10 najlepszych złotych portfeli Bitcoin | Najpopularniejsza lista portfeli BTG

Wymieniliśmy kilka popularnych i zaufanych portfeli Bitcoin Gold, abyś mógł wybrać najlepszy dla siebie portfel BTG. Przyjrzyjmy się teraz liście portfeli sprzętowych, stacjonarnych i mobilnych do przechowywania Bitcoin Gold.

Najlepsze portfele Bitcoin Gold - Top 10 BTG Wallet

W listopadzie 2017 Bitcoin Gold, nowa kryptowaluta, została rozwidlona, ​​aby przezwyciężyć niektóre konflikty związane z obecnym wydobyciem bitcoinów. Miał na celu jeszcze większą decentralizację rynku walut cyfrowych i obniżenie kosztów procesu wydobycia.

Nie wszystkie portfele kryptowalut obsługują Bitcoin Gold. Funkcje, które należy sprawdzić przed wyborem portfela.

  • Funkcje bezpieczeństwa, takie jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe lub funkcja tworzenia kopii zapasowych, mają ogromne znaczenie. Portfele sprzętowe mogą być dobrym wyborem, ponieważ przechowują klucze prywatne w trybie offline.
  • Upewnij się, że masz pełną kontrolę i dostęp do kluczy prywatnych swojego portfela.
  • Poszukaj wcześniejszych rekomendacji i opinii na temat portfela. Korzystna i całodobowa obsługa klienta zapewni przejrzystość Twojego portfela.
  • Interfejs portfela musi być prosty i łatwy w użyciu.

Najlepsze złote portfele Bitcoin 2020

Wymieniliśmy kilka popularnych i zaufanych portfeli Bitcoin Gold, abyś mógł wybrać najlepszy dla siebie portfel BTG. Przyjrzyjmy się teraz liście portfeli sprzętowych, stacjonarnych i mobilnych do przechowywania Bitcoin Gold.

Portfel Atomic

portfel atomowy

Atomic to portfel stacjonarny, a właściciele mają pełną kontrolę nad swoimi kluczami prywatnymi. Można go pobrać na swój komputer, a wszystkie dane zostaną zapisane w zaszyfrowanym formacie. Jak sama nazwa wskazuje, zapewnia atomową wymianę kryptowalut w ciągu kilku minut.

Odbierz darmowe 15 Atomic Wallet Coin (AWC):

  • Pobierz Atomic Wallet i zakończ konfigurację.
  • przejdź do ustawienia->zrzut
  • podaj swój adres e-mail i użyj kodu promocyjnego: 172G5R aby otrzymać 15 darmowych monet AWC.

Ledger Nano S

Ledger-Nano-S

Ledger Nano S to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych portfeli sprzętowych na rynku kryptowalut. Wygląda jak dysk USB, który można podłączyć do dowolnego urządzenia za pomocą portu USB. Portfel obsługuje systemy Windows, Mac, Linux i Chrome i jest dostępny w cenie 79 EUR.

Portfel obsługuje ponad 1000 kryptowalut, w tym Bitcoin Gold i ma wbudowane funkcje, takie jak ekran dotykowy i przyciski potwierdzające, które wykonają dowolną akcję w ciągu kilku sekund. Wbudowany ekran LED (OLED) wyświetla wszystkie klucze prywatne i historię transakcji. Twoje klucze prywatne nigdy nie są wyświetlane na komputerze lub urządzeniu mobilnym ze względów bezpieczeństwa.

Ponadto, aby wysyłać płatności, musisz zweryfikować za pomocą 4-cyfrowego kodu PIN. Jednocześnie w celu wykonania transakcji należy wcisnąć dwa przyciski. Te dodatkowe funkcje bezpieczeństwa bardzo utrudniają włamanie do aplikacji. Kup Ledger Nano S teraz!!!

Ledger Nano X

Portfel sprzętowy ledger nano x iota

Ledger Nano X to ulepszona wersja portfela NanoS. Jest wyposażony w Bluetooth do zastosowań mobilnych i ma więcej miejsca na instalację aplikacji. Kup Ledger Nano X teraz!!!

Trezor

Trezor Model T - Portfel Tezos

Trezor to portfel sprzętowy i podobnie jak Ledger Nano jest wyposażony w złącze USB. Portfel sprzętowy przechowuje twoje fundusze kryptograficzne w trybie offline i zabezpiecza klucze logowania, hasło i klucze prywatne. Za każdym razem, gdy pójdziesz do transakcji, portfel wyświetli jednorazowy kod PIN na wbudowanym ekranie LED, który będzie widoczny tylko dla Ciebie. Jest również potwierdzany dwuskładnikowym kodem uwierzytelniającym i hasłem.

