Jak kupić Chainlink (LINK) w Wielkiej Brytanii (2021)

Najtańszym sposobem na zakup Chainlink (LINK) w Wielkiej Brytanii jest Binance. Dzięki tej trasie możesz wpłacić GBP przelewem bankowym w Wielkiej Brytanii i kupić Chainlink (LINK) po prawdziwym kursie wymiany bez płacenia więcej niż 0,1% opłat handlowych.

Chociaż istnieją dobre alternatywy dla Binance w 2021 roku, żadna z nich nie pozwala na zakup Chainlink (LINK) tak tanio jak ten.

Przewiń w dół, aby dowiedzieć się więcej o najlepszych sposobach zakupu Chainlink (LINK) w Wielkiej Brytanii.

Podsumowanie: Najlepsze miejsca do kupienia Chainlink (LINK) w Wielkiej Brytanii

Ta tabela podsumowuje najlepsze miejsca, w których można kupić Chainlink (LINK) w Wielkiej Brytanii za pomocą różnych metod płatności.

Dostawca Metoda płatności Opłaty (w przybliżeniu)
Przelew bankowy w Wielkiej Brytanii < 1%
Przelew bankowy w Wielkiej Brytanii < 1%
USD, EUR, BTC, & ETH < 1%
Przelew bankowy w Wielkiej Brytanii 1–1,5%
Przelew bankowy w Wielkiej Brytanii 1–2%
Kredyt & Karta debetowa 2,99%
Przelew bankowy w Wielkiej Brytanii 5%

Bez wątpienia Binance to najlepsze miejsce na zakup Chainlink (LINK) w Wielkiej Brytanii za pomocą przelewu bankowego w Wielkiej Brytanii. Cena nie jest zawyżona (tj. Jest to rzeczywisty kurs wymiany) i tak jest prawie zero opłat. Maksymalne opłaty transakcyjne, które zapłacisz na Binance, wynoszą 0,1%.

Możesz także użyć Coinbase Pro i Kraken, aby kupić Chainlink (LINK) bezpośrednio za pomocą GBP. Chociaż możesz wpłacić GBP za WOLNY do któregokolwiek z tych miejsc, zapłacisz nieco wyższe opłaty handlowe.

Jeśli nie chcesz korzystać z giełdy kryptowalut, sprawdź CoinJar lub aplikację Crypto.com. Oba są łatwiejsze, szybsze i bardziej przyjazne dla początkujących. Jednak ta wygoda kosztuje.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Jak kupić Chainlink (LINK) w Wielkiej Brytanii

1. Binance [najtańsza opcja w Wielkiej Brytanii]

Logo Binance nad ich interfejsem handlowym

Binance to najtańszy sposób na zakup Chainlink (LINK) w Wielkiej Brytanii.

W 2021 roku możesz wpłacić GBP na Binance, korzystając z przelewu bankowego w Wielkiej Brytanii na kwotę WOLNY. Jest to przetwarzane za pomocą Faster Payments, co oznacza, że ​​GBP, które wysyłasz na swoje konto Binance, zostaną zaksięgowane w ciągu około 15 minut.

Jednak pierwsza wpłata w GBP zajmie znacznie więcej czasu, zanim zostanie przetworzona (ponieważ musi zostać ręcznie sprawdzona).

Nawet lepiej…

Binance ma jedne z najniższych opłat handlowych. Zapłacisz maksymalnie 0,1% opłat. Jednak zapłacisz jeszcze mniej, jeśli użyjesz Binance Coin (BNB) do uiszczenia opłat transakcyjnych.

Omówienie opcji nr 1

 • Utwórz konto Binance. Musisz zweryfikować swoją tożsamość (co zajmuje kilka godzin).
 • Wpłać GBP przelewem bankowym w Wielkiej Brytanii na swój portfel GBP Binance (WOLNY).
 • Kup Chainlink (LINK) ze zleceniem rynkowym na rynku LINK / GBP (maksymalnie 0,1% opłat).

