Odkrywanie różnych technik zarabiania bitcoinów

Istnieje wiele sposobów na zarabianie Bitcoinów. Dzięki wydobywaniu możliwe jest rozszerzenie wcześniejszych rekordów transakcji w łańcuchu blokowym. Oprócz wydobywania bitcoinów można uzyskać bitcoiny z legalnej wymiany lub handlować cyfrową walutą za towary lub usługi. Użytkownicy Bitcoinów potrzebują na początek portfela. Jest to podobne do konta PayPal, na którym można przechowywać cyfrową walutę. Portfel jest online, chociaż do tego portfela potrzebny jest plik łańcucha bloków. Konto Coinbase to jedna platforma do kupowania, akceptowania i używania walut Bitcoin.

Istnieją inne metody zarabiania tej kryptowaluty.

Jednym z nich jest Bitcoin Rewards, który jest podobny do Swagbucks.com, miejsca z nagrodami online, które umożliwia użytkownikom zdobywanie punktów za wyszukiwanie w Internecie i zakupy oraz Qmee.com, gdzie kupujący również zdobywają nagrody pieniężne za zakupy online i oszczędności. Zajrzyj na bitcoinget.com i dowiedz się, jak zarabiać bitcoiny w swoich portfelach poprzez ankiety.

Rabaty Bitcoin

Zarabiaj bitcoiny, robiąc zakupy w uczestniczących punktach sprzedaży. Możesz zarejestrować się na coinrebates.com, po prostu łącząc adres swojego portfela i klikając wybrany sklep. Kup towar i czekaj na rabaty, które zostaną przesłane do portfela bitcoin. Rabaty za pierwszy raz można zamienić na bonusy, o ile są to członkowie bitcoinget.com, siostrzanej witryny coinrebates.com.

Witryny te obejmują programy bonusowe, które umożliwiają użytkownikom zarabianie bitcoinów poprzez przeprowadzanie ankiet, odpowiadanie na pytania, wypróbowywanie aplikacji, polecanie, kupowanie w innych witrynach i oglądanie reklam. Niektóre strony internetowe mają podobne lub takie same oferty, ale oferują osobne wypłaty za udział w takich ofertach. Powstrzymaj się od korzystania z oprogramowania blokującego reklamy lub okna prywatne w przeglądarkach podczas wykonywania tych czynności. Należy zezwolić na pliki cookie do sczepiania zakupów. W przeciwnym razie nie będzie można uzyskać rabatów.

Inne programy

  • BattleCoin.org to wieloosobowa gra PvP, która przyniesie Ci bitcoiny, polecając nowych użytkowników. 10 procent zysków witryny od poleconych użytkowników jest dodawane do salda Twojego portfela.
  • Zdobądź kryptowalutę z Bitcoin Get, oglądając filmy i wypełniając oferty. Rejestracja nie jest potrzebna. Wpisz swój adres bitcoin, aby zacząć otrzymywać bitcoiny. Nie ma minimalnej wypłaty. Płatności są wysyłane codziennie, aby obniżyć opłaty transakcyjne.
  • Weź udział w sponsorowanych ofertach darmowych pieniędzy cyfrowych. 1000 ofert jest dostępnych dla użytkowników. Niektóre są bezpłatne, a inne wymagają zakupów. Otrzymujesz bitcoiny po uczestnictwie w ofertach. Konta nie są wymagane.
  • Bitalo.com to bezpieczna wymiana i portfel online. Po zarejestrowaniu się możesz zarobić w bitcoinach o wartości 5 USD. Użytkownicy otrzymują zweryfikowane konta, polecając nowych użytkowników.
  • Wypróbuj BTC wprowadza interaktywne samouczki, w których użytkownicy otrzymują trochę bitcoinów do dzielenia się z przyjaciółmi i przekazywania darowizn na cele charytatywne. Zostaniesz poinformowany o transakcjach Bitcoin, adresach, portfelach i technologii blockchain. Użytkownicy zatrzymują pięć centów bitcoinów na koniec każdej czynności.
  • Dzięki Blog 4 Bitcoin użytkownicy mogą zarobić tę cyfrową walutę poprzez blogowanie. Pobierz bezpłatne wtyczki Word Press lub bezpłatną witrynę blogową.
  • Go URLBitcoin Payment Gateway zapewnia użytkownikom 33,3 procent przyznanych prowizji GoURL.io. Zarabiaj 0,50 procent z płatności kryptowalutami dokonywanych przez użytkowników za pośrednictwem tej witryny dla śrych programistów używających tego w aplikacjach internetowych lub skryptach PHP.

Wymiana kart podarunkowych

Karty podarunkowe można wymienić na Bitcoin. W Stanach Zjednoczonych i Kanadzie dostępne witryny to cardforcoin.com i raise.com, w których użytkownicy mogą sprzedawać karty podarunkowe. Giełda kart podarunkowych (Reddit) oferuje karty podarunkowe użytkownikom, a zwłaszcza mieszkańcom spoza Stanów Zjednoczonych i Ameryki Północnej. Poszukaj wiarygodnych handlowców, którzy oferują co najmniej 80 procent całkowitej wartości w zależności od rodzaju karty podarunkowej. Inni oferują od 85 do 90 procent dla kart o niższych wartościach.

Sub-Reddit (Jobs 4 Bitcoin) oferuje możliwe prace online, takie jak projektowanie graficzne i programowanie. Płatności są dokonywane w tej walucie cyfrowej. Niektórzy pracodawcy dokonują płatności bezpośrednio na Twój portfel Bitcoin. Inną opcją jest Change Tip, która gwarantuje prywatność użytkownikom, ponieważ nie jest konieczne ujawnianie adresu portfela pracodawcom ani innym stronom. Fora takie jak Bitcoin Talk i Bit Market akceptują kryptowalutę jako płatność za usługi i towary. Możesz również sprzedawać używane przedmioty na Bit Market i Bitcoin Talk lub Craig’s List.

Istnieją prezenty Bitcoin. Idealnym miejscem do znalezienia tych stron jest Reddit. Niektóre witryny udostępniają również prezenty. Card for Coin prowadzi program poleceń, w którym wystarczy wpisać adres e-mail lub adres portfela i uzyskać link polecający. Nie ma potrzeby wymiany kart podarunkowych na bitcoiny. Coinbase.com ma unikalny schemat polecania. Rekrutuj użytkowników. Otrzymasz Bitcoin o wartości 25 $ po tym, jak indywidualny rekrut dokona zakupu za pośrednictwem tej giełdy.

Poznaj różne sposoby zarabiania tej unikalnej cyfrowej waluty i ciesz się korzyściami lub zachętami.