Intuicyjne znaki bańki kryptowalutowej

Podczas ostatniej hossy pojawiły się oznaki, które wskazywały, że kryptowaluty wkrótce ulegną pogorszeniu, tak jak to było od jakiegoś czasu, i chociaż ten obecny rynek jest nieco zniechęcający, jest również niezbędną częścią stabilizacji, która będzie w końcu zobacz, jak rynki kryptowalut staną się głównym nurtem.

Mając to na uwadze, przyjrzeliśmy się ostatnim kursom byka, zwracając uwagę na wskaźniki, które pokażą inwestorom, kiedy bańka może wkrótce pęknąć. Te czerwone flagi, jeśli wiesz, czego szukasz, mogą pomóc inteligentnemu inwestorowi zdecydować o jego / jej aktywach, umożliwiając mu wyprzedanie, zanim rynek się pogorszy.

Teraz, chociaż te intuicyjne oznaki nadchodzącego kryzysu nie są naukowe, wszystkie przyniosły skutek podczas ostatniej hossy i jak bańka, która zebrała tyle powietrza, ile może pomieścić, zanim ludzkie oko dostrzeże oznaki jej nieuchronnego zniszczenia , podobnie jak znaki, które w podobny sposób ostrzegają nas przed zbliżającym się zniszczeniem hossy.

  • Pierwszym sygnałem, który powinien przyciągnąć uwagę inteligentnego inwestora podczas hossy, jest to, że Twoi „normalni” przyjaciele i rodzina zaczynają Cię pytać, jak dostać się w kosmos z własnymi aktywami. Powodem tego jest to, że jeśli rynek przyciąga tak dużą uwagę, że ludzie, którzy normalnie zasypialiby, gdy poruszany jest temat kryptowaluty, teraz zalewają Cię prośbami o informacje, to inteligentny inwestor wie, że to czerwona flaga, ponieważ poziomy aktywności są tak szalone, że pęd spowoduje, że bańka rozszerzy się poza jej zdolność do utrzymania formy.
  • Innym sygnałem jest to, że celebryci popierają projekty podczas gorączki, próbując przyciągnąć bardziej łatwowierne pieniądze do różnych projektów, których inteligentny inwestor uniknąłby, ale inwestorzy „szybko się wzbogacili” będą gromadzić się jak ćmy do płomienia.
  • Jeszcze jedna rzecz, na którą należy uważać, to wyraźny wzrost ilości relacji medialnych zachęcających innych do podążania za nimi w przepaść. Ponieważ inwestorzy „szybko się bogacą” będą czytać i słuchać tylko tych źródeł medialnych, które zgadzają się z ich szalonymi ocenami projektów, które rzekomo przyniosą im duże zyski w krótkim czasie, będzie ich dużo do skonsumowania. Relacje te mogą obejmować zalew filmów w mediach społecznościowych lub aktualne doniesienia informacyjne pochodzące ze źródeł takich jak BBC czy CNN, a kiedy zaczniesz widzieć znacznie więcej „porad” ze źródeł próbujących powiedzieć Ci, jak lub kiedy kupić kryptowalutę wtedy inteligentny inwestor powinien uznać to za czerwoną flagę.
  • Mądrzy inwestorzy będą wiedzieć, kiedy zobaczą, że duża liczba „śmieciowych” projektów osiąga miliard dolarów (co byłoby złotym standardem dla każdego „normalnego” podmiotu gospodarczego), że nadszedł czas, aby podjąć pewne decyzje. Jest to pewny znak „ekstremalnych” spekulacji mających na celu przyciągnięcie frajerów, a podczas ostatniej hossy, kiedy tego typu projekty osiągnęły szczyt, nie minęło dużo czasu, zanim niedźwiedź pojawił się i zlikwidował je.
  • Wreszcie, kiedy inteligentny inwestor dostrzega gwałtowny wzrost liczby innych inwestorów piszących o swoim majątku i przechwalających się swoimi własnymi mocami inwestycyjnymi, które wyniosły go na szczyt, powinno to być czerwoną flagą. Jest to również doskonały czas, aby spojrzeć w siebie i zobaczyć, czy twoje własne uczucia odzwierciedlają tych, którzy stają się chełplami, a jeśli tak, to mądry inwestor może potrzebować wycofania się i podjęcia bardziej mądrych decyzji.

Jak wielu żołnierzy, policjantów, funkcjonariuszy więziennictwa i innych, którzy mają zawody, w których intuicja wiele razy uratowała im życie, może ci powiedzieć, że czerwone flagi nigdy nie są pewnym znakiem, ale ci, którzy je ignorują, często żałują, że tego nie zrobili. Intuicja często powstrzymuje nas przed wejściem w ogień, aw przypadku inwestycji w kryptowalutę może być jedyną rzeczą, która wyprowadza inteligentnego inwestora z ognia.

Chociaż nic z tego nie jest naukowe i nie ma żadnych wykresów, wykresów ani tabel, na które inwestorzy mogliby spojrzeć, aby pokazać, gdzie zostały umieszczone te czerwone flagi, są; Jednak znaki, które pojawiły się tuż przed bessą, w której się znajdujemy dzisiaj. Chociaż nikt nie mówi, że te znaki są pewnym wskaźnikiem bessy na rynku, powinni przynajmniej skłonić inteligentnych inwestorów do spojrzenia na otoczenie, aby sprawdzić, czy rynek bessy jest prawie nad nimi..

Reklama: Autor udostępnia bezpłatny raport dla swojego centrum badań kryptowalut. Obejmuje to, w które kryptowaluty inwestuje i dlaczego. Jeśli chcesz jeden przykład, Kliknij tutaj aby zobaczyć, która moneta według ich przewidywań będzie miała ogromny wzrost w nadchodzących miesiącach.