Kontrakt na wydobycie Ethereum: Wydobywanie Ethereum w łatwy sposób

Co to jest eksploracja w chmurze? Jest to nowa koncepcja w biznesie, która umożliwia użytkownikom kupowanie części mocy wydobywczej dla sprzętu w izolowanych koncentratorach danych. Górnicy mogą zarobić dodatkowy dochód dzięki częstym wypłatom i mniejszemu ryzyku.

Tymczasem waluta eterowa stymuluje projekt Ethereum. Jest zatem istotnym elementem platformy inteligentnych kontraktów. Wydobywanie w chmurze jest najbardziej wskazaną techniką dla tych, którzy wolą inwestować w wydobywanie Ethereum bez zarządzania własnym oprogramowaniem i sprzętem. Korzystanie z chmury zapewnia niski koszt wejścia, mniejsze wydatki i znikome ryzyko. Wręcz przeciwnie, konwencjonalne metody wydobywcze wymagają wielu czynności konserwacyjnych, a także specjalnego sprzętu.

Dostawcy Ethereum Cloud Mining

Istnieją trzy wysoce niezawodne firmy wydobywcze, z którymi możesz zawierać kontrakty wydobywcze dla Ethereum.

  • Genesis Mining jest największym i najbardziej renomowanym dostawcą Bitcoinów w chmurze na świecie. Niedawno zaczął uruchamiać plany wydobywcze Ethereum. Genesis prowadzi transmisję na żywo swoich farm wydobywczych i dostarcza aktualne informacje o aktualnych usługach.
  • HashFlare wydobywa wirtualne waluty od czasu powstania Bitcoin. Obecnie oferuje plany wydobycia Ethereum, ale bez żadnych opłat za utrzymanie. Minimalna kwota zamówienia, a także szybkość mieszania są stosunkowo niskie. To jest 100KH / s za 2,2 USD. Użytkownicy, którzy się zarejestrowali, regularnie otrzymują hojne rabaty.
  • Eobot obsługuje wydobywanie Ethereum. Opierając się na ogłoszeniach firmowych, Eobot oferuje najtańszą, jednoznaczną i najlepszą metodę wydobywania Ethereum. Możliwe jest wydobywanie i haszowanie walut cyfrowych za pomocą chmury. W przeciwnym razie użyj GPU lub procesora komputera do wszystkich monet, przeskanuj z natychmiastowymi wynikami wydobycia lub SHA-256. Możesz korzystać z PayPal, ale monety będą nieco opóźnione w tym systemie płatności.

Nowe kontrakty

Genesis Mining zaproponował nowe kontrakty z roczną skutecznością. Zmieni się z Ether na X11 w przypadku, gdy Ethereum przejdzie z dowodu pracy na dowód stawki. Wspomniane kontrakty pozwalają górnikom czerpać zyski z wartości Ether. Są one skonfigurowane tak, aby czerpać korzyści ze zwrotów za pośrednictwem systemu, w którym wszystkie opłaty są pobierane z góry. W przeszłości opłaty były nakładane w okresie obowiązywania umowy na wydobycie Ethereum. Obecna cena za wydobycie 1 monet MHS hashrate Ethereum wynosi 17,99 USD.

Genesis może zabezpieczyć zyski i straty, aby wyeliminować ryzyko w przypadku pojawienia się problemów. Gwarantuje również 100 procent czasu sprawności, co oznacza, że ​​jeśli Twój górnik nagle wyłączy się, Genesis użyje własnej maszyny. Działa jak wymiana, jeśli Twoje urządzenie lub pojazd niespodziewanie zepsują się.

W międzyczasie górnicy mogą bez trudności wydobywać Bitcoin, Litecoin i Ethereum na całym świecie. Nie potrzebują wiedzy technicznej ani specjalnego sprzętu do wydobywania. Zamiast tego ci górnicy muszą założyć darmowe konta na HashFlare i nabyć kontrakty na wydobycie Ethereum w ciągu 12 miesięcy.

