ZCash Fiyat Tahmini – 2018 \ 20 \ 25’te ZEC’e ne kadara mal olacak?

Kripto para birimi dünyası, son yıl içinde farklı altcoinlerin muazzam bir görünümüne tanık oldu. En popüler kripto para birimlerinden biri ZCash’dir. Çok uzun zamandır ortalıkta yok, ancak zaten bir destekçiler ve katkıda bulunanlar ordusu kazandı. ZCash’in ne olduğu hakkında hiçbir fikriniz yok mu? Yatırım yapmaya değip değmeyeceğini merak mı ediyorsunuz? O zaman bu makale tam… Continue reading ZCash Fiyat Tahmini – 2018 \ 20 \ 25’te ZEC’e ne kadara mal olacak?

Binance Coin Fiyat Analizi – BNB Ne Kadar Büyür?

Binance, manşetlere defalarca girdi. İlk başta 1 milyar dolarlık bir yatırım fonu başlattılar ve ardından sekiz milyondan fazla kullanıcıyı kutladılar. Bu yeni başarılar, Temmuz 2017’de toplanan önceki 15 milyon doları ve üyelikteki şaşırtıcı büyümeyi azalttı. Yükselen başarı, BNB fiyat tahminiyle ilgili birkaç söylentiyi de beraberinde getirdi.. Şirketin mükemmel performansına rağmen, Binance Labs asla pes etmedi,… Continue reading Binance Coin Fiyat Analizi – BNB Ne Kadar Büyür?

Litecoin öldü mü? Fiyat Tahmini LTC 2018 \ 20 \ 25

Bitcoin altınının gümüş versiyonu olarak adlandırılmak, Litecoin 2011’de Bitcoin’e özgü bazı sorunları çözmesi beklenen hızlı bir düzeltme olarak tanıtıldı. Bu daha hızlı bir kripto: işlemler Bitcoin Blockchain’in yaptığından dört kat daha hızlı işleniyor. Ancak, Bitcoin’e daha iyi bir alternatif olmasına rağmen, Litecoin hala onun yerini alamaz ve ana madeni para kadar maliyetli olabilir. Dahası, kripto… Continue reading Litecoin öldü mü? Fiyat Tahmini LTC 2018 \ 20 \ 25

Cryptocurrency Piyasa Kapitalizasyonu – 2019’da Piyasa Kapağını Anlamak

Basit bir ifadeyle, kripto para piyasası kapitalizasyonu, dolaşımdaki tüm sanal para biriminin toplam değeridir. Ama ya biraz daha derine inersek? Örneğin, en güçlü kripto para birimi olan Bitcoin’i ele alalım. Büyük harf kullanımında dikkate alınan tüm BTC’lerin gerçekten mevcut olmadığı bilinmektedir. Birçok bozuk para, yanmış diskler, unutulmuş parolalar ve yanlış gönderim adresleri ile birlikte sonsuza… Continue reading Cryptocurrency Piyasa Kapitalizasyonu – 2019’da Piyasa Kapağını Anlamak

Monero Fiyat Analizi 2019-20-25 – XMR Maliyeti Ne Kadar Olabilir?

Monero’nun 2014 yılında ortaya çıkışı çok sakindi, çünkü o sırada kripto para patlaması yaşanacaktı. Ancak uzmanların gözünde, bu yeni madeni paranın başlangıçta bir takım avantajları vardı ve bu nedenle Alphabay ve Oasis’in darknet piyasaları tarafından kabul edildi ve ardından Monero kripto para biriminde gerçek bir fiyat patlaması yaşandı.. Bu kripto para biriminin ana özelliği tam… Continue reading Monero Fiyat Analizi 2019-20-25 – XMR Maliyeti Ne Kadar Olabilir?

Nem Fiyat Analizi 2019-20-25 – XEM Maliyeti Ne Kadar Olabilir?

Kripto para birimi NEM, diğer altcoinlerden sıyrılıyor. Bu, özellikle Asya’daki kullanıcılar arasında popüler hale gelen genç bir dijital para birimidir.. NEM Platform Özellikleri Kripto para birimi NEM’in (XEM) kurucusu, popüler portalın bir üyesi olarak kabul edilir. bitcointalk.org, “Ütopik Gelecek” lakabıyla anılan budur. Ocak 2014’ün ikinci yarısında, kullanıcı oluşturulan dijital varlığı tartışmaya başladı ve diğer forum… Continue reading Nem Fiyat Analizi 2019-20-25 – XEM Maliyeti Ne Kadar Olabilir?

Bitcoin Nakit Fiyat Analizi 2018 \ 20 \ 25

Bitcoin Cash, değerini yalnızca ana Bitcoin kripto para birimi nedeniyle kazanmıyor. Yatırımcılar, kripto ile ödeme yapmanın ve sanal varlıkları geri çekmenin en uygun yollarından biri olduğunun farkına varmaya başlıyor. Bu altcoin, ona yatırım yapacak kadar umut verici mi? Bunu öğrenmek için Bitcoin Cash tahminini okuyalım. Bitcoin Cash, Bitcoin’den çok farklı mı? Bitcoin, kripto para piyasasında… Continue reading Bitcoin Nakit Fiyat Analizi 2018 \ 20 \ 25

NEM Fiyat Analizi: 2018 \ 2020 NEM Maliyeti Ne Kadar Olabilir?

En iyi 20 modern kripto para birimi arasında yer alan NEM, yakın gelecekte çok önemli bir proje olmayı vaat ediyor. NEM madeni para fiyat tahmini kolay bir iş değildir, bu yüzden maliyetini hangi faktörlerin etkileyebileceğini bulalım. NEM nedir? NEM projesini ve XEM madeni parasını kontrol eden NEM vakfı, NEM Blockchain teknolojilerini tanıtmak için ana hedefi… Continue reading NEM Fiyat Analizi: 2018 \ 2020 NEM Maliyeti Ne Kadar Olabilir?

EOS Fiyat Analizi: 2018, 2020, 2025’te EOS Maliyeti Ne Kadar Olabilir?

EOS, merkezi olmayan operasyonlar için destek sağlayan ve Blockchain uygulamalarının oluşturulmasını kolaylaştıran Blockchain tabanlı bir platformdur. Buna ek olarak, ağ tarafından sunulan token olan EOS kripto para birimi, muazzam bir potansiyel gösterdi ve benzeri görülmemiş bir hızda yatırımcıları cezbetmektedir.. Geliştiriciler ayrıca ağın saniyede 50.000 işlemi tamamlayabildiğini de beyan ediyorlar – bu, EOS kripto para birimi… Continue reading EOS Fiyat Analizi: 2018, 2020, 2025’te EOS Maliyeti Ne Kadar Olabilir?

Verge Fiyat Analizi 2018/19/20: XVG Bizi Şaşırtacak mı?

Bitcoin’in ve diğer kripto paraların gölgesinde kaldıktan sonra Verge, nihayet dalgalar yaratmaya başladı ve dünyanın her yerinden kripto tüccarlarının dikkatini çekti. Yatırım için iyi bir seçenek olup olmadığını mı merak ediyorsunuz? En yakın gelecek için Verge fiyat tahminini bulalım ve oyunun mumlara değip değmeyeceğine karar verelim. Verge nedir? Verge kripto para birimi ilk olarak 2014… Continue reading Verge Fiyat Analizi 2018/19/20: XVG Bizi Şaşırtacak mı?