od oszustw. Po pierwsze, zawsze sprawdzaj Coinmarketcap. Usługa zawiera wszystkie kryptowaluty, które są reprezentowane na co najmniej jednej giełdzie i mają łańcuch bloków oraz otwarty kod źródłowy. Zamiast szukać obiecujących monet jeden po drugim, możesz sprawdzić giełdy z wieloma parami handlowymi. Również starannie wybierz wymianę. Sprawdź środki bezpieczeństwa zastosowane przez giełdę (2FA, KYC itp.), Historię włamań, dzienny wolumen obrotu, płynność i liczbę par handlowych. Oto kilka giełd, które spełniają większość poniższych wymagań, uporządkowanych według liczby par handlowych: HitBTC (Ponad 800), Binance (Ponad 500), Huobi (500+) i KuCoin (400+) i wszyscy wymieniają 7 monet z naszej listy. I wreszcie, pamiętaj, aby przeprowadzić własne badania, bez względu na to, co czytasz lub słyszysz. Miłego handlu, wszyscy!

SC TRX XVG ADA XLM ARDR POŁĄCZYĆ
HitBTC
Binance
Huobi
KuCoin
Kraken
OK, Ex