Najlepsze biuletyny kryptowalut (2021)

W dziedzinie kryptowalut jest wiele rzeczy, za którymi trzeba nadążyć.

Z tego powodu, łatwo przeoczyć ważne aktualizacje, interesujące artykuły i „wilgotne memy”. Na szczęście dla nas istnieje kilka świetnych biuletynów dotyczących kryptowalut, które przedzierają się przez mnóstwo bzdur i dostarczają najlepsze informacje do Twojej skrzynki odbiorczej.

W tym poście zebrałem najlepsze biuletyny dotyczące kryptowalut, które obecnie subskrybuję:

Najlepsze biuletyny dotyczące kryptowalut

1. Węzeł

Węzeł, znany wcześniej jako „Blockchain Bites”, to biuletyn publikowany każdego dnia tygodnia.

Został zebrany przez Marca Hochsteina w CoinDesk i zapewnia najnowsze wiadomości o kryptowalutach z CoinDesk, Twittera i gdziekolwiek indziej.

Udaje mu się wcisnąć sporo informacji do każdego biuletynu. To dobry wybór, jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w świecie kryptowalut na co dzień.

CoinDesk ma kilka innych biuletynów możesz subskrybować:

  • Pieniądze wymyślone na nowo: Publikowane w każdy piątek, ukazuje, jak zmienia się wartość w erze cyfrowej.
  • First Mover: Publikowane każdego dnia tygodnia, pomaga czytelnikom zrozumieć rynki kryptowalut.
  • Opakowanie rynkowe: Jest to krótsza wersja programu First Mover, publikowana każdego dnia tygodnia. lubię to.
  • Crypto Long & Krótki: Publikowane w każdą niedzielę, dostarcza profesjonalnym inwestorom spostrzeżeń, wiadomości i analiz.
  • Stan Crypto: Publikowane w każdą środę, jest to cotygodniowe zestawienie zmian przepisów / zasad związanych z kryptowalutami.

Szczególnie podoba mi się to, co robi Money Reimagined. Szczegółowo zagłębia się w konkretny temat, porusza, co ludzie mówią o kryptowalutach poza naszą małą bańką, i zawiera linki do kilku interesujących lektur. Oto przykład jednego problemu.

Informacja

2. CoinSnacks

Pierwotnie znany jako CryptoWeekly, CoinSnacks to cotygodniowy biuletyn, który zawiera i podsumowuje najważniejsze wiadomości i najlepsze artykuły ze świata kryptowalut.

CoinSnacks wystartowało w grudniu 2017 r. W spójnym stylu. Od tego czasu powoli staje się bardziej dogłębnym spojrzeniem na najnowsze wiadomości, popularne historie i nie tylko.

Obecnie twierdzi, że ma ponad 26 000 subskrybentów.

Informacja

3. Marty’s Ƀent

To jest wyjątkowy, ale niesamowite, biuletyn.

Zamiast bombardować cię mnóstwem dalszych lektur, Marty przygotowuje krótki i słodki biuletyn (<5 minut) każdego dnia tygodnia, w którym omawia się coś związanego z Bitcoinem (BTC) lub kryptowalutą, co go zainteresowało w ciągu ostatnich 24 godzin.

Marty wysyła swój biuletyn od czerwca 2017 r. W chwili pisania tego artykułu ma numer 942 i ma ponad 2100 subskrybentów.

Marty nie jest dla wszystkich, zwłaszcza że jest tylko odrobiną maksymalizmu Bitcoin (BTC). Jeśli jesteś wrażliwy na krytykę swojego ulubionego shitcoin, następnie trzymaj się z daleka. Dla wszystkich innych pamiętaj, aby zasubskrybować jego prowokujący do myślenia i rozsądny komentarz na temat świata Bitcoin (BTC) i kryptowaluty.

Dygresja: Marty prowadzi również nowy podcast o nazwie ‘Opowieści z krypty’. Spróbuj też!

Informacja

4.

The Pomp Letter to biuletyn wydany przez Anthony’ego Pompliano („Pomp”), który jest amerykańskim przedsiębiorcą i inwestorem. Obecnie jest współzałożycielem i partnerem w Morgan Creek Digital, który jest jednym z największych na świecie zarządzających aktywami cyfrowymi.

Biuletyn dotyczy biznesu, technologii, finansów i Bitcoin (BTC). Zawiera fantastyczną analizę i podsumowanie wiadomości, które zwróciły jego uwagę. Działa od 2018 roku i ma teraz ponad 50 000 subskrybentów!