Bez wątpienia Binance jest obecnie najlepszą giełdą kryptowalut dostępną dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Oprócz Chainlink (LINK) możesz za jego pomocą tanio kupić ponad 250 kryptowalut.

Jeśli nie masz jeszcze konta, w 100% warto to sprawdzić.

2. Coinbase Pro

Coinbase Pro (wcześniej GDAX) to drugi najtańszy sposób zakupu Chainlink (LINK) w Wielkiej Brytanii.

Dzięki temu możesz wpłacić GBP za pomocą brytyjskiego przelewu bankowego i zaksięgować je w ciągu kilku minut (po pierwszej wpłacie z nowego konta bankowego).

Następnie możesz kupić Chainlink (LINK) po rzeczywistym kursie rynkowym, nie płacąc prawie żadnych opłat. Jeśli co miesiąc handlujesz kryptowalutą o wartości poniżej 10000 USD, będziesz musiał zapłacić opłaty transakcyjne w wysokości 0,5%.

Podobnie jak w innych miejscach, zostaniesz obciążony zmienną opłatą za wypłatę Chainlink (LINK) z Coinbase Pro do własnego portfela. Kiedy ostatnio sprawdzałem, podawano mi około 5 funtów za wypłatę Chainlink o wartości mniejszej niż 100 funtów (LINK).

Omówienie opcji nr 2

 • Utwórz konto Coinbase.
 • Po założeniu konta automatycznie uzyskasz również dostęp do Coinbase Pro.
 • Wpłać GBP przelewem bankowym w Wielkiej Brytanii na swój portfel GBP w Coinbase Pro (WOLNY).
 • Kup Chainlink (LINK) ze zleceniem rynkowym (maksymalnie 0,5% opłat).

Jaka jest różnica między Coinbase i Coinbase Pro?

Coinbase i Coinbase Pro są własnością tej samej firmy. Każdy, kto ma już konto Coinbase, będzie również mógł uzyskać dostęp do Coinbase Pro. Po prostu użyj swojej zwykłej nazwy użytkownika i hasła Coinbase.

OK, ale jaka jest różnica?

Coinbase posiada intuicyjną i łatwą w obsłudze nakładkę. Nie musisz bawić się żadnymi ustawieniami, co czyni go idealnym dla początkujących. Nawet jeśli Coinbase słynie z okropnej obsługi klienta, dlatego będzie polecany w całej sieci.

Coinbase Pro to giełda kryptowalut skierowana do traderów. Patrząc na to, zobaczysz, że dzieje się o wiele więcej. Opłaty na Coinbase Pro są niższe niż w Coinbase, ale jest trudniejsze w użyciu i (moim zdaniem) nie nadaje się dla początkujących.

3. Aplikacja Crypto.com

Crypto.com to wygodny sposób na zakup Chainlink (LINK) w Wielkiej Brytanii za pomocą karty kredytowej lub debetowej. W porównaniu do korzystania z giełdy kryptowalut, takiej jak Binance lub Coinbase Pro, będzie to łatwiejsze i bardziej intuicyjne dla początkujących.

Uwaga: Wydawca karty obciąży Cię dodatkowymi opłatami, jeśli użyjesz karty kredytowej do zakupu Chainlink (LINK) i innych kryptowalut.

Chociaż Crypto.com obsługiwał depozyty w GBP za pośrednictwem przelewu bankowego w Wielkiej Brytanii, tymczasowo zawiesili portfele GBP. Powiedziano mi, że powinny one wrócić do końca marca 2021 r. (Ale nie ma gwarancji).

Tak czy siak.

To wciąż najtańsze miejsce, w którym można kupić Chainlink (LINK) i ponad 90 innych kryptowalut za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Jeśli jesteś mieszkańcem Wielkiej Brytanii, zapłacisz 2,99% opłat – co jest tańsze niż wszędzie, gdzie się wymeldowałem (z wyjątkiem Binance).

