DARMOWY PRZEDSTAWIENIE KURSU: Certified NEM Blockchain Dev and Cache Token

Crypto-News.net oferuje naszym czytelnikom BEZPŁATNY dostęp do kursów elearningowych w zakresie łańcucha bloków premium od Devslopes W ciągu najbliższych kilku tygodni. Zespół Devslopes prowadzi obecnie wiodącą platformę edukacyjną dla programistów z ponad 300 000 aktywnych studentów. Devslopes zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości edukacji dla programistów, skupiającej się głównie na blockchain. Istnieje ogromny niedobór zasobów szkoleniowych dla programistów blockchain, a Devslopes wypełnia tę lukę na rynku.

Na LinkedIn jest 8,501 ofert pracy dla programistów blockchain na całym świecie. W ciągu następnych kilku lat liczba ta znacznie wzrośnie.

Nadszedł czas, aby nauczyć się najnowocześniejszych szkoleń od światowej klasy deweloperów technologii blockchain firmy Devslopes. Technologie Blockchain zrewolucjonizują świat w ciągu najbliższych 10 lat. Jeśli szukasz dobrze płatnej kariery z długoterminowym popytem, ​​bycie programistą blockchain powinno znajdować się na szczycie listy. Podobnie jak w przypadku nauki każdej nowej umiejętności, najlepszym sposobem na rozpoczęcie jest po prostu zacząć. Weź udział w tym kursie ZA DARMO już teraz i zacznij budować szorstkie aplikacje typu blockchain tak szybko, jak to możliwe.

Oto więcej informacji o tym kursie:

Wielu uważa NEM za śpiącego olbrzyma. Wysokowydajny Blockchain ma ujednoliconą wizję i społeczność za nią z bardzo przyjazną dla programistów platformą Blockchain. Zapewniają najwyższej klasy platformę do zarządzania prawie każdym rodzajem aktywów: kryptowalutami, łańcuchami dostaw, notarialnymi aktami własności, itp. Od Dapps, przez ICO, po Fintech, NEM ma wszystko. Ten program to kompleksowe szkolenie dotyczące łańcucha bloków NEM. Przejdziesz od absolutnej wiedzy o NEM do zostania zaawansowanym programistą w łańcuchu blokowym NEM.

Czego się nauczysz:

 • Co to jest NEM?
 • Architektura NEM
 • Dowód ważności
 • Zbiór (wydobycie)
 • Przypadki użycia NEM
 • NEM dla programistów aplikacji
 • Uruchomienie własnej kryptowaluty
 • NEM dla przedsiębiorstw & fintech
 • Publiczny & prywatne łańcuchy bloków NEM
 • Kodowanie ICO
 • Bezpieczeństwo na blockchainie NEM
 • Konta multisig (inteligentne kontrakty)
 • Oprzyrządowanie NEM & testowanie
 • Tworzenie Dappów w dowolnym języku programowania
 • Projektowanie gotowych produktów do produkcji na NEM

Dla kogo to jest:

Ten program szkoleniowy ma na celu poprowadzenie programistów od początkującej do zaawansowanej wiedzy na temat tworzenia dla łańcucha blokowego NEM. Jeśli rozważasz uruchomienie ICO, stworzenie Dapp lub stworzenie bezpiecznych prywatnych łańcuchów bloków dla fintechów lub przedsiębiorstw, powinieneś skorzystać z tego programu.

Wymagania wstępne:

Aby wziąć udział w tym programie szkoleniowym, musisz mieć kompetencje w dowolnym języku programowania, takim jak Javascript, Java, C #, Swift, Python itp. Musisz posiadać komputer Mac, komputer PC z systemem Windows 8+ lub Linux. Początkujący Blockchain & Architektura jest zalecanym warunkiem wstępnym.

Oto instrukcje wykupu:

 1. Przejdź do tego linku: https://www.devslopes.com/blockchain/
 2. Kliknij „Kup teraz” na swoim kursie
 3. Wpisz kod: NEM_COURSE_09PBLJ
 4. Utwórz konto Devslopes i kliknij „Prześlij”
 5. Przewiń stronę w dół
 6. Wpisz kod realizacji poniżej w polu „Kod kuponu (opcjonalnie)”
 7. Zaakceptuj „Warunki użytkowania”
 8. Kliknij „Kup teraz”

Devslopes właśnie uruchomił swój własny token, Pamięć podręczna. Pamięć podręczna to kryptowaluta, która umożliwi programistom łatwą pracę z technologią blockchain oraz łatwe tworzenie i zarządzanie zasobami cyfrowymi. Kryptowaluta, zbudowana w oparciu o blockchain NEM, będzie zasilać platformy Blockstart i Cacheout.

