Pliki 21 Inc Wniosek o nowy patent na wydobywanie bitcoinów

Zapisy z Urzędu Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych ujawniły, że firma 21 Inc złożyła wniosek o patent przeznaczony na wyspecjalizowany system wydobywczy Bitcoin w dniu 6 maja (2015 r.). Patent określa „obwody górnicze z możliwością adaptacji lub zgodnością z możliwością porównywania trudności”. To już druga aplikacja dla tej samej firmy, która przedstawiła podobną aplikację w 2014 roku i opublikowana w październiku ubiegłego roku.

We wniosku patentowym stwierdzono, że złożoność zagadki kryptograficznej ułatwiła użycie skupionych obwodów przeznaczonych do wydobywania bitcoinów. Ten obwód jest drogi pod względem projektu i działania. Dlatego niezbędne jest zapewnienie udoskonalonych systemów i procedur realizacji operacji kryptograficznych i potwierdzania rozwiązań wywodzących się z tych procesów.

Amerykańskie Biuro Patentów i Znaków Towarowych rozpowszechniło ostatnio kilka patentów Blockchain i Bitcoin. Obejmowały one start-upy Digital Asset Holdings, Blockstream, NASDAQ i AT&T.

Konferencja Consensus 2016

Balaji Srinivasan, dyrektor generalny i jeden z założycieli 21 Inc, podał do publicznej wiadomości uruchomienie swojego pakietu oprogramowania podczas konferencji Consensus 2016 Blockchain. To bezpłatne oprogramowanie umożliwia podłączonym urządzeniom stanie się częścią sieci i umożliwia łączność z rynkiem systemu. Program był dostępny tylko dla posiadaczy komputera 21 Bitcoin.

Dyrektor generalny wyjaśnił, że Machine Web będzie trzecią siecią, a linki to płatności dokonywane między maszynami. Dodał, że Internet to „pierwsza sieć”, na którą składają się powiązane ze sobą dokumenty. „Druga sieć” odnosi się do serwisów społecznościowych, które zapewniają łączność między osobami korzystającymi z technologii.

Jest to koncepcja, w której maszyny zarabiają Bitcoin na każde żądanie z protokołu Hypertext Transfer lub HTTP. Liczne żądania HTTP przekładają się na mnóstwo zarobionych Bitcoinów.

Pan Srinivasan podał szczegóły dotyczące sposobów, w jakie ich oprogramowanie może tworzyć Bitcoin. Użytkownicy mogą zaadaptować integrację Coinbase, aby kupować bezpośrednio za pomocą oprogramowania i wykonywać drobne przedsięwzięcia na rzecz firmy w zamian za płatności. Inną alternatywą jest zainicjowanie usługi płatnej maszynowo. Możliwe jest dodanie jednego kodu do dowolnej aplikacji, aby programiści mogli inicjować mikropłatności. Podobnie aplikacja gwarantuje strukturę cen, w której użytkownicy są obciążani odrębnymi kwotami.

Według prezesa 21 Inc, planują oni wprowadzenie embedded mining, które ujawnione w poprzednich portfelach inwestycyjnych zostało uwzględnione w długoterminowej mapie drogowej korporacji. Z akt publicznych wynika, że ​​istnieje duże zainteresowanie zgłaszaniem patentów związanych z tą platformą.

Wydobywanie bitcoinów

Wydobywanie bitcoinów to złożony proces. Podstawą tej platformy są górnicy. Sieć po prostu zapadnie się i straci swoją wartość, jeśli nie będzie górników. Celem wydobywania jest zapewnienie bezpieczeństwa sieci i zarządzanie wszystkimi transakcjami Bitcoin. Górnicy osiągają to, łącząc wiele bloków transakcji.

Pierwszym krokiem jest zrozumienie Blockchain przed ustaleniem procesu wydobywania. Transakcje są dokumentowane w łańcuchu. Jest to ciągła i zapisana w czasie kolejność transakcji wiązanych zwanych blokami. Łańcuch jest księgą publiczną i jest swobodnie przydzielany, który jest wielokrotnie aktualizowany bez żadnej centralnej kontroli. W aplikacji stwierdza się, że to gwałtowny wzrost liczby specyficznego sprzętu górniczego, który spowodował potrzebę opracowania lepszych metodologii realizacji kolejnego łańcucha blokowego.