Obecnie oferowane są najlepsze umowy dotyczące wydobycia Ethereum:

Mały kontrakt Ethereum – 1MH / s —– 44 USD —–44 USD / MHs

Średni kontrakt Ethereum – 25 MH / s —– 1100 USD —– 44 USD / MHs

Duży kontrakt Ethereum – 100 MH / s —– 4, 400 —–44 USD / MHs

Ceny są takie same w oparciu o koszt / MH. Górnicy otrzymują zniżki, gdy kupią więcej, głównie ze względu na popyt na Ethereum. Stała się popularną kryptowalutą drugiej generacji. Codzienne wypłaty są oferowane użytkownikom. Są one przekazywane do ich portfeli Ethereum na telefonach komórkowych lub dowolnym rodzaju pamięci wybranej przez użytkowników.

Podstawy górnictwa w chmurze

Wydobywanie Ethereum przy użyciu zwykłego komputera stacjonarnego nie jest łatwe. Dostępna jest opcja dla użytkowników, którzy nie znają się na technologii. Po prostu zatrudniasz profesjonalnego górnika i wynagradzasz tę osobę. Wydobywanie w chmurze Bitcoin istnieje już od jakiegoś czasu. Renomowani dostawcy mogą być oskarżeni o to, że nie uciekają z pieniędzmi użytkowników.

Górnicy chmury Ethereum zwykle uzyskują satysfakcjonujące oferty z dwóch powodów. Zwykle dokonują dużych zakupów i uzyskują obniżki na kartach graficznych. Lub umieszczają swój sprzęt górniczy w niedrogich lokalizacjach. Ta technika zmniejsza wydatki związane z obsługą kontraktów wydobywczych Ethereum. Oszczędności są przekazywane użytkownikom.

Zwiększ do platformy Blockchain

Uruchomienie sieci Ethereum wraz z jej znacznym postępem jest jednym z najważniejszych osiągnięć w technologii Blockchain. Podobnie, stworzył możliwości dla użytkowników kryptowalut i zachęcił innych, którzy nie są użytkownikami, do rozpoczęcia wydobywania. Wydobywanie Ethereum wykorzystuje algorytm nieprzepuszczalny dla układów scalonych specyficznych dla aplikacji (ASIC). Innymi słowy, posiadanie specjalnego sprzętu nie daje ogromnej przewagi nad innymi.

Nie oznacza to jednak, że nie jesteś w stanie zwiększyć nagród z wydobycia, jeśli posiadasz wysokiej jakości sprzęt. Użytkownicy muszą zarobić rozsądną kwotę w zależności od ich wkładu. Jednak duże farmy górnicze nie uzyskują dostępu do mikroczipów, które nie są dostępne dla ogółu społeczeństwa. Daje im to dużą przewagę nad innymi.

Inteligentne kontrakty

Należy włożyć wiele pracy, aby inteligentne kontrakty były odpowiednie dla rzeczywistego świata. Jednym z przykładów jest to, że kod kontraktów Ethereum pozostał spójny, co oznacza, że ​​system jest zagmatwany, ale nie jest niemożliwy do aktualizacji kodu. Jest to opłacalne, ponieważ podpisanych umów nie można anulować, ale systemy oprogramowania są za każdym razem ulepszane. Może to być główny powód, dla którego inteligentne kontrakty nie zostały wprowadzone do obecnej rutyny prawnej od czasu jej zaproponowania dwie dekady temu.

Podstawowe inteligentne kontrakty są idealne ze względu na projekt Ethereum. Lepiej wygląda jednak zawieranie mniejszych i powiązanych ze sobą umów, a nie większych. Technologia oparta na kryptowalutach jest wyjątkowa, chociaż nie uwzględnia się jej implikacji długoterminowych. Cena Ethereum wraz ze zdecentralizowaną organizacją autonomiczną (DAO) pomogła w promocji. Oba projekty wykorzystywały tokeny o wartości pieniężnej do finansowania swoich wysiłków.

W dzisiejszych czasach tylko niewielka liczba interesariuszy czerpie korzyści z platform wirtualnych walut, mimo że jest to nie tylko problem z Ethereum. Należy ustanowić odpowiednie zarządzanie, aby zapewnić szybkie rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z wydobywaniem Ethereum.