Blockstart pozwala programistom i firmom wdrożyć własny łańcuch bloków w ciągu kilku minut, tworzyć zasoby cyfrowe jednym kliknięciem, konfigurować systemy zarządzania transakcjami i łączyć się z ich łańcuchem bloków za pomocą łatwych w użyciu zestawów SDK dla systemów iOS, Android i Unity. Pulpit analityczny umożliwi użytkownikom przeglądanie stanu sieci, transakcji, pobranych opłat, aktywnych użytkowników, aktywnych węzłów i nie tylko.

Programiści i niskobudżetowe startupy mają wiele takich samych problemów, jakie mogą mieć większe firmy, ponieważ wybór odpowiedniego łańcucha blokowego jest bardzo trudny, a nauka tworzenia aplikacji blockchain jest dość złożona. Programiści i start-upy potrzebują również tanich usług blockchain na żądanie, aby mogli zrozumieć swoje modele monetyzacji w miarę rozwoju aplikacji i firm. Publiczny łańcuch bloków Blockstart jest idealnym rozwiązaniem dla tych programistów i start-upów. Programiści będą tworzyć domeny do zarządzania swoimi projektami. Domeny są podobne do domen internetowych, ponieważ są unikalne dla całej sieci blockchain. Programiści mogą następnie tworzyć aktywa i kryptowaluty w tej domenie. Programiści wnoszą opłaty za uruchamianie nowych domen, zasobów i walut. Wszystkie opłaty są uiszczane w Cache. Gdy Programiści wprowadzają użytkowników do swoich aplikacji, ci użytkownicy będą dokonywać transakcji z zasobami dewelopera i kryptowalutami. Wszystkie transakcje użytkowników końcowych mają również powiązane opłaty w pamięci podręcznej. Programiści mogą zdecydować się na opłacenie opłat swoich użytkowników za bezproblemową obsługę lub mogą poprosić użytkowników o zapłatę Cache w powiązaniu z aktywami / walutami dewelopera. Programiści mogą również zdecydować się na użycie pamięci podręcznej jako podstawowego tokenu w swoich aplikacjach i dla swoich użytkowników

Cacheout.io będzie regulowaną gospodarką opartą na walutach, w której programiści będą mogli zadawać pytania i odpowiadać na nie. Użytkownicy będą mogli wysłać pytanie i nagrodę za pomocą tokenów Cache (CHE). Użytkownik wraz ze społecznością wybiera najlepszą odpowiedź, a nagroda jest przyznawana automatycznie.

Cacheout to ekosystem, witryna internetowa i platforma zaprojektowana do generowania pytań o wysokiej jakości

oraz odpowiedzi na pytania programistyczne i techniczne. Cacheout pomoże w dalszej dystrybucji tokenów Cache na całym świecie. Cacheout jest również medium, które wprowadzi deweloperów, którzy nie są zaznajomieni z blockchainem ani kryptowalutami, do tego ekscytującego nowego świata zdecentralizowanych aplikacji. Wiele platform, takich jak Stack Overflow i Reddit, ma sztywne wymagania dotyczące publikowania pytań, a uczniowie często pozostają bez odpowiedzi, a także często się zniechęcają. Co by było, gdyby istniało miejsce, w którym uczący się mogliby płacić nagrody za odpowiedzi na pytania, a eksperci mogliby zarabiać pieniądze, pomagając ludziom? Witamy w Cacheout. Cacheout wykorzystuje ekonomię opartą na walutach do regulowania efektywnego Q&A. Eksperci są

zmotywowani do pomocy, nawet jeśli zadane pytanie zostało już opublikowane 100 razy. Uczniowie szanują fakt, że ludzie poświęcają swój cenny czas na pomoc i dlatego są gotowi za nią zapłacić. Cacheout to oprogramowanie typu open source, zdecentralizowane i już w fazie rozwoju. Cacheout używa tokena Cache jako metody płatności. Devslopes CA LLC nie pobiera żadnych opłat ani zarobków od Cacheout. To naprawdę zdecentralizowany ekosystem.

Sprzedaż tokenów potrwa do 31 sierpnia, a jej celem jest zebranie 10 milionów dolarów.

To jest post sponsorowany.