Trezor jest dostępny w systemach operacyjnych Windows, Apple i Linux, a konfiguracja urządzenia zajmuje tylko kilka minut. Portfel jest dostępny w cenie 89 € na oficjalnej stronie Trezora. Kup teraz portfel Trezor!!!

Portfel Guarda

Portfel Guarda oferuje bezpieczne nieprzechodnie magazyny dla Bitcoin Gold wraz z ponad 40 innymi głównymi blockchainami (w tym między innymi BTC, BCH, BSV, ETH, ETC, XMR, ZEC, XRP, EOS, KIN, LTC, XLM, DASH…) oraz ponad 10.000 ich tokenów. Portfele są dostępne w wersji Web, Desktop (Mac, Windows, Linux), Chrome Extension i Mobile (iOS i Android). Wszystkie wersje przechowywania mają wbudowane funkcje wymiany i zakupu, a także korzyści związane z walutami, takie jak obstawianie, zgłaszanie roszczeń i nie tylko.

Portfel Guarda

Pomimo tego, że jest to z pewnością zaawansowany technologicznie portfel, interfejs użytkownika Guarda jest czysty i prosty, dzięki czemu wszystkie kryptowaluty dostarczane przez firmę są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników.

Jeśli chodzi w szczególności o portfele Bitcoin Gold, założyciele BTG wymieniali Guarda jako „nieoceniony dla naszej społeczności”, co oczywiście jest poważnym stwierdzeniem.

Bitcoin Gold Core

Bitcoin Gold Core to portfel na komputery stacjonarne dostępny dla systemów Linux, Mac i Windows. Jest to oficjalny portfel z pełnym węzłem i bezpiecznie przechowuje Twoje klucze prywatne na Twoim komputerze. Możesz wysyłać, przechowywać, odbierać i wydobywać monety BTG i został wybrany jako jeden z najlepszych portfeli Bitcoin Gold online. Pobierz Bitcoin Gold Core

Exodus

portfel exodus

Uruchomiony w 2016 roku, Exodus stał się popularny w mgnieniu oka. Jest to portfel stacjonarny i przechowuje 25 kryptowalut, w tym Bitcoin Gold. Portfel jest dostępny dla systemów Windows, Mac i Linux. Posiada wbudowane narzędzie ShapeShift, które pomaga w wymianie kryptowalut w ciągu kilku minut.

Możesz pobrać portfel za darmo, a interfejs jest niezwykle pomocny dla początkujących, którzy dopiero rozpoczynają handel bitcoinami. Jest również wspierany przez obszerną sekcję FAQ, aby zapewnić wsparcie techniczne swoim użytkownikom. Jedną z jego własnych cech jest to, że zapewnia interfejs klienta online, który może być dość ryzykowny, a także nie oferuje usługi uwierzytelniania dwuskładnikowego, która jest koniecznością dla wielu portfeli. Pobierz Exodus teraz

 

Freewallet

Freewallet został zaprojektowany wyłącznie do przechowywania monet Bitcoin Gold. Portfel jest dostępny zarówno na telefony z systemem Android, jak i iOS. Dzięki tej aplikacji możesz łatwo dokonywać transakcji, wymieniać, wysyłać i odbierać bitcoiny. Jest określany jako jeden z najlepszych portfeli iOS w branży. Jednak jedną z jego głównych wad jest to, że użytkownicy nie mają dostępu do swoich kluczy prywatnych. Pobierz darmowy portfel

Coinomi

Coinomi to portfel mobilny dostępny tylko dla telefonów z systemem Android. Przechowuje wiele kryptowalut, w tym Bitcoin Gold, Bitcoin Cash, Ethereum i Litecoin. Portfel jest również zintegrowany z ShapeShift, który umożliwia łatwą wymianę kryptowalut.

Instalacja aplikacji jest naprawdę łatwa, a wszystkie Twoje klucze prywatne są przechowywane na urządzeniu, a nie na serwerze Coinomi. Hierarchiczny portfel deterministyczny lub portfel HD zabezpiecza Twoje środki za pomocą hasła i nie potrzebujesz uwierzytelniania KYC. Jedyną wadą tej aplikacji mobilnej jest to, że nie jest ona dostępna dla użytkowników iOS. Zdobądź portfel Coinomi

Portfel Uphold

Uphold to wielowalutowy portfel w chmurze, który obsługuje zarówno kryptowaluty, jak i waluty fiducjarne. Jest dostępny dla przeglądarek internetowych, a także telefonów z systemem iOS i Android. Możesz pobrać aplikację z Google Store i App Store. Portfel jest bardzo bezpieczny i obsługuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe, a wszystkie klucze prywatne są szyfrowane, aby zapobiec włamaniom. Kup portfel Uphold