Recenzja Safepal S1: portfel sprzętowy wspierany przez Binance

Mylić między Safepal vs Ledger vs Trezor ??? Safepal S1 to innowacyjny portfel wyposażony w kamerę i wyświetlacz HD. W przeglądzie Safepal S1 szczegółowo omówimy projekt i funkcje. W skrócie porównamy również portfel sprzętowy Safepal z Ledger i Trezor. Zacznijmy od przeglądu portfela sprzętowego Safepal.

Recenzja Safepal S1 - portfel sprzętowy

Portfele sprzętowe zostały zaprojektowane tak, aby całkowicie izolować klucze prywatne i kody PIN komputera lub smartfona, aby nie można było ich zhakować ani zinfiltrować. Z drugiej strony portfele programowe, które można pobrać i używać na telefonie komórkowym, komputerach stacjonarnych lub online jako portfele internetowe, są bardzo podatne na włamania i utratę cennych aktywów.

Portfel papierowy jest jednym z najbezpieczniejszych sposobów przechowywania hasła lub kodów PIN, ale musi być podłączony do komputera, aby zaimportować prywatne kody PIN. Jest to główna wada portfeli papierowych, z powodu której wielu osobom niewygodne jest używanie ich jako portfela do przechowywania kryptowalut. Nawet jeśli uważasz, że Twoje hasła są bezpieczne, gdy masz je w papierowym portfelu, to tylko kwestia czasu, kiedy hakerzy zinfiltrują szyfrowanie Twojego portfela za pomocą złośliwego oprogramowania.

To jest powód, dla którego wielu polega na portfelach sprzętowych, które są zdecydowanie najbezpieczniejszymi portfelami. Portfele sprzętowe są nie tylko niedrogie i przenośne, ale możesz przechowywać swoje kody źródłowe odzyskiwania i klucze prywatne bezpiecznie w portfelu papierowym na wypadek utraty portfela. Jedną z kluczowych cech portfeli sprzętowych jest to, że są chronione przez warstwy funkcji bezpieczeństwa, a użytkownicy mają pełną kontrolę nad swoimi kluczami prywatnymi.

Polecane artykuły: 28 Lista portfeli sprzętowych || Przegląd portfela sprzętowego BC Vault

Recenzja SafePal S1: Najbardziej opłacalny portfel sprzętowy

SafePal, firma oferująca zimny portfel, została inkubowana i zainwestowana przez Binance Labs przedsięwzięcie marki Binance iw maju tego roku zaprezentowało swój zupełnie nowy portfel sprzętowy SafePal S1.

Ideą przedsięwzięcia było wprowadzenie nowej marki najbardziej przystępnego cenowo i opłacalnego portfela sprzętowego kryptowalut, jaki powstał do tej pory. Portfel jest dostępny w bardzo przystępnej cenie 39,99 USD, co oznacza, że ​​jest jednym z najtańszych portfeli sprzętowych na rynku, nawet mniej niż Ledger Nano za 59 USD i Trezor za 74,99 USD.

Cechy fizyczne

SafePal S1 jest smukły i długi, co nadaje mu ostry wygląd i jest całkiem poręczny, wielkości małego telefonu komórkowego. Ważną cechą jest mały aparat, taki jak w urządzeniu mobilnym, umieszczony z tyłu portfela, specjalnie zaprojektowany do skanowania kodów QR.

Korpus jest wykonany z tworzywa sztucznego, jest lekki i łatwy w obsłudze. Tył portfela ma czarne matowe wykończenie, które nadaje mu elegancki wygląd. Pad kierunkowy lub D-Pad jest wyposażony w przyciski OK i jest niezwykle łatwy w obsłudze, podobnie jak urządzenie do gier.

Urządzenie jest dostarczane ze standardową instrukcją startową, kablem USB, naklejkami marki i kartami mnemonicznymi, na których można bezpiecznie przechowywać kody mnemoniczne i klucze prywatne. Kolorowy ekran ma duży rozmiar, dzięki czemu możesz prawidłowo wyświetlić wszystkie dane swojego portfela. Jedną z wad ekranu jest to, że nie jest on całkowicie odporny na rozmazywanie, ale nie martw się, SafePal zapewnia odporną na rozmazywanie ściereczkę do czyszczenia powierzchni ekranu.

Jak skonfigurować portfel SafePal S1?

Safepal S1 Wallet app

Konfiguracja portfela jest dość prosta nawet dla nowego użytkownika. Dla nowego użytkownika oto kilka prostych kroków, aby skonfigurować portfel.