Nawet lepiej?

Ta opłata została zniesiona przez pierwsze 30 dni po utworzeniu konta w Crypto.com! Możesz dowiedzieć się więcej tutaj. Omówienie opcji nr 3

 • Utwórz konto Crypto.com. Weryfikacja trwa kilka minut.
 • Połącz swoją kartę kredytową lub debetową z kontem Crypto.com.
 • Kup Chainlink (LINK) za pomocą podłączonej karty kredytowej lub debetowej (Opłaty 2,99%).

Możesz użyć aplikacji Crypto.com do kupowania i sprzedawania ponad 90 kryptowalut. I wciąż dodają więcej. Biorąc pod uwagę, że jest tani, często są uwzględniane w innych moich przewodnikach po zakupach.

Ale Crypto.com to coś więcej niż kolejne miejsce do kupowania kryptowalut.

Sprawdź moją recenzję Crypto.com, aby zobaczyć wszystko, co oferują. W moich oczach jest coraz lepiej.

4. Solidi

Logo Solidi

Po „niespotykanej liczbie próśb” możesz teraz kupić Chainlink (LINK) używając Solidi.

Po prostu wyślij GBP za pomocą prostego przelewu bankowego w Wielkiej Brytanii, a każda obsługiwana kryptowaluta zostanie przelana na Twoje konto kilka minut później.

Jest szybki, prosty i bezbolesny – co czyni go idealnym dla początkujących.

Opłaty Solidi również są konkurencyjne. Są wbudowane w kurs wymiany, ale nie musisz się martwić o nic więcej. Kiedy je sprawdzałem, ich kursy były o około 1% wyższe od rzeczywistego kursu wymiany (ale zmienia się z dnia na dzień).

Oprócz tego oferują WOLNY Wypłaty z Chainlink (LINK). Nie jest zły!

Omówienie opcji nr 4

 • Utwórz konto Solidi.
 • Wpisz, ile Chainlink (LINK) chcesz kupić.
 • Wyślij GBP przelewem bankowym w Wielkiej Brytanii do brokera, z którym jesteś połączony.
 • Płatności są wykrywane w ciągu kilku minut, a Chainlink (LINK) zostanie przelany na Twój portfel Solidi.

Aby dowiedzieć się więcej o nich, sprawdź moją pełną recenzję Solidi.

DODATKOWE: Najlepsze portfele Chainlink (LINK)

O ile nie chcesz handlować kryptowalutami w tę iz powrotem, przekonasz się, że większość ludzi zaleci przeniesienie Chainlink (LINK) do zewnętrznego portfela, do którego masz klucze prywatne.

Chainlink (LINK) to token ERC-20, więc istnieje wiele portfeli, które można pobrać na komputer lub telefon komórkowy, które go obsługują. To zawiera:

Chainlink (LINK) jest również obsługiwany przez wiele najlepszych portfeli sprzętowych. Obejmuje to:

 • Ledger Nano S
 • Ledger Nano X
 • Trezor Model T

Odkryłem, że Ledger Nano S jest często polecany w całej społeczności kryptowalut. Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że jest to jedna z najtańszych opcji, ale obsługuje też mnóstwo popularnych kryptowalut.

Alternatywy Ledger Nano X _3

Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, sprawdź moją recenzję Ledger Nano S..

Udostępnij ten przewodnik

Czy ten przewodnik pomógł Ci znaleźć najlepsze miejsce do zakupu Chainlink (LINK)?

Jeśli tak, udostępnij je w swojej sieci.

Inne przewodniki dotyczące zakupów

Szukasz najlepszego miejsca na zakup innych kryptowalut?

Sprawdź te inne przewodniki:

 • Kup Bitcoin w Wielkiej Brytanii
 • Kup Monero w Wielkiej Brytanii
 • Kup Cardano w Wielkiej Brytanii
 • Kup Nano w Wielkiej Brytanii
 • Kup Dogecoin w Wielkiej Brytanii