Nametoken w celu reorganizacji branży nazw domen

Działalność związana z kupnem, sprzedażą i rejestracją nazw domen to branża prawie tak stara jak sama sieć WWW. Ale obecnie jest zakorzeniony w wysoce scentralizowanej strukturze, zarządzając ponad 326 milionami nazw domen od marca 2016 roku. Jest to liczba, która wzrosła o ponad 10 procent w porównaniu z ubiegłym rokiem i oczekuje się, że będzie rosła jeszcze szybciej, ponieważ nazwy domen najwyższego poziomu taniej kupować, a rozpowszechnienie w Internecie wzrasta.

Decentralizacja dotyczy nazw domen

Ale branża nazw domen może wkrótce doświadczyć wstrząsu, jeśli ludzie stojący za ambitnym start-upem Nametoken dostać swoją drogę.

Zarejestrowani na adres w maleńkim wyspiarskim kraju Seszeli, ludzie stojący za Nametoken mogą pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w handlu domenami i tworzeniu aplikacji. Współzałożyciele Frank Menze i Jens Peterssen również mają doświadczenie w przewijaniu stron internetowych, sprzedając w przeszłości nazwy domen za miliony dolarów. Nametoken ma na celu zmianę nie tylko działalności związanej z nazwami domen, ale także hostingiem internetowym, umożliwiając ludziom rejestrowanie, wystawianie, parkowanie, kupowanie i sprzedawanie domen na „pierwszym na świecie zdecentralizowanym rynku domen”.

Korzyści ze zdecentralizowanego ekosystemu domen

Najbardziej oczywistymi korzyściami są znaczne oszczędności na opłatach z tytułu transakcji związanych z domenami, zwykle pobieranych przez scentralizowane instytucje. Co więcej, wszystkie transakcje między kupującymi a sprzedającymi są obsługiwane przez inteligentne kontrakty w celu zapewnienia szybkich, automatycznych i dokładnych płatności. Chociaż sama sztuka odwracania strony internetowej jest źródłem zarabiania, pomysł Nametoken pozwoli użytkownikom na dalsze zarabianie na ich portfelach, opracowywanie projektów zwiększających wartość netto i generowanie zysków z działań związanych z domenami.

Wykorzystując wyzwania i możliwości związane z „dużymi zbiorami danych” już zidentyfikowane przez niektórych gigantów w obecnej branży, Nametoken zaufał swojemu zastrzeżonemu systemowi, który łączy sprawdzony algorytm oceny domeny z dużymi danymi generowanymi przez użytkowników. Gwarantuje to, że potencjalnym nabywcom domeny są pokazywane tylko interesujące dopasowania domen – głosowane i obsługiwane przez użytkowników. System nagród dla wyborców i opiekunów zapewnia stale aktualizowane i odpowiednie dopasowania.

Zainwestuj w lukratywną branżę domen – Nametoken ICO

Aby zebrać fundusze na to przedsięwzięcie, Nametoken uruchomi pierwszą ofertę monet (ICO) przez dwa miesiące, począwszy od 1 sierpnia 2017 r. Do 30 września 2017 r. Oczekuje się, że w tym okresie NAT zostanie wymieniony na „co najmniej kilku wymiany ”.

Ograniczone do 20200 BTC, ICO będzie sprzedawać NAT (tokeny na łańcuchu blokowym Ethereum) za 0,00025 BTC każdy. Wczesne ptaszki mogą skorzystać z premii żetonowych, uzyskując do 50% więcej żetonów jako premię na różnych etapach, jak pokazano na powyższej ilustracji.

Tokeny NAT zostały zaprojektowane tak, aby były deflacyjne, a 90% z nich zostało zarezerwowanych dla uczestników crowdsale. Nametoken planuje wdrożyć system odkupu, wykorzystując połowę wszystkich zysków netto na zakup tokenów z powrotem od inwestorów do spalenia, potencjalnie zwiększając wartość tokenów w obiegu. Niesprzedane tokeny będą również przechowywane w funduszu rezerwowym, aby wypłacać nagrody użytkownikom nadchodzącej aplikacji mobilnej.

Nametoken akceptuje Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) i Ethereum (ETH). Zaleca portfele bez wymiany, takie jak Mist, MyEtherWallet, Metamask lub Parity, aby zapewnić pełną kontrolę nad wydanymi tokenami NAT. Niestety, obywatele USA mogą nie uczestniczyć w losowaniu. Nie są jednak ograniczeni do kupowania ich na rynkach wtórnych.

Co nas czeka

Lwia część (40%) przychodów z crowdsale zostanie zainwestowana w główną działalność związaną z domenami. W zależności od wyników ICO, pierwsze przejęcia domeny planowane są natychmiast po zakończeniu crowdsale, a rozwój pierwszej aplikacji Nametoken rozpocznie się pod koniec 2017 roku. Na to przeznaczono około jednej trzeciej przychodów (30%).

Ponieważ jedna dziesiąta wszystkich przychodów jest przeznaczona na operacje, Nametoken spodziewa się, że beta testy i wdrożą aplikację do drugiego kwartału 2018 r. Jest też dwóch doradców w zespole, którzy nie zostali jeszcze ogłoszeni. Znaczna część (18%) przychodów zostanie przeznaczona na marketing, więc spodziewaj się, że wkrótce zobaczysz i usłyszysz dużo Nametoken w wiadomościach i mediach społecznościowych.

Szukasz ich ICO? Udaj się do Nametoken stronie internetowej. Dołącz do ich społeczności pod adresem Luźny, Facebook, Świergot, lub Reddit. Możesz również skontaktować się z nimi przez e-mail tutaj.

To jest artykuł sponsorowany. Nie stanowi poparcia dla żadnego z wymienionych produktów lub usług.