 • Naciśnij przycisk zasilania, aby uruchomić urządzenie. W przypadku niskiego poziomu naładowania baterii napęd można ładować za pomocą kabla USB.
 • Otrzymasz natychmiastowe powiadomienie, które poprosi Cię o utworzenie nowego portfela lub po prostu przywrócenie starego. Musisz wybrać opcję.
 • Jeśli chcesz utworzyć nowy portfel, musisz utworzyć i zweryfikować 12-wyrazową, 18-wyrazową lub 24-wyrazową mnemoniczną frazę początkową. Będziesz musiał zweryfikować ponownie, a Twój portfel jest gotowy.

Główne cechy i zalety

 • SafePal obsługuje wiele walut, głównie Bitcoin, Binance Coin, Tokeny BEP2, monety kompatybilne z ERC-20 i Ethereum. Obecnie nie obsługuje Litecoin i EOS, ale obiecuje dodać kilka monet w przyszłości.
 • Wszystkie transakcje muszą być weryfikowane poprzez uwierzytelnianie za pomocą kodu QR, który zabezpiecza transakcje i odbiór środków. Odbywa się to za pośrednictwem aplikacji mobilnej SafePal. Parowanie może wydawać się trudne podczas pierwszych kilku prób, ale po kilku próbach będzie gładkie i łatwe.
 • Portfel izoluje się od połączeń internetowych za pomocą kodu QR, który jest podstawowym protokołem bezpieczeństwa Twoich aktywów. Ponadto portfel nie ma żadnego połączenia WiFi, NFC ani Bluetooth.
 • Jedną z jego interesujących cech jest to mechanizm autodestrukcji który jest aktywowany, jeśli wewnętrzne czujniki urządzenia wykryją atak wirusa lub złośliwego oprogramowania. W takich przypadkach portfel natychmiast usunie wszystkie klucze prywatne i hasła, uniemożliwiając hakerom odzyskanie czegokolwiek. W takim przypadku użytkownicy muszą załadować swoje frazy mnemoniczne i klucze prywatne do nowego portfela.
 • Portfel jest dość zaawansowany technicznie i ma wygląd smartfona, co czyni go dość modnym na dzisiejszym rynku. Zaletą portfela jest jego wyświetlacz, który jest dwukrotnie większy od Trezora, a nawet większy niż Ledger Nano, dzięki czemu można wygodnie przeglądać transakcje i szczegóły aktywów w portfelu.
 • Safepal S1 oferuje aplikację mobilną na platformy iOS i Android, dzięki czemu użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do funduszy i zarządzać nimi w podróży.
 • Portfel jest wyposażony w D-pad, który ułatwia użytkownikowi nawigację i korzystanie z portfela.
 • Safepal S1 ma kamerę z tyłu. Ponieważ nie ma żadnej opcji łączności, portfel działa i używa tego aparatu do skanowania kodów QR w celu podpisania transakcji.

Tydzień i wady

 • W tej chwili skarbiec nie obsługuje niektórych popularnych kryptowalut, takich jak Litecoin, Monero, TRON, EOS itp. Ale dodają więcej walut, jak wspomniano na stronie internetowej.
 • USB, Bluetooth, WiFi, NFC nie są dostępne w Portfel Safepal S1. Jednak twórcy portfela wyjaśnili, że wynika to z wysokiego bezpieczeństwa, jakie oferuje portfel.

Safepal Vs Ledger Vs Trezor

Safepal vs Ledger vs Trezor

Kup Safepal S1 za 39,99 USD

Recenzja Safepal S1: podsumowanie

Ogólnie rzecz biorąc, SafePal może zostać nominowany jako jeden z najlepszych portfeli przyjaznych kryptowalutom dla użytkowników Bitcoin i Ethereum. Jest to portfel przyjazny dla budżetu, szczególnie dla inwestorów detalicznych i nowych użytkowników, którzy chcą wejść na rynek kryptowalut i szukają niedrogiego i bezpiecznego miejsca do przechowywania swoich Bitcoinów i Ethereum. Możesz bezpiecznie przesyłać i przechowywać swoje monety z giełdy do swojego portfela.

Portfel stanowi poważną konkurencję dla gigantów branżowych, takich jak Ledger Nano i Trezor One, w porównaniu z jego funkcjami bezpieczeństwa. Użytkownicy przyzwyczajeni do kodów QR mogą uznać S1 za bardzo wygodny portfel sprzętowy. Co więcej, duży ekran jest dodatkową zaletą głównie dla nowych użytkowników i pomaga przeglądać wszystkie ustawienia.