21 Inc współpracowało z Intelem przy tworzeniu kopalni bitcoinów, która rozpoczęła działalność trzy lata temu. Chipy Intela były wykorzystywane zgodnie z dokumentami opublikowanymi przez CoinDesk, światowego lidera w zakresie wiadomości, informacji i struktur cenowych dotyczących walut wirtualnych. 21 Inc zbudowało swoją politykę wokół komputera Bitcoin w zeszłym roku, mając na celu ustanowienie punktu wyjścia dla rozliczeń między maszynami przy użyciu wirtualnych walut. Ta start-upowa firma była w stanie zgromadzić ponad 100 milionów dolarów kapitału podwyższonego ryzyka od samego początku. Wprowadził również pakiet oprogramowania w ramach inicjatywy rozszerzenia tego modelu na inne gadżety.

Ponownie zdecentralizowane górnictwo

Komputer 21 Bitcoin jest nastawiony na ponowne zdecentralizowane wydobycie. Koncepcja ta nosi nazwę „Buffered Pool Mining”, która eliminuje niepożądane rozbieżności w zakresie czasu wydobywania bitcoinów. Wydobywanie puli zmniejsza niespójności w nagrodach. Problem pojawił się wraz ze wzrostem ceny bitcoinów i przesunięciem wydobycia z centralnych jednostek przetwarzania poprzez programowalne przez użytkownika tablice bramek (FPGA) i jednostki przetwarzania grafiki (GPA). Techniczny opis tego problemu to Stochastyczność (proces losowy) nagród blokowych.

Górnicy z zaledwie 0,1 procentem międzynarodowego hashratu mogą dzięki takiemu protokołowi zbierać tylko 0,144 bloku dziennie. Osoby z hashratesami znacznie niższymi niż ta liczba mogą nie otrzymać żadnego bloku w ciągu miesięcy lub nawet jednego roku. Preferowany protokół powraca do skalowania lub centralizacji w celu rozwiązania tej rozbieżności. Odtąd grupy górników Bitcoin mogą przydzielić ten problem i połączyć swoje uprawnienia do haszowania, aby uzyskać więcej bloków, niż którykolwiek z nich może uzyskać indywidualnie.

Tablice programowalne przez użytkownika (FPGA) i jednostki przetwarzania grafiki (GPA) ostatecznie ustąpiły miejsca układom scalonym specyficznym dla aplikacji (ASIC). Niemniej jednak baseny były kontrolowane przez ogromną operację wydobycia magazynu, zamiast gromadzenia pojedynczych górników. Osobom nie będzie łatwo generować zyski z wydobywania bitcoinów w domu i sprzedaży waluty po dominującej cenie rynkowej.

W przeszłości ludzie mogli wydobywać całe bloki po bardzo niskich cenach, więc łączna wartość była bardzo niska. Kolejny etap, po zbiorczym eksploracji w centrach danych, jest rozproszony, a także zdecentralizowany. W tym przypadku miliony tych chipów wydobywczych na całym świecie wytwarzają mały strumień wydobycia. Wydobywanie bitcoinów mogło w końcu dogonić prawo Moore’a, które jest opinią współzałożyciela Intel Corporation, Gordona Moore’a, że ​​liczba tranzystorów na jeden cal kwadratowy w tak zwanych układach scalonych podwajała się rocznie od ich opracowania.

Ten typ wydobycia zbiorczego zmniejsza różnicę czasu. 21 Mince Command umożliwia ustawienie bufora, który eliminuje te problemy. Nie ma potrzeby kopania bloku. Po podłączeniu 21 chipa do puli rozpoczyna się strumieniowe przesyłanie proporcjonalnego udziału wydobywanej waluty. Innymi słowy, proces wydobywania został dostosowany w celu zmniejszenia zmienności czasowej. Jest to kluczowy krok, który sprawia, że ​​kryptowaluta staje się zasobem struktury na żądanie, który można szybko zdobyć do funkcji programowania.

W międzyczasie można oczekiwać, że firmy takie jak 21 Inc będą stale zgłaszać patenty na swoje innowacyjne systemy wydobywania bitcoinów.