Jest publikowany w każdy dzień roboczy, ale tylko w poniedziałek otrzymasz bezpłatnie. Aby rozwiązać każdy problem, musisz przejść na płatną subskrypcję. Kosztuje to 10 USD miesięcznie lub 50 USD rocznie, jeśli zapłacisz wszystko z góry.

Jeśli przejdziesz na wyższą wersję, uzyskasz również dostęp tylko dla subskrybentów „The Pomp Podcast” odcinki.

W 100% warto to sprawdzić – nawet jeśli nie przejdziesz na subskrypcję premium.

Informacja

Inne biuletyny dotyczące kryptowalut

Mimo że nie znaleźli się na mojej liście najlepszych, jest kilka innych dobrze polecanych biuletynów, które mogą Ci się spodobać:

Wycofane biuletyny dotyczące kryptowalut

Ekonomia tokenów

Ekonomia tokenów

Najlepsze biuletyny dotyczące kryptowalut - Nagłówek Token Economy

Token Economy był popularnym biuletynem publikowanym co 2 tygodnie (we wtorek). Działali od czerwca 2017 r. I mieli ponad 20 000 subskrybentów.

Według ich własnych słów, Token Economy zapewniło czytelnikom:

„Oparte na opiniach przemyślenia na temat najciekawszych produktów i pomysłów w kryptowalutach, blockchainach, dappach, DAO & rozwijająca się gospodarka symboliczna ”.

To było niesamowite. Zawierał on podsumowanie ważnych wiadomości branżowych i zawierał linki do interesujących artykułów. W końcu ograniczyli się do mówienia tylko o nowych projektach, ale niestety przestali całkowicie wysyłać e-maile.

Informacja

List łańcuszkowy

List łańcuszkowy

Chain Letter to świetny biuletyn wydawany przez Przegląd technologii MIT które trafiały do ​​Twojej skrzynki odbiorczej w każdy czwartek. Zaczęli wysyłać e-maile w listopadzie 2017 r.

Omawiał to, co było nowe w świecie blockchain, a czasem zagłębiał się w koncepcję lub ideę. Przeczytanie każdego numeru zajęło tylko około 5 minut.

Chociaż było pewne pokrywanie się, odkryłem, że Chain Letter uzupełnia moje inne subskrypcje biuletynu kryptowalutowego. Niestety przestali wysyłać ten biuletyn w 2019 roku.

Informacja

Długie lektury w niedzielę

Długie lektury w niedzielę

Long Reads Sunday to cotygodniowy biuletyn, który, jak można się było spodziewać, był publikowany w niedzielę.

W każdym wydaniu Nathaniel Whitemore zwięźle podsumował najważniejsze wiadomości o kryptowalutach tygodnia w formie listy punktowanej, a następnie zagłębił się w inne tematy..

Nathaniel zaczął to w 2018 roku, ale wygląda na to, że przestał go publikować mniej więcej w połowie 2020 roku. Szybko stał się jednym z moich ulubionych biuletynów, więc szkoda, że ​​już go nie ma.

Dygresja: Nathaniel prowadzi także podcast „The Breakdown”. Możesz to znaleźć tutaj lub w najpopularniejszych menedżerach podcastów.

Informacja

Token Daily

Token Daily

Przykład Token Daily „Tweet of the Day”

Chociaż nosi on nazwę Token Daily, ten biuletyn był zwykle publikowany tylko raz w tygodniu. Jednak od października 2020 r. Nie pojawiły się żadne nowe wydania.

Biorąc pod uwagę wysoki stosunek sygnału do szumu w świecie kryptowalut, wyeliminowano wszystkie bzdury (co było odświeżającą zmianą).

Przeczytanie biuletynu zajmowało około 1-2 minut i zwykle obejmowało następujące kwestie:

  • Kilka najnowszych wiadomości, z krótkim przeglądem każdego z nich.
  • Ich ulubione artykuły tygodnia dotyczące kryptowalut.
  • Wybitne premiery / aktualizacje w przestrzeni kryptograficznej.
  • Czasami więcej (np. „Myśl dnia” i „Pytanie dnia”).

Informacja

Cokolwiek do dodania?

Czy jest inny biuletyn, który muszę sprawdzić? Dajcie znać w komentarzach.

Jeśli podobał Ci się ten post, nie zapomnij go udostępnić!