Najlepsze portfele Stellar | Lista 10 najlepszych portfeli XLM

Szukasz najlepszego portfela Stellar Lumens? Starannie wybraliśmy kilka popularnych i najbezpieczniejszych portfeli Steller, abyś mógł wybrać najlepszy dla siebie portfel XML. 

Stellar Lumens to zdecentralizowana sieć platform płatniczych łącząca ludzi, banki, instytucje finansowe i systemy płatności. Lumens XLM jest oficjalnym tokenem platformy i jest używany do wszystkich transakcji, płatności i wymian transgranicznych na całym świecie. Niedawno współpracował z IBM i został nominowany jako jedna z 10 najlepszych kryptowalut na rynku. Porozmawiajmy o najlepszym portfelu Stellar (portfele XLM) do przechowywania tokenów XLM.

najlepsze gwiezdne portfele na XLM 2019

Najlepsze portfele Stellar (portfele XLM)

Portfel Atomic

portfel atomowy

Atomic Wallet to nowe rozwiązanie z wieloma zasobami do wygodnego przechowywania Stellar. Z pewnością Atomic może być używany nie tylko jako portfel XLM: obsługuje obecnie ponad 300 monet i tokenów. Poza tym każda cotygodniowa aktualizacja dodaje nowe zasoby i funkcje kryptowalut.

Aplikacja komputerowa jest dostępna dla systemów Windows, macOS, Ubuntu, Debian i Fedora. Wersje alfa aplikacji mobilnych na Androida i IOS zostaną wydane w grudniu 2018 r. Pełna lista funkcji Atomic Wallet:

 • Klucze prywatne są przechowywane na urządzeniu użytkownika i generowane z mnemoników.
 • Wbudowany Kup Crypto z opcją karty kredytowej, dostarczoną przez Simplex
 • Cotygodniowe aktualizacje o nowe monety, tokeny i przydatne funkcje
 • Opcja Atomic Swaps do wymiany z niskimi opłatami
 • Niestandardowa funkcja tokena – możesz ręcznie dodać dowolny token ERC20 w kilka sekund
 • Natychmiastowa wymiana za pośrednictwem Changelly i Shapeshift
 • Natychmiastowe wsparcie 24/7 na żywo

Odbierz darmowe 15 Atomic Wallet Coin (AWC):

 • Pobierz Atomic Wallet i zakończ konfigurację.
 • przejdź do ustawienia->zrzut
 • podaj swój adres e-mail i użyj kodu promocyjnego: 172G5R aby otrzymać 15 darmowych monet AWC.

Ledger Nano S

najlepszy portfel gwiazdowy - portfele xlm

Ledger Nano S to portfel sprzętowy działający jak urządzenie USB, które można podłączyć do dowolnego urządzenia z portem USB. Portfel Ledger Nano S obsługuje wiele kryptowalut, takich jak Stellar, Ripple, Ethereum, Bitcoin, Litecoin, Ethereum Classic i wiele innych altcoinów. Posiada bardzo charakterystyczne zabezpieczenia, co czyni go jednym z najlepszych portfeli Stellar na rynku. Posiada dwuskładnikowy system uwierzytelniania, kod PIN, a także system odzyskiwania nasion. Twoje klucze prywatne są w pełni chronione i zabezpieczone. W przypadku utraty urządzenia lub zablokowania ekranu, podczas początkowej konfiguracji urządzenia pojawia się 24-wyrazowa fraza odzyskiwania, która pomoże Ci przywrócić konto.

Posiada również ekran OLED z przyciskiem podwójnego dotknięcia do sprawdzania szczegółów transakcji. Najnowocześniejszy, łatwy w użyciu interfejs. Na urządzeniu znajduje się naklejka chroniąca przed uszkodzeniem. Aplikacja Ledger Live umożliwia sprawdzenie salda i transakcji. Portfel jest zasilany przez system operacyjny BOLOS ™, produkt firmy Ledger, który chroni i chroni Twoje poufne informacje. Kup Ledger Nano S teraz!!!

Czytać: Inne portfele sprzętowe do przechowywania bitcoinów i altcoinów

Guarda

Portfel Guarda

Guarda portfel to niechroniony magazyn kryptowalut oferujący obsługę Stellar Lumens (XLM) wraz z ponad 40 innymi głównymi łańcuchami bloków i ponad 10 tokenami kryptograficznymi. Portfele są dostępne dla sieci Web, komputerów stacjonarnych, rozszerzeń Chrome i urządzeń mobilnych (iOS i Android). Wszystkie wersje portfela można zsynchronizować w celu łatwiejszego zarządzania kryptowalutami.

