Wybór między kontraktami wydobywczymi Bitcoin i Ethereum

Wybór kontraktów na wydobycie kryptowalut nigdy nie jest łatwy. Musisz wiedzieć kilka rzeczy. Czy umowa jest zgodna z prawem? Nawet jeśli jest autentyczny, zawsze będą wady. Czy to uczciwa umowa? Dowiedz się, czy cena jest odpowiednia. Kluczem jest posiadanie wytycznych dotyczących wyboru kontraktów wydobywczych Bitcoin lub Ethereum.

Jak to osiągnąć?

Pierwszym krokiem jest kategoryzacja lub ocena kontraktów. Skorzystaj z aktualnych danych, które stanowią podstawę do podjęcia decyzji. Unikaj podejrzanych usługodawców lub dane liczbowe nie mają sensu. Na pewno kontrakt na wydobycie nie jest satysfakcjonujący. Ranguj i klasyfikuj według firm. Wiele kontraktów wydobywczych Bitcoin i Ethereum nie jest opłacalnych ze względu na istniejące stawki rynkowe.

Oblicz rentowność, określając liczbę dni potrzebnych do zwrotu zainwestowanych środków w ramach określonego kontraktu. Obliczaj codzienne zwroty na podstawie aktualnego wskaźnika hash i sieci umowy. Odlicz opłatę od tej kwoty. Możesz również sprawdzić oczekiwane roczne zwroty. Niektóre umowy obowiązują tylko na czas określony, np. Trzy lata. Istnieje jednak roczny okres spłaty. Innymi słowy, nie ma szans na odzyskanie gotówki, ponieważ opłata jest wyższa niż zarobki, które umowa zarabia dziennie. Lub okres rozliczeniowy jest dłuższy niż okres umowy.

Inną miarą jest wskaźnik zysku na jeden dzień. Oznacza to, że kwota przychodów jest większa niż dzienne opłaty. Kontrakty Genesis Mining Ethereum Mining mają 100 procent, ponieważ nie są pobierane żadne opłaty. W przypadku kontraktu na wydobycie bitcoinów o wartości 15 000 USD procent zysku wynosi 81 procent lub przychód jest większy niż opłata o ten stosunek.

Oszustwa umowne

Istnieje wiele fałszywych umów. Obiecują nawet okres wypłaty, aby wykazać pozory legalności. Nagle ci tak zwani oszuści przestają dokonywać płatności, a podejrzana witryna internetowa składa podobne oferty. Musisz szukać autentycznych dostawców, którzy mogą przedstawić wystarczający dowód na ich operacje wydobywania Ethereum lub Bitcoin. Przeglądaj Internet, aby znaleźć wskazówki dotyczące wykrywania zdzierstwa w kontraktach górniczych.

Niektóre kontrakty wygasają, gdy nie zarabiają już pieniędzy. Sprawdź dokładnie wszystkie umowy, aby wiedzieć, czy są one ważne, czy nie. Szereg dostawców jest właścicielami umów z górnikami, dopóki wszystko, co jest im należne, nie zostanie zapłacone za utrzymanie z powodu nierentowności. To jedyny raz, kiedy możesz ponownie otrzymać wypłaty. Specjalistom z branży zaleca się kilkakrotne przeczytanie drobnego druku jako środka ostrożności. Ze swojej strony górnicy muszą sprawdzić legalność tych firm.

Kontrakty Bitcoin & Sieć

Wielu interesariuszy cyfrowej waluty twierdzi, że Bitcoin pozostaje najlepszym kontraktem wydobywczym w porównaniu do Ethereum. Kontrakty BTC są często sprzedawane za monety na zasadzie per / hash przez określony czas. Istnieją różne czynniki, które wpływają na rentowność kontraktów wydobywczych Bitcoin. Oferty różnią się od godzinowych do kilku lat. Przede wszystkim złożoność sieci Bitcoin nie jest ujawniona zainteresowanym stronom. Sieć ustala opłacalność haszowania kontraktów. Jest to wskaźnik tego, jak trudno jest znaleźć hash mniejszy niż zalecany cel.

Sieć kryptowalut ma problem blokowy na całym świecie. Legalne hacki powinny mieć hash poniżej tego celu. Podobnie pule wydobywcze BTC mają trudności z udziałami w poszczególnych pulach, które ustanawiają niższe limity sprzedaży. Taka trudność sieci zmienia się co 14 dni lub co około 2 016 bloków.

Kontrakty wydobywcze Ethereum

W kopaniu Ethereum opcje kontraktów są dość ograniczone. Jeśli żaden z poniższych kontraktów Ether nie wydaje Ci się korzystny, alternatywą jest konwersja Bitcoinów na Ether:

  • Recenzja Genesis Mining – Genesis Mining jest największym dostawcą Ethereum Cloud Mining, chociaż nie są one drogie.
  • Recenzja HashFlare – podobnie jak Genesis, HashFlare jest znanym dostawcą i pobiera rozsądne opłaty.
  • Przegląd Eobota – Eobot oferuje kontrakty Ether wraz z wypłatami 0,0060 w ETH każdego miesiąca.
  • Recenzja Minex – Minex to pionierski kolekcjoner projektów Blockchain pokazanych w unikalnym formacie przypominającym ekonomiczną grę symulacyjną. Górnicy nabywają pakiety chmur, które służą do tworzenia indeksu z wybranych bloków kasyn, loterii i farm wydobywczych w chmurze.

Artykuł w opublikowanym niedawno przewodniku dotyczącym wydobywania w chmurze Ethereum ujawnił, że Ethereum można wydobywać za pomocą serwerów chmurowych Amazon.

Konkursowe lub bezpłatne

Czy waluty Bitcoin i Ethereum konkurują ze sobą, czy są komplementami? Często stwierdza się, że te dwie waluty nie konkurują ze sobą bezpośrednio. Wręcz przeciwnie, Bitcoin i Ethereum wspierają się nawzajem w gospodarce zorientowanej na Blockchain. Można to opisać jako poparcie dla teorii pokojowego współistnienia, która utrzymuje, że Internet jest nieograniczony lub niezmierzony. Może mieć miejsce zarówno dla Ethereum, jak i Bitcoin.

BTC koncentruje się na roli cyfrowego złota. Oferuje niezawodny system finansowy, który nie jest obciążony niekontrolowanymi wzrostami cen oraz ingerencją rządu. Z drugiej strony Ethereum ewoluowało w światowy komputer; język programowania oparty o Blockchain; i zdecentralizowane aplikacje.

Jakie są konsekwencje?

W rzeczywistości sprawy stały się bardziej skomplikowane. Wirtualna waluta jest rozległa, mimo że obie waluty nie mają precyzyjnej sfery działania. Ich rynki i funkcje w znacznym stopniu pokrywają się. Nic nie stoi na przeszkodzie migracji użytkowników.

Doskonałym przykładem są dodatkowe warstwy zbudowane na BTC, takie jak Roostock.io, która jest platformą inteligentnych kontraktów. Grozi naruszeniem obszaru Ethereum. Stara się robić wszystko, co jest w stanie zrobić Ethereum. Ponadto istnieje dodatkowe zabezpieczenie w postaci znaku „dwukierunkowego” do zabezpieczonej sieci Bitcoin.

W międzyczasie Ethereum stało się szeroko stosowanym narzędziem handlowym i inwestycyjnym. Wdziera się do królestwa Bitcoin jako „magiczne pieniądze cyfrowe”. Dzienny wolumen sprzedaży i kupna waluty to zaledwie jedna piąta Bitcoina.