Bitcoin staje się popularny wśród miliarderów

Inwestycje Bitcoin stały się gorącym tematem wśród wielu ludzi. Duży wpływ na to miał wzrost cen kryptowaluty. Po przeanalizowaniu aktualnych trendów można zauważyć, że cena Bitcoina rośnie z dnia na dzień. Wydaje się, że w nadchodzących miesiącach nie zmniejszy się.

Zdają sobie z tego sprawę niektórzy miliarderzy. Z tego powodu rozpoczęli już inwestycje w Bitcoin. Mike Novogratz był jednym z najwybitniejszych miliarderów, którzy zainwestowali swoje pieniądze w kryptowalutę. Przewidział podwyżkę cen i terminowo zainwestował. W tej chwili widzi pozytywne rezultaty dzięki podjętej decyzji. Podążając za trendem, kilku innych miliarderów rozpoczęło swoją działalność inwestycyjną. Mike Cannon-Brookes jest jednym z nich. Jest jednym ze współzałożycieli wiodącej firmy programistycznej z siedzibą w Sydney w Australii. Jego firma programistyczna współpracuje z firmą Atlassian. Zakładając firmę, zainwestował w nią swój czas i wysiłek. Teraz zaczął inwestować swoje pieniądze w Bitcoin, ponieważ widział wyraźny wzrost wartości kryptowaluty w przyszłości.

Udane przedsięwzięcia biznesowe Mike’a Cannona-Brookesa

Forbes szacuje wartość netto Mike’a Cannona-Brookesa na około 2,4 miliarda dolarów. Jego główny partner biznesowy, Scott Farquhar, również jest miliarderem. Niedawno kupił jeden z najdroższych domów w Australii, wart ponad 70 milionów dolarów i znajdujący się na osiedlu Point Piper Elaine. Obaj ci goście znaleźli się na liście najbogatszych australijskich ludzi poniżej 40 roku życia, opublikowanej przez magazyn Forbes. W krótkim czasie mogli stać się bogaci i odnosić sukcesy, ponieważ terminowo rozpoczęli inwestycje. Idąc dalej, Mike Cannon-Brookes planuje rozpocząć kolejną inwestycję z Bitcoinem. Zwykle Mike Cannon-Brookes nie spieszy się, aby spojrzeć w przyszłość i określić, czy będzie to opłacalna inwestycja, czy nie. Widział to w Bitcoinie i będzie inwestował swój czas i wysiłek, aby czerpać z tego zyski. Jednak wysiłek, jaki Mike Cannon-Brookes będzie musiał poświęcić, gdy zaangażuje się w inwestycje w Bitcoin, jest niski w porównaniu z nakładem czasu, który poświęcił na rozpoczęcie działalności..

Zakłady na Bitcoin są jak wyścigi konne

Bitcoin biznesmena

Mike Cannon-Brookes niedawno stwierdził, że zakłady na Bitcoin bardziej przypominają wyścigi konne. Wiedział, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Fakt ten skusił Mike’a Cannona-Brookesa do tego stwierdzenia. To oświadczenie zostało złożone przez Mike’a Cannona-Brookesa w formie tweeta.

Za pomocą tego stwierdzenia możemy porównać to, co powiedział Mike Cannon-Brookes na temat inwestycji w Bitcoin i opinię na ten temat Novogratz. Novogratz stwierdził, że około 10% jego wartości netto należy do przestrzeni kryptowalut. Stwierdził również, że jest to najlepsza inwestycja, jaką kiedykolwiek zrobił w życiu. Jednak punkt widzenia na temat inwestycji Mike’a Cannona-Brookesa różni się znacznie od Novogratza. W rzeczywistości Mike Cannon-Brookes w ogóle nie nazywa tego inwestycją.

Zgodnie z tweetem Mike Cannon-Brookes stwierdził, że kwota, którą zainwestował w Bitcoin, naprawdę dobrze mu się opłaca. Następnie mówi, że inwestycja może mu przynieść dużo pieniędzy lub straciłby je. To bardziej przypomina wyścigi konne. Wyraźnie stwierdził to w swoim tweecie. To jest główny powód, dla którego nie lubi mówić o tym jako o inwestycji. Należy jednak pamiętać, że Mike Cannon-Brookes nigdy w swoim tweecie nie wspomniał o kryptowalutach. Jednak fakt jest jasny, że zainwestował w Bitcoin.

Jak podaje Sunday Morning Herald, zespół Mike’a Cannon-Brookesa nie obejmuje sprzedawców. W rezultacie można zauważyć, że klienci nie mogą się doczekać dużej liczby publicznych zakładów w przestrzeni kryptowalut. W tej chwili Mike Cannon-Brookes pracuje ramię w ramię z Elon Mask, aby wprowadzić ulepszenia technologii akumulatorów i przedstawić je mieszkańcom południowej części Australii..

Ile ludzie powinni inwestować w Bitcoiny?

Jak widać, niektórzy miliarderzy odnoszący największe sukcesy zaczynają inwestować swoje pieniądze w Bitcoin. Każda osoba, miliarder lub nie, może rozpocząć inwestycje w Bitcoin. Jednak ważne jest, aby mieć jasne zrozumienie, ile należy zainwestować. Nie wszystkie pieniądze powinny być inwestowane w Bitcoin. Jak wspomniał Mike Cannon-Brookes, pieniądze, które wydajesz na Bitcoin, niekoniecznie są inwestycją. Po prostu próbujesz swoich upodobań, tak jak zajmujesz się wyścigami konnymi. Jeśli będziesz o tym pamiętać, wydając pieniądze, będziesz miał okazję trzymać się z daleka od rozczarowań podczas pracy nad inwestycjami. Pomogłoby to również w zrozumieniu, ile pieniędzy należy zainwestować w Bitcoin.