Interfejs jest prosty i przyjazny dla użytkownika – więc ten portfel jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników. Wszystkie portfele oferowane przez Guarda są wolne od opieki – użytkownicy mają pełną kontrolę nad swoimi środkami i nigdy nie udostępniają swoich prywatnych danych osobom trzecim. Bezpieczeństwo to oczywista zaleta portfeli Guarda, ale to nie wszystko – XLM można zamienić za pomocą wbudowanej usługi wymiany, a wkrótce będzie dostępny do zakupów kartą bankową.

Niektóre z kluczowych cech portfeli Stellar Lumens w Guarda to:

 • Specyficzne dla waluty cechy obsługiwanych monet
 • Integracja z Ledger Nano S.
 • Bezpieczne szyfrowanie kopii zapasowych i polityka przechowywania danych bez opieki
 • Wbudowane usługi zakupu i wymiany
 • Dodatkowe usługi, takie jak generator tokenów ERC20
 • Szeroka gama obsługiwanych kryptowalut z ciągle dodawanymi nowymi monetami i tokenami
 • Operacje międzyplatformowe – wszystkie portfele są łatwo synchronizowane między dostępnymi wersjami
 • Całodobowa obsługa klienta, zapewniająca najszybszy czas reakcji na rynku portfeli

Stellar Foxlet

Foxlet to portfel biurkowy dostępne dla systemów Windows, Mac i Linux. Klucze prywatne są przechowywane na komputerze osobistym i nie są udostępniane osobom trzecim. Interfejs jest bardzo prosty. Foxlet umożliwia również wymianę CNY lub chińskiego juana. Ten portfel obsługuje tylko tokeny Stellar.

Portfel Gwiezdny Papier

Portfel papierowy to połączenie klucza publicznego i prywatnego generowanego online, który można wydrukować lub zapisać na papierze, a nie przechowywać w postaci cyfrowej (w pliku tekstowym lub dokumencie). Aby uczynić go bezpieczniejszym, zaleca się również, aby nie przechowywać klucza pvt online.

Portfel papierowy Stellar można utworzyć w jeden z następujących sposobów:

Portfel papierowy jest znacznie bezpieczny po portfelach sprzętowych na liście najlepszych portfeli gwiezdnych, ale musisz fizycznie zabezpieczyć swój klucz pvt.

Stargazer

Stargazer jest dostępny zarówno na komputery stacjonarne, jak i telefony komórkowe. Obsługuje systemy operacyjne Windows, Mac, Linux. Możesz łatwo pobrać aplikację z Google Play na swoje telefony z Androidem. Ma prosty interfejs i obsługuje wiele kont, języków i zasobów. Portfel jest zabezpieczony funkcją wielu podpisów.

Lobstr

Lobstr to portfel mobilny i może być używany do codziennych celów dzięki bezproblemowemu interfejsowi i prostym funkcjom. W rzeczywistości jest to jeden z najlepszych portfeli na iOS ze względu na jego łatwe funkcje. Portfel umożliwia łatwy transfer środków. Jest chroniony dwuskładnikowym procesem uwierzytelniania, funkcją odcisków palców i ochroną za pomocą kodu PIN.

Astralny

Astral to internetowy portfel Stellar. Kiedy użytkownik otwiera konto Astral, inne kwalifikujące się konta są automatycznie dodawane i mogą zarabiać bonusowe monety XLM z tych kont. Istnieje proces uwierzytelniania dwuskładnikowego, a portfel jest szyfrowany przez AES-256. Do wypłaty środków na inne adresy potrzebne jest obowiązkowe potwierdzenie e-mailowe. Ten portfel umożliwia również korzystanie z wielu adresów w celu lepszego zarządzania funduszami.

StellerTerm

StellerTerm został zaprojektowany przez Iris Li, byłą pracowniczkę Fundacji Stellar. StellerTerm to portfel internetowy, a jego prosty interfejs jest przydatny wyłącznie dla amatorów. Wersja desktopowa jest niezwykle przydatna. Użytkownicy mogą łatwo śledzić rynki wymiany, inne waluty i salda swoich kont.

Twierdza

Twierdza jest portfelem księgi z otwartym kodem źródłowym. Realizacja transakcji w tym miejscu zajmuje mniej niż minutę. Portfel jest również stosunkowo tani. Portfel jest bardzo przejrzysty i każdy może przeglądać jego dane, niezależnie od tego, czy jest to użytkownik, czy nie. Posiada również technologię wymiany, w której można również wymieniać waluty.

Zalecane linki do artykułów:

 • Najlepszy portfel Tezos
 • Najlepszy portfel EOS
 • Najlepszy portfel Tron