Z dwóch powodów Twoja inwestycja w ICONOMI ICO jest całkowicie bezpieczna.

ICONOMI ETHEREUM

Dla tych z Was, którzy nie wiedzą, ICONOMI jest zdecentralizowanym funduszem inwestycyjnym, który ma nadzieję działać jako pomost między dwiema bardzo różnymi gospodarkami, a mianowicie walutami fiducjarnymi i kryptowalutami. Odniosła ogromny sukces podczas ICO, kiedy udało jej się zebrać kwotę 11 319 689,82 USD, a inwestorzy byli w stanie zdeponować pięć różnych rodzajów walut. Trzy z nich to kryptowaluty, Bitcoin, Ethereum i Lisk, a dwa z nich to waluty fiducjarne, euro i dolar amerykański.

Kwota ta ma zostać podzielona na 100 milionów tokenów, dzięki czemu początkowa wartość każdego tokena wynosi około 0,113 USD lub 0,00017439 BTC za token. To mocne wejście na rynki, ale jest jeden problem. Stan sieci Ethereum był dość zły ze względu na trwający atak DDoS. Ze względu na potencjalne negatywne konsekwencje dla wartości tokenów ICN na giełdach, ICONOMI wstrzymuje genezę tokenów, dopóki sieć Ethereum nie przestanie doświadczać tych ataków w sieci i wszyscy mamy nadzieję, że nastąpi to wkrótce!

Właściwie jesteśmy na początku transformacji tego problemu w rozwiązanie możliwe do wykonania dla każdego użytkownika sieci. Dzisiaj jest znaczący dzień w historii Ethereum, z twardym widłem, który wydarzył się około godziny 14:00 czasu UTC. Do tej pory aktualizacja do sieci przebiegła bez problemów i komplikacji technicznych. Mamy nadzieję, że to uaktualnienie złagodzi negatywne skutki ataków i przywróci całą sieć do pracy. Pozwoli to społeczności odpocząć i wrócić na właściwą drogę do opracowywania nowych rozwiązań lub, jak ma to miejsce w przypadku ICONOMI, w końcu wydać swój produkt i rozpocząć codzienną działalność biznesową..

Jedno pytanie, które otrzymaliśmy od jednego z naszych użytkowników, jest następujące:

Hej Crypto-news.com,

Denerwuje mnie ICONOMI! Zatrzymują moje fundusze, które zainwestowałem i naprawdę mam nadzieję, że po prostu mnie nie oszukają. Zainwestowałem w fundusz ICONOMI i od tygodnia wstrzymują emisję swoich tokenów. Twierdzą, że dzieje się tak z powodu tego, co dzieje się z siecią Ethereum, ale denerwuję się, że stracę swoją inwestycję.

Co o tym myślicie?

To jest powód, dla którego zaczęliśmy pisać ten artykuł i zbadaliśmy różne możliwości, które mogą pojawić się w wyniku problemów, z którymi boryka się sieć.

Jest bardzo mało prawdopodobne, że stracisz swoje inwestycje w ICONOMI z dwóch bardzo konkretnych powodów.

  1. ICONOMI jest spółką zarejestrowaną, a właściciele ponoszą odpowiedzialność za Twoje fundusze, a dodatkowo są rozliczani przez swoich partnerów, a przede wszystkim na podstawie prawa europejskiego. Jak powiedzieliśmy wcześniej, wstrzymują się z emisją tokenów ICN, ponieważ może to poważnie wpłynąć na ich wartość na rynkach, a wstrzymanie się jest po prostu sposobem na wyeliminowanie tego niepotrzebnego ryzyka.
  2. Ethereum. Twórcy i sieć wielokrotnie udowadniali, że stosunkowo łatwo radzą sobie z wszelkimi technicznymi i sytuacyjnymi wyzwaniami, które napotykają i przezwyciężają. Ci ludzie chcą, aby ich sieć odniosła sukces i niestrudzenie pracują, aby upewnić się, że Ethereum będzie nadal istnieć w przyszłości.

Te powody uniemożliwiają Ci utratę inwestycji w szczególności w ICONOMI, ponieważ tak naprawdę istnieją tylko dwa potencjalne sposoby utraty tej konkretnej inwestycji, z których jeden polega na tym, że ICONOMI zdradzi zaufanie swoich inwestorów, a drugi polega na tym, że Ethereum przestanie istnieć.

Oba są równie mało prawdopodobne!

ethereum_nav-bar-logo

Dlatego zrelaksuj się. Twoja inwestycja jest w porządku w rękach tych oddanych i odpowiedzialnych ludzi, którzy włożyli ogromny wysiłek, energię i wykazali należytą staranność i dyscyplinę w swoich praktykach biznesowych dotyczących projektów kryptowalut.

Wszyscy w społeczności kryptowalut (z wyjątkiem oryginalnych atakujących) mają nadzieję, że sieć wkrótce powróci do optymalnej wydajności, gdzie możemy spodziewać się wydania tokenów ICN.

Dodatkowo: w obecnym stanie rynek Ethereum wykazał silne przekonanie, że hardfork rzeczywiście całkowicie rozwiąże problemy, z którymi sieć borykała się w zeszłym miesiącu. W rezultacie cena Ethereum wzrosła o prawie 10%. Niektórzy handlowcy sugerują, że nadszedł najwyższy czas, aby wejść lub wzmocnić długie pozycje na giełdach.