Akaiito – wydawaj kryptowalutę w swoim codziennym życiu!

Kryptowaluta może być wściekła, z kapitalizacją rynkową zmierzającą ku niebu, ale wydawanie jej w prawdziwych miejscach i sytuacjach jest nadal trudne.

Liczba walut cybernetycznych eksplodowała wraz z zainwestowanymi w nie pieniędzmi. Nie tylko kapitalizacja rynkowa samych kryptowalut poszła do stratosfery. Pomimo ekstremalnej zmienności na rynku od końca 2017 roku, łączna wartość wszystkich kryptowalut będących w obrocie publicznym na początku lutego wciąż wynosiła około 366 miliardów dolarów..

Nie oczekuje się, że w najbliższej przyszłości ten trend ulegnie osłabieniu. Wiele nowych ICO jest już na liście, które zostaną uruchomione tylko w tym kwartale. Całkowita kapitalizacja rynkowa kryptowaluty może w tym roku sięgnąć nawet 1 biliona dolarów.

A to oznacza tylko jedną rzecz. Jeszcze więcej monet.

W zeszłym roku dokonano również ponad 56 milionów transakcji cybercoin, czyli dwa razy więcej niż w 2014 roku. Liczba istniejących portfeli cyfrowych również eksplodowała. Według Statista na koniec czwartego kwartału 2017 r. Istniało około 20 milionów portfeli kryptowalut. To wzrost z nieco ponad 5 milionów na koniec 2015 roku.

Jednak pomimo całej tej aktywności i entuzjazmu, wydawanie kryptowalut w świecie niecyfrowym pozostaje trudne. I to wciąż jest duży problem. Jaki jest sens pieniędzy, jeśli nie możesz ich użyć?

Usługi płatne w handlu elektronicznym i kryptowalutami to dwa z najgorętszych obszarów rozwoju platformy blockchain – zwłaszcza, że ​​korzystanie z kryptowaluty na obu końcach transakcji staje się tak samo powszechne, jak korzystanie z karty kredytowej lub nawet Paypal.

Możliwość powiązania handlowców i dostawców z łańcuchem dostaw, klientami, a nawet punktem sprzedaży detalicznej, a wszystko to za pomocą niezmiennej technologii księgowej, która rozwiązuje również problemy z bezpieczeństwem, oszustwami i płatnościami, jest zbyt dobra, aby z niej zrezygnować. Nawet dla najmłodszych. Nie wspominając o przeciętnym konsumencie.

Jednak stworzenie odpowiedniej kombinacji towarów i usług oraz oczywiście trwałej, rosnącej społeczności zaangażowanych, zmotywowanych użytkowników jest miejscem, w którym platformy skoncentrowane na handlu elektronicznym zostaną stworzone lub zniszczone..

Przedstawiamy Akaiito: Wydaj swoją kryptowalutę w prawdziwym świecie

 Akaiito jest w rzeczywistości siecią platform połączonych jednym tokenem. Stwarza to możliwość kupowania towarów, wynajmowania samochodów i mieszkań oraz płacenia za różnego rodzaju usługi specjalistyczne (od prawników po nianie), a wszystko to za pomocą kryptowalut.

Sprzedawcy mogą przedstawić własne towary lub usługi, a także podać cenę w dowolnej wybranej przez siebie walucie. Kupujący, którzy zgadzają się na zakup tego samego, zgadzają się również zapłacić kryptowalutą. Sprzedawcy mogą również wyznaczyć ceny stałe lub zmienne. Kurs tokenów jest ustalany w momencie sprzedaży, kiedy wykonywany jest inteligentny kontrakt. Podatki są automatycznie naliczane w poszczególnych krajach.

Akaiito nie planuje oferować niczego poza towarami legalnymi, które nie naruszają suwerennych praw ani nie szkodzą zdrowiu publicznemu. Innymi słowy, nie jest to Silk Road 3.x, ale raczej legalny, oparty na kryptowalutach rynek towarów i usług. Co więcej, działa z szeroką gamą kryptowalut.

Jak działa Akaiito?

Największym problemem dla posiadaczy kryptowalut w prawdziwym świecie jest ustalenie, które instytucje ich obsługują. Drugim problemem jest upewnienie się, że możesz wydać monety, które masz, zamiast je wymieniać.

Akaiito rozwiązuje oba problemy.

Platforma Akaiito będzie zawierała mapę online. Lokalizacje, w których kryptowaluta może być używana do płacenia za towary lub usługi (od fryzur po rezerwacje hoteli i wynajem samochodów), zostaną pokazane w zlokalizowanym układzie dla każdego odwiedzanego miejsca, wraz z rodzajem krypto, którego możesz użyć w każdym z nich.

Inteligentne kontrakty kontrolują warunki między kupującymi a sprzedającymi, a funkcja kodu QR umożliwia potwierdzenie dostawy towaru.

Platforma pobiera prowizję w wysokości 3%, z czego 1% jest zwracany kupującemu w ramach zwrotu gotówki.

Ekosystem jest również wysoce społeczny. Każdy użytkownik może wpłynąć na reputację innego, pozostawiając recenzję lub ocenę po każdej transakcji. Gwarantuje to również, że każda recenzja jest prawdziwa i oparta na prawdziwym doświadczeniu. Aby zachęcić do silnego środowiska społecznego i ekosystemu, firma ma już silną i szybko rozwijającą się społeczność w Telegramie: https://telegram.me/akaiito_community

Sprzedaż tokenów Akaiito

Oto szczegóły nadchodzącej sprzedaży tokenów Akaiito:

Nazwa tokena: AIC

Baza tokenów: ERC-20

Dostawa tokenów: 30 milionów tokenów AIC (22,5 miliona sprzedanych podczas sprzedaży zbiorowej – 75% całkowitej podaży)

Cel sprzedaży tokena: 1,2500 ETH (miękka nasadka); 25,000 ETH (twardy limit)

Specjalna sprzedaż tokenów (dostępna tylko dla użytkowników zarejestrowanych na WhiteList): data i specjalny bonus zostaną przekazane bezpośrednio użytkownikom zarejestrowanym i przekazanym do WhiteList.

Data ICO sprzedaży tokenów: 13 marca – 18 kwietnia 2018

Cena tokena:  1 AIC = 0,001 ETH / 1 ETH = 1000 tokenów AIC. Sprawdź także inne atrakcyjne harmonogramy bonusów i motywacji

Akceptowane waluty: ETH, BTC, LTC, Fiat

Witryna internetowa Akaiito

Akaiito Whitepaper

Akaiito OneList

To jest post sponsorowany.