Nowa era adopcji: spekulacje cenowe

Po niesamowitym wzroście do 11 000 $, po którym nastąpiła korekta, Bitcoin wciąż udaje się utrzymać blisko 10 000 $. To, co wydawało się odzyskaniem altcoinów przeciwko BTC, dla większości okazało się krótką przejażdżką. Chociaż Ethereum, Litecoin i niektóre inne kryptowaluty osiągnęły najwyższy poziom w porównaniu z fiat, wydaje się, że ich korelacja cenowa względem Bitcoin osiągnęła dno tak szybko, jak wzrosły kilka dni temu. Ożywienie w kierunku 11 000 USD przebiega lepiej niż oczekiwano, ale znak 10 000 USD może wymagać miesiąca testów, zanim podejmie się kolejny rekord wszechczasów. Ponieważ święta zbliżają się za rogiem, możliwe jest, że kolejny pośpiech dla Bitcoin ustali ATH, ponieważ pończochy są wypchane zimnymi portfelami, a rodziny rozmawiają o kryptowalutach podczas uroczystości.

Bitcoin może być dominującą kryptowalutą, ale różne kryptowaluty będą prawdopodobnie omawiane na tych rodzinnych wydarzeniach, takich jak Ethereum, Bitcoin Cash / Gold, Dogecoin lub którekolwiek z tysięcy, które wzbudziły zainteresowanie osoby promującej kryptowaluty w swojej rodzinie. W 2017 roku narodziły się niezliczone nowe waluty, a niektórym udało się nawet znaleźć się na liście 10 największych spółek, na przykład Ripple i IOTA. Rok 2017 był również rokiem, w którym wczesni inwestorzy osiągnęli gwałtowne wzrosty w większości altcoinów, w szczególności: Ethereum, Dash, Monero, Litecoin i Neo, żeby wymienić tylko kilka.

Jedną z kryptowalut, która po cichu wspinała się po szczeblach kariery, jest Stellar Lumens. XLM to rozproszona infrastruktura płatnicza podobna do platform inteligentnych kontraktów, ale oferuje takie funkcje, jak Kotwiczenie, Adresy sfederowane, kanały płatności, i więcej. Stellar to także platforma wybrana przez IBM służyć jako podstawa do rozliczeń transakcji dla ich prywatnego łańcucha blokowego, „Menedżer ds. Transakcji finansowych IBM

Spekulacje cenowe: Lumeny radziły sobie zadziwiająco dobrze w stosunku do fiat, osiągając nowe wszechczasów najwyższe poziomy 0,098 USD i wyglądają na gotowe do przekroczenia granicy 10 centów i całkiem możliwe, że osiągną 15 centów za lumen. Ma również silne wsparcie przeciwko Bitcoinowi, poruszając się w stałym trendzie wzrostowym od początku października. Wątpię, że w najbliższych dniach poziom XLM spadnie poniżej 0,00000690 ฿. 0,00000620 ฿ i 0,00000550 ฿ byłyby dobrymi punktami wejścia na wypadek spadku cen. W krótkim okresie lumenów może z łatwością przekroczyć granicę 0,00001000 ฿. Nagły wzrost cen bitcoinów może obniżyć ceny poniżej 0,00000500 ฿, ale przy tym kursie XLM / USD nadąża za głównymi kryptowalutami, a stosunkowo niska cena sprawia, że ​​jest to opłacalna waluta do handlu.

GameCredits to kolejna kryptowaluta, która wprowadza innowacje do przestrzeni kryptograficznej. Chociaż sama moneta nie jest technicznie spektakularna (krótki czas blokowania, algorytm scrypt), zespół robi postępy w adopcji i integracji z branżą gier. Silne partnerstwa z gigantami branżowymi, takimi jak Unity, służą do zabezpieczenia Gry jako waluty do gier kryptowalutowych. Inne krypty, takie jak „Refereum”To partnerstwa reklamowe z Unity, ale:„ Oficjalne przejście Unity do przestrzeni blockchain / kryptowalut odbywa się za naszym pośrednictwem [GameCredits] ”. a także: „Programiści tworzą rzeczy w biurze Unity razem z programistami Unity”. – Jack Kuveke.

Jack wraz z programistami Unity i GNation w Belgradzie.

GNation, którego oficjalną walutą są GameCredits, jest również usprawnienie adopcji poprzez sponsorowanie wydarzeń, organizowanie konkursów i tworzenie narzędzi ułatwiających zakup i wydawanie GameCredits. Są również jedyną grupą walutową do gier, która jest obecnie częścią Projekt Hyperledger.

Spekulacje cenowe: Obecnie gra na minimalnym poziomie 0,00018700 ฿ wykazuje silne oznaki ponownego ruchu w górę w kierunku 0,00028000 ฿ i osiadania blisko 0,00023500 ฿. Te wahania handlowe nie przyniosą dużego zysku krótkoterminowego, ale gdy GameCredits znów zaczną się poruszać, następne piętra powinny wynosić 0,00034 ฿, 0,00046 ฿ i 0,00058 ฿. Wbrew fiatowi jest szansa, że ​​gra osiągnie nowy rekord wszechczasów przed końcem miesiąca, przekraczając 4,75 $. Jeśli ATH nie zostanie przekroczony, 4,30 USD będzie najprawdopodobniej najwyższą notą do następnego wzrostu w górę.

Aeon to niskoobrotowa moneta, funkcjonalna, ale wciąż w fazie rozwoju. Aeon jest bardzo podobny do Monero, które również jest w fazie rozwoju i testów, ale jest rozpoznawane w społeczności kryptowalut jako w pełni prywatna waluta. To, co odróżnia Aeon od Monero, to jego zdolność do lekkich transakcji, idąca o krok dalej i umożliwiająca identyfikowalne płatności w celu jeszcze krótszego czasu potwierdzenia i niższych opłat. Transakcja Monero z wymiany po aktualnych cenach kosztuje ponad 7,50 USD, podczas gdy transakcje Aeon kosztują obecnie mniej niż 0,45 USD. Mając więcej oczu niż kiedykolwiek obserwujących łańcuchy bloków, prawdziwie anonimowe waluty staną się sposobem działania dużej części społeczności, nie z powodu złych intencji lub transakcji na czarnym rynku, ale dla spokoju ducha w przyszłości. Nie wszystkie rządy są otwarte na ideę kryptowalut, a osoby fizyczne nie chcą publicznie reklamować swoich zasobów z oczywistych powodów.

Spekulacje cenowe: ceny Aeon spadły w październiku po wzroście powyżej 0,0007 ฿, ale zdołały ustabilizować się na poziomie około 0,00023 ฿, czyli wyższym niż poprzedni poziom. Obecnie notowania na poziomie około 0,00037 ฿ są bardzo oczekiwane na kolejny huśtawkę, ponieważ spread zacieśnia się, a ceny stale rosną. Dla kupujących, którzy chcą się dostać, 0,00027 ฿ może być właściwym miejscem do złożenia zamówienia. Jeśli Aeon wzrośnie w górę, spodziewam się dużego oporu w okolicy 0,00062 ฿. Te wahania handlowe są opłacalne zarówno w przypadku handlu krótkoterminowego, jak i dobrą ceną zakupu w przypadku długoterminowego posiadania.

Rynki handlowe mogą być niestabilne. To są moje własne opinie handlowe i nie należy ich interpretować jako porady inwestycyjne. Zawsze rób własne badania i analizę wykresów.

Wyróżniony obraz z BigStockPhoto.com