Prezes Coinbase przewiduje, że kryptowaluty staną się walutami rezerwowymi

Jedno z oświadczeń dyrektora generalnego Coinbase spotkało się ostatnio z dużym zainteresowaniem społeczności Bitcoin. Wyjaśnił, że waluty cyfrowe, takie jak Bitcoin, z większym prawdopodobieństwem staną się w przyszłości walutami rezerwowymi. W rezultacie ważne jest, aby ludzie zagłębili się w ten fakt i zastanowili się, czy może to mieć miejsce w rzeczywistości, czy nie..

Oficjalne oświadczenie zostało wygłoszone przez CEO Coinbase, Briana Armstronga, podczas Token Summit of NYU Stern School of Business w Nowym Jorku 25 maja 2017 r. Jak już wiemy, tradycyjne waluty, takie jak USD, są obecnie używane jako rezerwy. waluty. Jak twierdzi Brian, wkrótce zostaną zastąpione przez kryptowaluty i waluty cyfrowe.

Jeśli spojrzysz wstecz na wartość Bitcoina w ciągu ostatnich 12 miesięcy, zdasz sobie sprawę, że przeszedł on błyskawiczny wzrost wartości. Innymi słowy, wartość związana z kryptowalutą wzrosła o 375% w ciągu ostatniego roku. To było zaledwie 900 USD, 12 miesięcy temu, a teraz wartość przekroczyła 2400 USD. To nie jest mała kwota, którą można zaniedbać. Wielu analityków zanurkowało głęboko, aby ustalić dokładną przyczynę wzrostu cen Bitcoina. Z niecierpliwością czekają na stworzenie globalnej świadomości na ten temat. Głównym celem tych sesji uświadamiających jest przekonanie ludzi, że Bitcoin jest doskonałym aktywem, w który mogą inwestować swoje pieniądze. Do tej pory ludzie uważali, że tradycyjne aktywa, takie jak złoto, są idealne do działań inwestycyjnych. Jednak Bitcoin został przekształcony w cyfrowe złoto. Jeśli szukasz doskonałej okazji biznesowej w dzisiejszym świecie, jest to jedna z najlepszych opcji, które możesz rozważyć.

Bitcoin jest bezpieczny, zdecentralizowany, przejrzysty & niezależny

Zanim zaczniesz swoje inwestycje z Bitcoinem, powinieneś najpierw dowiedzieć się, czy jest to idealny zasób, z którego możesz rozpocząć swoje inwestycje, czy nie. Kiedy spojrzysz na unikalne atrybuty tej kryptowaluty, zdasz sobie sprawę, że jest to dobra opcja, którą możesz rozważyć. Innymi słowy, Bitcoin jest bezpieczny, zdecentralizowany, przejrzysty i niezależny.

Zarówno inwestorzy instytucjonalni, jak i zwykli inwestorzy podjęli niezbędne kroki, aby udowodnić, że Bitcoin jest bezpiecznym aktywem, w który ludzie mogą inwestować swoje pieniądze. W rzeczywistości nazwali go bezpiecznym zasobem nieba. Samodzielne zachowanie sieci i jej zdecentralizowany charakter w znacznym stopniu przyczyniły się do powstania powyższego faktu. Nie ma jednego właściciela sieci Bitcoin. W rezultacie nikt nie jest właścicielem zainwestowanych pieniędzy. Dlatego nie musisz mieć żadnych wątpliwości co do bezpieczeństwa swoich inwestycji. Ponieważ jest to sieć zdecentralizowana, szanse na wyłudzenie są bardzo niskie.

Bitcoin można uznać za sieć peer-to-peer. W rezultacie nie będziesz w stanie znaleźć żadnych pośredników zaangażowanych w transakcje, które mają miejsce w sieci. Doprowadziło to do dużej niezależności finansowej. Inwestorzy i analitycy, którzy mają do czynienia z Bitcoinem, odkryli również, że jest to jedna z najlepszych dostępnych alternatyw dla tradycyjnych systemów finansowych i bankowych, które istnieją na świecie. Może to skusić potencjalnych inwestorów do podjęcia decyzji o odejściu od tradycyjnych działań inwestycyjnych z bankami, a następnie skupieniu się na inwestycjach w kryptowaluty.

Co najważniejsze, media głównego nurtu odgrywają ogromną rolę w rosnącej popularności Bitcoina. Skierowany jest do przedsiębiorców, którzy poszukują najlepszych i najbardziej opłacalnych możliwości inwestycyjnych. Niektórzy wybitni przedsiębiorcy już stwierdzili, że Bitcoin może działać jako jedna z najlepszych inwestycji, o jakich mogliby kiedykolwiek pomyśleć w dzisiejszym świecie. Zgodnie z głosem tych przedsiębiorców Bitcoin przechwytuje obecność tradycyjnych walut. Waluta cyfrowa również zwiększa swój potencjał w zastraszającym tempie. To nie jest coś, czego powinniśmy zaniedbać. W przyszłości nadejdzie dzień, w którym Bitcoin będzie wystarczająco silny, aby zastąpić tradycyjne waluty. Ta bezpieczna, zdecentralizowana, przejrzysta i niezależna sieć ma taką możliwość. Potrzeba tylko dodatkowego czasu, aby przekonać ludzi i zdobyć udział w rynku

ABC News zorientowało się, że Bitcoin może w przyszłości zastąpić tradycyjne waluty. To jest główny powód, dla którego podjęli niezbędne kroki w celu przeprowadzenia wywiadu z dyrektorem generalnym Coinbase, Brianem Armstrongiem. Zadeklarował swój pomysł na kryptowalutę i był mniej więcej podobny do odpowiedzi, której oczekiwała ABC News.

Masowe przyjęcie natywnych aplikacji Blockchain

Brian nie był jedyną osobą, która oficjalnie wyraziła pozytywne komentarze na temat przyszłości kryptowaluty. Fred Wilson, który jest miliarderem założycielem Union Square Ventures, również stwierdził, że Bitcoin kojarzy się z doskonałą okazją do rozwoju. Pokazał również optymistyczny charakter, jaki ma wobec kryptowalut. W 2013 r. Otrzymano doskonałe wsparcie dla Bitcoin, który teraz stał się największą i najpopularniejszą kryptowalutą na świecie. Oczekuje się, że w przyszłości również wzrośnie. W rezultacie będziemy mogli zobaczyć natywne aplikacje Blockchain dostępne dla użytkowników.

Większość inwestorów kryptowalutowych, takich jak Armstrong i Wilson, unika uogólniania kryptowalut, takich jak Bitcoin, w celu porównania ich z innymi. Jednak mają jasne zrozumienie podstawowego potencjału tych kryptowalut. To do ludzi należy zbadanie potencjału kryptowaluty i rozpoczęcie inwestycji, ponieważ są one uważane za walutę lub aktywa inwestycyjne w przyszłości.